SAVE THE DATE: GED 2022 odbędzie się 1 czerwca!
Logo kampanii GED2022 do pobrania TUTAJ

 

Templete do wypowiedzi i cytatów

Templete 1

Templete 2

Templete 3

Jak świętowaliśmy GED w poprzednich latach zobacz TUTAJ.

Szósty w historii Global Exhibitions Day, który odbył się 2 czerwca 2021 r., rozpowszechnił przesłanie, że „targi są najszybszą drogą do szybkiego ożywienia gospodarczego” na całym świecie. GED 2021 zademonstrował jedność branży i udowodnił, że targi tworzą platformę dla wzrostu i odnowy biznesu na równi stawiając bezpieczeństwo i sukces. W obchodach GED 2021 wzięły udział osoby i organizacje z ponad 110 krajów.

Targi, przed pandemią generowały rocznie 493 miliardy euro (551 miliardów dolarów) sprzedaży biznesowej. Łączne wydatki zwiedzających i wystawców to ponad 299 mld EUR (334 mld USD) w całym łańcuchu wartości branży targowej – organizatorzy targów, obiekty targowe, stoiska targowe, spedycja targowa i inne usługi na rzecz targów oraz zakwaterowanie, wyżywienie i podróże związane z udziałem w targach.[1]

Od 2022 r, po dwóch latach pandemii rynki targowe na całym świecie zaczynają się ponownie otwierać. Do gry wracają Europa, Stany Zjednoczone i Azja. Branża jest gotowa bardziej niż kiedykolwiek! Spotkania twarzą w twarz, unikatowe stoiska targowe, konferencje, filmy, webinaria, webcasty, kampanie społeczne, konkursy, wirtualna  rzeczywistość i nie tylko!

W roku 2022 r. odbędzie się siódma edycja Global Exhibitions Day. GED 2022 po raz kolejny podkreśla rolę targów w przyspieszaniu tempa ożywienia gospodarczego. Ostatnie miesiące pokazują, że zarówno biznes, jak i społeczeństwo chcą się znowu spotykać.

[1] GED 2022 (eventmaker.io)

Kluczowe przesłania Global Exhibitions Day 2022 dla poszczególnych grup docelowych:

KLIENCI: Pomagamy Ci rozwijać Twój biznes. Biznes działa najlepiej, gdy ludzie spotykają się twarzą w twarz.

POLICY MAKERS: Targi i wystawy to najszybszy sposób na ożywienie gospodarcze po pandemii. Jako branża wiemy (i udowodniliśmy), że możemy bezpiecznie obsługiwać wydarzenia biznesowe. W razie potrzeby spotykasz się osobiście. Prowadzenie biznesu działa w ten sam sposób.

WORKFORCE siła robocza: Wystawy oferują możliwości kariery w tętniącej życiem branży. Rozwijaj się w szybko zmieniającym się środowisku, które wzmacnia kontakty międzyludzkie.

Więcej informacji na: GED 2022 (eventmaker.io)

Jak dołączyć do obchodów GED2022

Polska Izba Przemysłu Targowego, jak co roku będzie obchodzić Święto Targusów wspólnie z Członkami Izb. Przyłącz się i TY.

Każdy może się zaangażować. Bądź kreatywny.

  • Dołącz do inicjatywy PIPT lub zainspiruj się do założenia własnej. Śledź #GED2022 w mediach społecznościowych za pośrednictwem Twittera, Facebooka, YouTube, WeChat i LinkedIn.
  • Udostępnij i prześlij do nas (j.studencki@polfair.com.pl) zdjęcia siebie i swoich współpracowników z logo GED2020 (do pobrania TUTAJ).
  • Dziel się historiami z targów, premiery produktu, spotkania ze znaną osobą na targach, cytatem od swojego wystawcy lub statystykami.
  • Stwórz własny projekt „głosów branży wystawienniczej” i podziel się swoimi przemyśleniami na temat przyszłości branży (templete do cytatów i wypowiedzi TUTAJ)

Zdjęcia, posty, informacje wyślij do nas na adres: j.studencki@polfair.com.pl, a umieścimy je na naszych profilach FB i LN!