Ogranizatorzy targów

Adres: 91-493 Łódź, Jasińskiego 26A

Telefon: +48 42 661 63 30 (31)

Fax: +48 42 661 62 83

E-mail: kongres@lne.pl

Strona www: https://lne.pl/

40. Kongres i Targi LNE

Kongresy i Targi LNE to najważniejsze spotkania dla profesjonalistów z branży beauty, łączące najszerszą na rynku ofertę edukacyjną z imponującą przestrzenią targowo-wystawienniczą. Odbywające się dwa razy w roku wydarzenia – w sezonie wiosennym i jesiennym – od lat wyznaczają standardy i trendy w branży kosmetycznej w Polsce.

Udział w Kongresie i Targach LNE to dla profesjonalistów szansa na rozwój własnego biznesu i najlepsza okazja, by trzymać rękę na pulsie w dynamicznie zmieniającej się branży beauty. W trakcie kongresowego weekendu odbywa się ponad 90 wykładów, pokazów i warsztatów podzielonych na sesje tematyczne, podczas których wiedzą i doświadczeniem dzielą się eksperci z całego świata. Z kolei w części wystawienniczej gościmy 220 firm prezentujących ponad 600 najlepszych polskich i światowych marek z branży beauty, co pozwala profesjonalistom być na bieżąco z nowościami i innowacyjnymi produktami, a w konsekwencji odpowiadać na potrzeby ich klientów w gabinetach kosmetycznych.

Adres: Al. Kościuszki 17 Ip., 90-418 Łódź

Telefon: +48 42 632 2866

Fax: +48 42 632 2859

E-mail: info@exactus.pl

Strona www: http://www.exactus.pl/

Firma działa od 1991 roku i zajmuje się organizacją wystaw, kongresów i zjazdów medycznych w Polsce. Jest organizatorem Środkowoeuropejskiej Wystawy Stomatologicznej: CEDE.

Adres: Królowej Marysieńki 9/10, 02-954 Wwarszawa

Telefon: +48 22 858 79 55

E-mail: malgorzata.szulc@health-and-beauty.com.pl

Strona www: http://www.beauty-forum.com.pl

Oddział polski Health and Beauty Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie działa od 1997 roku

i nieustannie się rozwija. W 2018 roku Grupa Health and Beauty Media została członkiem międzynarodowej grupy Cosmoprof. Celem przejęcia holdingu jest umocnienie pozycji na głównych rynkach i stworzenie bazy pod nowe wspólne projekty.

Od 24 lat z nieustającą pasją i zaangażowaniem Health and Beauty Media Sp. z o.o.organizuje największe w Polsce targi kosmetyki profesjonalnej – BEAUTY FORUM (edycja wiosenna) oraz

BEAUTY FORUM (edycja jesienna). Szukając wciąż nowych wyzwań, obserwując rozwój i dynamikę rynku, oraz wsłuchując się w potrzeby profesjonalistów, w 2014 roku firma poszerzyła ofertę o wyjątkową imprezę dla branży fryzjerskiej. Tak zrodziły się targi HAIR FORUM. W 2021 roku podjęliśmy decyzję o zmianie formuły i połączeniu obu imprez jesiennych w jedno wydarzenie, ogłaszając jednocześnie premierową edycję BEAUTY FORUM & HAIR.

Organizowane przez nas imprezy wystawiennicze to wyjątkowe wydarzenia, tworzone z myślą o profesjonalistach na każdym etapie kariery zawodowej, szukających miejsca, w którym wiedza łączy się z pasją, a kreatywność i precyzja idą w parze z biznesowym know-how. Targi BEAUTY FORUM to profesjonalne platformy biznesowe, które cechuje ciągły rozwój, priorytetowa rola edukacji i komunikacji branż.

Oczkiem w głowie naszej spółki jest edukacja. W swojej ofercie mamy programy kongresowe, warsztaty, szkolenia i wykłady – także w formacie online – których najwyższy poziom gwarantujemy, dzięki współpracy z najlepszymi ekspertami z kraju i zagranicy. Wspieramy również inicjatywy branżowe, stowarzyszenia, fundacje związane z sektorem beauty. Jesteśmy w stałym kontakcie, wspólnie angażując się w działania propagujące dobre praktyki i współpracę specjalistów z zakresu medycyny i kosmetologii.

