Ogranizatorzy targów

Adres: 91-493 Łódź, Jasińskiego 26A

Telefon: +48 42 661 63 30 (31)

Fax: +48 42 661 62 83

E-mail: kongres@lne.pl

Strona www: https://lne.pl/

40. Kongres i Targi LNE

Kongresy i Targi LNE to najważniejsze spotkania dla profesjonalistów z branży beauty, łączące najszerszą na rynku ofertę edukacyjną z imponującą przestrzenią targowo-wystawienniczą. Odbywające się dwa razy w roku wydarzenia – w sezonie wiosennym i jesiennym – od lat wyznaczają standardy i trendy w branży kosmetycznej w Polsce.

Udział w Kongresie i Targach LNE to dla profesjonalistów szansa na rozwój własnego biznesu i najlepsza okazja, by trzymać rękę na pulsie w dynamicznie zmieniającej się branży beauty. W trakcie kongresowego weekendu odbywa się ponad 90 wykładów, pokazów i warsztatów podzielonych na sesje tematyczne, podczas których wiedzą i doświadczeniem dzielą się eksperci z całego świata. Z kolei w części wystawienniczej gościmy 220 firm prezentujących ponad 600 najlepszych polskich i światowych marek z branży beauty, co pozwala profesjonalistom być na bieżąco z nowościami i innowacyjnymi produktami, a w konsekwencji odpowiadać na potrzeby ich klientów w gabinetach kosmetycznych.

Adres: Al. Kościuszki 17 Ip., 90-418 Łódź

Telefon: +48 42 632 2866

Fax: +48 42 632 2859

E-mail: info@exactus.pl

Strona www: http://www.exactus.pl/

Firma działa od 1991 roku i zajmuje się organizacją wystaw, kongresów i zjazdów medycznych w Polsce. Jest organizatorem Środkowoeuropejskiej Wystawy Stomatologicznej: CEDE.

Adres: Królowej Marysieńki 9/10, 02-954 Wwarszawa

Telefon: +48 22 858 79 55

E-mail: malgorzata.szulc@health-and-beauty.com.pl

Strona www: http://www.beauty-forum.com.pl

Oddział polski Health and Beauty Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie działa od 1997 roku

i nieustannie się rozwija. W 2018 roku Grupa Health and Beauty Media została członkiem międzynarodowej grupy Cosmoprof. Celem przejęcia holdingu jest umocnienie pozycji na głównych rynkach i stworzenie bazy pod nowe wspólne projekty.

Od 24 lat z nieustającą pasją i zaangażowaniem Health and Beauty Media Sp. z o.o.organizuje największe w Polsce targi kosmetyki profesjonalnej – BEAUTY FORUM (edycja wiosenna) oraz

BEAUTY FORUM (edycja jesienna). Szukając wciąż nowych wyzwań, obserwując rozwój i dynamikę rynku, oraz wsłuchując się w potrzeby profesjonalistów, w 2014 roku firma poszerzyła ofertę o wyjątkową imprezę dla branży fryzjerskiej. Tak zrodziły się targi HAIR FORUM. W 2021 roku podjęliśmy decyzję o zmianie formuły i połączeniu obu imprez jesiennych w jedno wydarzenie, ogłaszając jednocześnie premierową edycję BEAUTY FORUM & HAIR.

Organizowane przez nas imprezy wystawiennicze to wyjątkowe wydarzenia, tworzone z myślą o profesjonalistach na każdym etapie kariery zawodowej, szukających miejsca, w którym wiedza łączy się z pasją, a kreatywność i precyzja idą w parze z biznesowym know-how. Targi BEAUTY FORUM to profesjonalne platformy biznesowe, które cechuje ciągły rozwój, priorytetowa rola edukacji i komunikacji branż.

Oczkiem w głowie naszej spółki jest edukacja. W swojej ofercie mamy programy kongresowe, warsztaty, szkolenia i wykłady – także w formacie online – których najwyższy poziom gwarantujemy, dzięki współpracy z najlepszymi ekspertami z kraju i zagranicy. Wspieramy również inicjatywy branżowe, stowarzyszenia, fundacje związane z sektorem beauty. Jesteśmy w stałym kontakcie, wspólnie angażując się w działania propagujące dobre praktyki i współpracę specjalistów z zakresu medycyny i kosmetologii.