Nasze działania wydawnicze skierowane są do profesjonalistów branży beauty. Fachowy magazyn i portal internetowy BEAUTY FORUM  gwarantuje najwyższy poziom merytoryczny osobom zawodowo związanym z sektorem szeroko pojętej kosmetyki. Interaktywny serwis BEAUTY FORUM NAIL to z kolei kopalnia wiedzy i najświeższych trendów dla stylistów paznokci. Przy tworzeniu treści merytorycznych, współpracujemy z najlepszymi ekspertami i autorytetami branży, specjalistami z różnorodnych sekcji estetyki, medycyny, podologii, stylizacji, pielęgnacji i biznesu.

W ciągłym dialogu z branżą, jesteśmy na bieżąco ze światowymi trendami i rynkowymi nowościami. Otwieramy nowe rynki dla  Klientów, wciąż rozwijamy się razem z Nimi. Kompleksowo wspieramy branżę beauty, opierając relacje biznesowe na partnerstwie i wzajemnym szacunku.

Adres: Łąkowa 11, 90-562 Łódź

Telefon: +48 42 637 1215, 637 1359, 637 2758

Fax: +48 42 639 7980

E-mail: biuro@interservis.pl

Strona www: http://www.interservis.pl/

Interservis jest organizatorem targów, kongresów i konferencji. Znajduje się wśród dziesięciu największych organizatorów w Polsce. Targi realizowane przez firmę są znaczącymi wydarzeniami branżowymi. Firma posiada w swoim dorobku organizację kilkunastu kongresów i konferencji m.in. dla środowisk medycznych, budowlanych, inżynierów i techników oraz kadry naukowej. Przedsiębiorstwo świadczy usługi projektowania i wykonawstwa stoisk targowych wraz z kompleksowym wyposażeniem, a na życzenie klienta realizuje także usługi: tłumaczy, hostess i rezerwacji hoteli. Profesjonalizm, szacunek dla współpracujących z nami klientów, doświadczenie oraz sprawna organizacja to największy kapitał firmy.

Adres: Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk

Telefon: +48 58 554 92 00

E-mail: sekretariat@mtgsa.com.pl

Strona www: http://mtgsa.com.pl/

Międzynarodowe Targi Gdańskie SA są rozpoznawalną, gospodarczą i targową marką z 30-letnią tradycją. Spółka specjalizuje się w organizowaniu wydarzeń o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym: targów, wystaw, kongresów, konferencji, eventów, jarmarków, imprez plenerowych. Siedzibą Międzynarodowych Targów Gdańskich SA jest nowoczesne, wielofunkcyjne i doskonale wyposażone Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO w Gdańsku-Letnicy.

W kalendarzu wydarzeń organizowanych przez Międzynarodowe Targi Gdańskie znajdują się wysoko cenione w branży specjalistyczne imprezy, jak: Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF, Międzynarodowe Targi Bursztynu AMBERMART, Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO, Międzynarodowe Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH, Bałtyckie Targi Militarne BALT MILITARY EXPO wraz z Konferencją Naukowo-Techniczną NATCON,  Międzynarodowe Targi Przetwórstwa i Produktów Rybnych POLFISH.

Od 1996 r. MTG organizują także gdański Jarmark Bożonarodzeniowy oraz słynny w kraju i zagranicą Jarmark św. Dominika.

Adres: Głogowska 14, 60-734 Poznań

Telefon: +48 61/ 869 2000

Fax: +48 61/ 869 2999

E-mail: info@mtp.pl

Strona www: http://www.mtp.pl/pl/

https://www.youtube.com/watch?v=FZnruijkPr8

Międzynarodowe Targi Poznańskie są liderem rynku wystawienniczego w Polsce. Firma jest członkiem UFI – Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego i CENTREX – Międzynarodowego Związku Statystyk Targowych. Posiada własne największe w Polsce centrum targowe o powierzchni ponad 110 tys. m2 terenu w halach wystawienniczych i prawie 35 tys. m2 terenu otwartego. Jest organizatorem ponad 50 specjalistycznych targów branżowych corocznie. Nowoczesna infrastruktura obiektów targowych jest dopasowana do potrzeb i oczekiwań wystawców i zwiedzających, Pozwala na dogodne kształtowanie powierzchni ekspozycji i prowadzenie spotkań. Pawilony targowe są w pełni klimatyzowane, wyposażone w kanały medialne – media gwarantujące wysoką jakość i szybkość informacji. Firma oferuje pełen zakres usług w ramach zabudowy powierzchni i obsługi logistycznej produktów : transport, usługi celne, spedycję, usługi gastronomiczne. Sale konferencyjne znajdujące się w obiektach MTP przystosowane są do organizacji przedsięwzięć szkoleniowych, edukacyjnych i biznesowych. Firma jest również organizatorem grupowych wystąpień polskich na targach poza granicami kraju.

Adres: ul. Sienna 75, II piętro, 00-833 Warszawa
Telefon: +48 22 826 54 63
E-mail: kontakt@nowyadres.pl
Strona www: http://nowyadres.pl/

Organizator targów mieszkaniowych.

Adres: al. Korfantego 35, 40-005 Katowice
Telefon: +48 32 353 7023
Fax: +48 32 353 5560
E-mail: ptg@ptg.info.pl
Strona www: http://www.ptg.info.pl/

Polską Technikę Górniczą S.A. tworzą przedsiębiorstwa produkcyjne o dobrej, ugruntowanej pozycji na rynku górniczym, zapewniające kompleksowe usług dla przemysłu górniczego – od projektowania

do wyposażania całych kompleksów wydobywczych, z możliwością  ich finansowania.

Celem PTG EXPO jest organizacja:

– Targów pod wspólną nazwą KATWOWICE 2019, w tym:  Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego

i Hutniczego oraz Targów EkoSpalanie & EkoTechnologie w Katowicach

– misji gospodarczych i targów w kraju i na  świecie, w tym promocja programów branżowych, m.in.  Programu promocji Marki Polskiej Gospodarki.

Adres: al. Jerozolimskie 202, 02-486 Warszawa

Telefon: +48 22 874 01 64

Fax: +48

E-mail: piap@piap.pl

Strona www: http://www.piap.pl

Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów istnieje od 1965 roku i od samego początku zajmował się pracami badawczymi nad nowymi technologiami, dzięki temu możliwe było bezpośrednie wdrażanie osiągnięć badawczych w przemyśle. W latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych Instytut produkował nowoczesne roboty przemysłowe na licencji ASEA. W tamtym okresie PIAP był również krajowym koordynatorem projektów związanych z robotyzacją przemysłu. Po 1989 roku szybko została przeprowadzona restrukturyzacja, dzięki której PIAP szybko osiągnął mocną pozycję na rynku.

Obecnie Instytut nosi nazwę Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP. Dzięki interdyscyplinarnym zespołom specjalistów Instytut jest w stanie rozwiązywać skomplikowane problemy technologiczne. Wyróżnia to PIAP spośród innych firm działających w branży systemów pomiarowych i automatyki przemysłowej. Stale śledzone są potrzeby polskiej gospodarki oraz trendy światowe. Na tej podstawie podejmowane są prace badawcze w zakresie nowych technologii i urządzeń. Prace w Instytucie koncentrują się w następujących obszarach: robotyzacja stanowisk i linii technologicznych, automatyzacja montażu, systemy transportu międzyoperacyjnego, systemy ważenia i dozowania, systemy kontroli wizyjnej oraz roboty mobilne.

Jesteśmy organizatorem Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON®. Jest to największa w Polsce impreza branżowa poświęcana automatyce i robotyce, która skupia producentów, dystrybutorów, integratorów oraz licznych odbiorców automatyki przemysłowej. Dokładamy wszelkich starań, aby AUTOMATICON ® był miejscem spotkania całego innowacyjnego sektora przemysłu, a także doskonałą platformą dla komunikacji biznesowej. Nasza przyszłość opierać się będzie na dostosowaniu dotychczasowej formuły AUTOMATICON ® do Państwa potrzeb i zmieniającego się otoczenia.