Nasze działania wydawnicze skierowane są do profesjonalistów branży beauty. Fachowy magazyn i portal internetowy BEAUTY FORUM  gwarantuje najwyższy poziom merytoryczny osobom zawodowo związanym z sektorem szeroko pojętej kosmetyki. Interaktywny serwis BEAUTY FORUM NAIL to z kolei kopalnia wiedzy i najświeższych trendów dla stylistów paznokci. Przy tworzeniu treści merytorycznych, współpracujemy z najlepszymi ekspertami i autorytetami branży, specjalistami z różnorodnych sekcji estetyki, medycyny, podologii, stylizacji, pielęgnacji i biznesu.

W ciągłym dialogu z branżą, jesteśmy na bieżąco ze światowymi trendami i rynkowymi nowościami. Otwieramy nowe rynki dla  Klientów, wciąż rozwijamy się razem z Nimi. Kompleksowo wspieramy branżę beauty, opierając relacje biznesowe na partnerstwie i wzajemnym szacunku.

Adres: Łąkowa 11, 90-562 Łódź

Telefon: +48 42 637 1215, 637 1359, 637 2758

Fax: +48 42 639 7980

E-mail: biuro@interservis.pl

Strona www: http://www.interservis.pl/

Interservis jest organizatorem targów, kongresów i konferencji. Znajduje się wśród dziesięciu największych organizatorów w Polsce. Targi realizowane przez firmę są znaczącymi wydarzeniami branżowymi. Firma posiada w swoim dorobku organizację kilkunastu kongresów i konferencji m.in. dla środowisk medycznych, budowlanych, inżynierów i techników oraz kadry naukowej. Przedsiębiorstwo świadczy usługi projektowania i wykonawstwa stoisk targowych wraz z kompleksowym wyposażeniem, a na życzenie klienta realizuje także usługi: tłumaczy, hostess i rezerwacji hoteli. Profesjonalizm, szacunek dla współpracujących z nami klientów, doświadczenie oraz sprawna organizacja to największy kapitał firmy.

Adres: Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk

Telefon: +48 58 554 92 00

E-mail: sekretariat@mtgsa.com.pl

Strona www: http://mtgsa.com.pl/

Międzynarodowe Targi Gdańskie SA są rozpoznawalną, gospodarczą i targową marką z 30-letnią tradycją. Spółka specjalizuje się w organizowaniu wydarzeń o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym: targów, wystaw, kongresów, konferencji, eventów, jarmarków, imprez plenerowych. Siedzibą Międzynarodowych Targów Gdańskich SA jest nowoczesne, wielofunkcyjne i doskonale wyposażone Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO w Gdańsku-Letnicy.

W kalendarzu wydarzeń organizowanych przez Międzynarodowe Targi Gdańskie znajdują się wysoko cenione w branży specjalistyczne imprezy, jak: Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF, Międzynarodowe Targi Bursztynu AMBERMART, Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO, Międzynarodowe Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH, Bałtyckie Targi Militarne BALT MILITARY EXPO wraz z Konferencją Naukowo-Techniczną NATCON,  Międzynarodowe Targi Przetwórstwa i Produktów Rybnych POLFISH.

Od 1996 r. MTG organizują także gdański Jarmark Bożonarodzeniowy oraz słynny w kraju i zagranicą Jarmark św. Dominika.

Adres: Głogowska 14, 60-734 Poznań

Telefon: +48 61/ 869 2000

Fax: +48 61/ 869 2999

E-mail: info@mtp.pl

Strona www: http://www.mtp.pl/pl/

https://www.youtube.com/watch?v=FZnruijkPr8

Międzynarodowe Targi Poznańskie są liderem rynku wystawienniczego w Polsce. Firma jest członkiem UFI – Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego i CENTREX – Międzynarodowego Związku Statystyk Targowych. Posiada własne największe w Polsce centrum targowe o powierzchni ponad 110 tys. m2 terenu w halach wystawienniczych i prawie 35 tys. m2 terenu otwartego. Jest organizatorem ponad 50 specjalistycznych targów branżowych corocznie. Nowoczesna infrastruktura obiektów targowych jest dopasowana do potrzeb i oczekiwań wystawców i zwiedzających, Pozwala na dogodne kształtowanie powierzchni ekspozycji i prowadzenie spotkań. Pawilony targowe są w pełni klimatyzowane, wyposażone w kanały medialne – media gwarantujące wysoką jakość i szybkość informacji. Firma oferuje pełen zakres usług w ramach zabudowy powierzchni i obsługi logistycznej produktów : transport, usługi celne, spedycję, usługi gastronomiczne. Sale konferencyjne znajdujące się w obiektach MTP przystosowane są do organizacji przedsięwzięć szkoleniowych, edukacyjnych i biznesowych. Firma jest również organizatorem grupowych wystąpień polskich na targach poza granicami kraju.

Adres: ul. Sienna 75, II piętro, 00-833 Warszawa
Telefon: +48 22 826 54 63
E-mail: kontakt@nowyadres.pl
Strona www: http://nowyadres.pl/

Organizator targów mieszkaniowych.

Adres: al. Korfantego 35, 40-005 Katowice
Telefon: +48 32 353 7023
Fax: +48 32 353 5560
E-mail: ptg@ptg.info.pl
Strona www: http://www.ptg.info.pl/

Polską Technikę Górniczą S.A. tworzą przedsiębiorstwa produkcyjne o dobrej, ugruntowanej pozycji na rynku górniczym, zapewniające kompleksowe usług dla przemysłu górniczego – od projektowania

do wyposażania całych kompleksów wydobywczych, z możliwością  ich finansowania.

Celem PTG EXPO jest organizacja:

– Targów pod wspólną nazwą KATWOWICE 2019, w tym:  Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego

i Hutniczego oraz Targów EkoSpalanie & EkoTechnologie w Katowicach

– misji gospodarczych i targów w kraju i na  świecie, w tym promocja programów branżowych, m.in.  Programu promocji Marki Polskiej Gospodarki.

Adres: al. Jerozolimskie 202, 02-486 Warszawa

Telefon: +48 22 874 01 64

Fax: +48

E-mail: piap@piap.pl

Strona www: http://www.piap.pl

Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów istnieje od 1965 roku i od samego początku zajmował się pracami badawczymi nad nowymi technologiami, dzięki temu możliwe było bezpośrednie wdrażanie osiągnięć badawczych w przemyśle. W latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych Instytut produkował nowoczesne roboty przemysłowe na licencji ASEA. W tamtym okresie PIAP był również krajowym koordynatorem projektów związanych z robotyzacją przemysłu. Po 1989 roku szybko została przeprowadzona restrukturyzacja, dzięki której PIAP szybko osiągnął mocną pozycję na rynku.

Obecnie Instytut nosi nazwę Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP. Dzięki interdyscyplinarnym zespołom specjalistów Instytut jest w stanie rozwiązywać skomplikowane problemy technologiczne. Wyróżnia to PIAP spośród innych firm działających w branży systemów pomiarowych i automatyki przemysłowej. Stale śledzone są potrzeby polskiej gospodarki oraz trendy światowe. Na tej podstawie podejmowane są prace badawcze w zakresie nowych technologii i urządzeń. Prace w Instytucie koncentrują się w następujących obszarach: robotyzacja stanowisk i linii technologicznych, automatyzacja montażu, systemy transportu międzyoperacyjnego, systemy ważenia i dozowania, systemy kontroli wizyjnej oraz roboty mobilne.

Jesteśmy organizatorem Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON®. Jest to największa w Polsce impreza branżowa poświęcana automatyce i robotyce, która skupia producentów, dystrybutorów, integratorów oraz licznych odbiorców automatyki przemysłowej. Dokładamy wszelkich starań, aby AUTOMATICON ® był miejscem spotkania całego innowacyjnego sektora przemysłu, a także doskonałą platformą dla komunikacji biznesowej. Nasza przyszłość opierać się będzie na dostosowaniu dotychczasowej formuły AUTOMATICON ® do Państwa potrzeb i zmieniającego się otoczenia.