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP jest szeroko zaangażowany w nowatorskie projekty i ciągle podejmuje nowe wyzwania w zakresie wysoko specjalizowanych technologii, dzięki którym wyróżnia się na rynku wśród konkurencji.

Adres: Poznańska 118, 87-100 Toruń

Telefon: +48 56 651 47 40

Fax: +48 56 651 47 44

E-mail: biuro@pigmiur.pl

Strona www: www.pigmiur.pl

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych jest apolityczną, niezależną i samofinansującą się organizacją samorządu gospodarczego o charakterze branżowym.

Obecnie Izba zrzesza ponad 120 firm z branży. Należą do niej wszyscy najwięksi krajowi producenci i dystrybutorzy maszyn oraz przedstawicielstwa światowych marek maszyn i urządzeń rolniczych.

Izba jest organizacją o zasięgu ogólnokrajowym. Podstawowym celem PIGMiUR jest chęć poprawy warunków, w jakich działają przedsiębiorstwa z branży maszyn i urządzeń rolniczych. Jedną z głównych aktywności Izby jest promocja firm z branży. Realizuje to m.in. poprzez organizację wystaw rolniczych. Największym projektem realizowanym przez PIGMiUR jest organizacja wystawy AGRO SHOW – największej plenerowej wystawy rolniczej w Europie. Wystawa odbywa się co roku w drugiej połowie września w Bednarach koło Poznania. Wystawia się na niej około 800 wystawców i odwiedza ją blisko 130 tys. zwiedzających.

PIGMiUR jest również organizatorem wystawy maszyn rolniczych Mazurskie AGRO SHOW w Ostródzie, która odbywa się w lutym i kierowana jest do rolników i przedsiębiorców z branży z terenu północno-wschodniej Polski oraz Zielonego AGRO SHOW, które organizowane jest w Ułężu w woj. lubelskim i adresowane przede wszystkim do hodowców bydła i producentów mleka.

Adres: Dworcowa 11, 20-406 Lublin
Telefon: +48 81 532 37 10
Fax: +48 81 534 92 95
E-mail: info@targi.lublin.pl
Strona www: http://www.targi.lublin.pl/

Targi Lublin S.A. to centrum targowo-wystawiennicze w województwie lubelskim o ogromnych możliwościach w ramach zaplecza i specjalistycznego zespołu branży targowej. Zmodernizowany
i nowopowstały obiekt Targi Lublin S.A. został zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami, zastosowane najnowsze technologie dają możliwość organizacji wydarzeń targowych, kongresowych, kulturalnych i sportowych na niespotykaną dotąd skalę. Spełniamy wszelkie wymogi dotyczące organizacji
i bezpieczeństwa imprez masowych . Dodatkowo teren wokół targów o łącznej powierzchni ponad 7ha rozszerza zakres naszych możliwości, pozwala na realizację najbardziej wyszukanych pomysłów. Infrastruktura jaką obecnie posiadamy to: hala wystawiennicza o powierzchni 8 tys.m2 w najwyższym standardzie, zmodernizowana hala o powierzchni 2800 m2 umożliwiająca organizacje konferencji na 1500 osób, dwie sale konferencyjne na 150 osób (z możliwością podziału na trzy sale), zewnętrzny plac wystawienniczy o powierzchni 5 tys.m2, 550 miejsc parkingowych.

Adres: Galicyjska 9, 31-586 Kraków
Telefon: +48 12 644 8165, 644 5932
Fax: +48 12 644 6141
E-mail: biuro@targi.krakow.pl
Strona www: http://www.targi.krakow.pl/

Firma obecna od blisko dwudziestu lat w branży targowo-kongresowej jest dziś największym na południu kraju oraz czołowym w Polsce organizatorem targów i kongresów.

Od 2011 roku Targi w Krakowie należą do grona członków Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego UFI (The Global Association of the Exhibition Industry), zrzeszającego wiodących organizatorów targów i właścicieli terenów targowych. Jest to gwarancja najwyższej jakości organizowanych przedsięwzięć targowych, co potwierdzają również niezależne raporty CENTREXu – Związku Międzynarodowych Statystyk Targowych, które wskazują, że firma należy do jednych z najlepiej zarządzanych ośrodków targowych w Polsce.

Targi w Krakowie to także profesjonalny organizator międzynarodowych kongresów, konferencji i sympozjów, stanowiących forum wymiany myśli naukowej między fachowcami danej branży. Jako jedna z niewielu polskich firm jest członkiem ICCA (International Congress and Convention Association), zrzeszającego największych organizatorów kongresów i konferencji na świecie.

Adres: ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce

Telefon: +48 41 365 12 22

Fax:

E-mail: biuro@targikielce.pl

Strona www: http://www.targikielce.pl

Targi Kielce niezmiennie od ponad ćwierć wieku stanowią ważny punkt na mapie targowej Europy. To miejsce z wieloletnim doświadczeniem w organizacji najbardziej liczących się wydarzeń branżowych. Sztandarową wystawą kieleckiego ośrodka jest Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. W ofercie Targów Kielce nie brakuje także wydarzeń ściśle technicznych tj.: Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL,  Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL, czy też targi STOM, które zrzeszają jednocześnie wiele imprez o przemysłowym charakterze. Wśród organizowanych wydarzeń odbywają się także te o charakterze sportowym, do których należą między innymi Debiuty PZKFiTS w Kulturystyce i Fitness, multisportowe wydarzenie FIT WEEKEND czy Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO.

Częścią Targów Kielce jest Centrum Kongresowe, gdzie każdego roku odbywa się wiele  branżowych wydarzeń, wśród których znajdują się konferencje, seminaria, kongresy, bankiety. Od 2019 roku w centrum odbywają się także koncerty, w których może uczestniczyć maksymalnie  nawet 1 000 osób.

 

Adres: Puławska 12a, 02-566 Warszawa
Telefon: +48 22 849 6006, 849 6071, 849 6044, 840 6081
Fax: +48 22 849 3584
E-mail: ztw@ztw.pl
Strona www: http://www.ztw.pl/

Firma istnieje od roku 1991. Jest organizatorem specjalistycznych targów branżowych odbywających się w stolicy i w innych miastach Polski. Jest współorganizatorem Międzynarodowych Targów Morskich BALTEXPO – największej w Polsce i najbardziej liczącej się w Europie Środkowowschodniej imprezy w branży przemysłu stoczniowego i żeglugi morskiej. W kalendarzu firmy co roku znajduje się kilkanaście targów związanych tematycznie m.in. z dobrami inwestycyjnymi, budownictwem, przemysłem chemicznym i surowcami, rynkiem bankowym i kapitałowym. Targom towarzyszy bogaty program konferencji z udziałem wybitnych specjalistów z kraju i zagranicy.

Adres: Al. Armii Krajowej 220, 43-316 Bielsko-Biała
Telefon: +48 33 813 8231, 813 8201, 813 8210
Fax: +48 33 814 2231, 813 8233
E-mail: wystawa@ziad.bielsko.pl
Strona www: http://www.ziad.bielsko.pl/

Firma ZIAD Bielsko-Biała SA jest organizatorem konferencji i targów w branży energetycznej. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB odbywają się od ponad 30 lat co roku we wrześniu, z udziałem ponad 700 wystawców z Europy, Azji i Afryki i cieszą się wielką popularnością wśród zwiedzających. Jest to zarazem jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Targom towarzyszą konferencje, seminaria i prezentacje wystawców – zatem jest to także doskonałe forum dla rozmów o aktualnych kierunkach rozwoju branży oraz wdrażanych innowacjach, nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. ZIAD Bielsko-Biała S.A. jest też znanym Ośrodkiem Szkoleniowym, organizującym rocznie ponad 200 specjalistycznych kursów, głównie dla elektryków i energetyków. Spółka zarządza również Hotelem ** Dębowiec, koleją linową na Szyndzielnię i wyciągiem narciarskim na stoku Dębowca.