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP jest szeroko zaangażowany w nowatorskie projekty i ciągle podejmuje nowe wyzwania w zakresie wysoko specjalizowanych technologii, dzięki którym wyróżnia się na rynku wśród konkurencji.

Adres: Poznańska 118, 87-100 Toruń

Telefon: +48 56 651 47 40

Fax: +48 56 651 47 44

E-mail: biuro@pigmiur.pl

Strona www: www.pigmiur.pl

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych jest apolityczną, niezależną i samofinansującą się organizacją samorządu gospodarczego o charakterze branżowym.

Obecnie Izba zrzesza ponad 120 firm z branży. Należą do niej wszyscy najwięksi krajowi producenci i dystrybutorzy maszyn oraz przedstawicielstwa światowych marek maszyn i urządzeń rolniczych.

Izba jest organizacją o zasięgu ogólnokrajowym. Podstawowym celem PIGMiUR jest chęć poprawy warunków, w jakich działają przedsiębiorstwa z branży maszyn i urządzeń rolniczych. Jedną z głównych aktywności Izby jest promocja firm z branży. Realizuje to m.in. poprzez organizację wystaw rolniczych. Największym projektem realizowanym przez PIGMiUR jest organizacja wystawy AGRO SHOW – największej plenerowej wystawy rolniczej w Europie. Wystawa odbywa się co roku w drugiej połowie września w Bednarach koło Poznania. Wystawia się na niej około 800 wystawców i odwiedza ją blisko 130 tys. zwiedzających.

PIGMiUR jest również organizatorem wystawy maszyn rolniczych Mazurskie AGRO SHOW w Ostródzie, która odbywa się w lutym i kierowana jest do rolników i przedsiębiorców z branży z terenu północno-wschodniej Polski oraz Zielonego AGRO SHOW, które organizowane jest w Ułężu w woj. lubelskim i adresowane przede wszystkim do hodowców bydła i producentów mleka.

Adres: Dworcowa 11, 20-406 Lublin
Telefon: +48 81 532 37 10
Fax: +48 81 534 92 95
E-mail: info@targi.lublin.pl
Strona www: http://www.targi.lublin.pl/

Targi Lublin S.A. to centrum targowo-wystawiennicze w województwie lubelskim o ogromnych możliwościach w ramach zaplecza i specjalistycznego zespołu branży targowej. Zmodernizowany
i nowopowstały obiekt Targi Lublin S.A. został zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami, zastosowane najnowsze technologie dają możliwość organizacji wydarzeń targowych, kongresowych, kulturalnych i sportowych na niespotykaną dotąd skalę. Spełniamy wszelkie wymogi dotyczące organizacji
i bezpieczeństwa imprez masowych . Dodatkowo teren wokół targów o łącznej powierzchni ponad 7ha rozszerza zakres naszych możliwości, pozwala na realizację najbardziej wyszukanych pomysłów. Infrastruktura jaką obecnie posiadamy to: hala wystawiennicza o powierzchni 8 tys.m2 w najwyższym standardzie, zmodernizowana hala o powierzchni 2800 m2 umożliwiająca organizacje konferencji na 1500 osób, dwie sale konferencyjne na 150 osób (z możliwością podziału na trzy sale), zewnętrzny plac wystawienniczy o powierzchni 5 tys.m2, 550 miejsc parkingowych.

Adres: Galicyjska 9, 31-586 Kraków
Telefon: +48 12 644 8165, 644 5932
Fax: +48 12 644 6141
E-mail: biuro@targi.krakow.pl
Strona www: http://www.targi.krakow.pl/

Firma obecna od blisko dwudziestu lat w branży targowo-kongresowej jest dziś największym na południu kraju oraz czołowym w Polsce organizatorem targów i kongresów.

Od 2011 roku Targi w Krakowie należą do grona członków Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego UFI (The Global Association of the Exhibition Industry), zrzeszającego wiodących organizatorów targów i właścicieli terenów targowych. Jest to gwarancja najwyższej jakości organizowanych przedsięwzięć targowych, co potwierdzają również niezależne raporty CENTREXu – Związku Międzynarodowych Statystyk Targowych, które wskazują, że firma należy do jednych z najlepiej zarządzanych ośrodków targowych w Polsce.

Targi w Krakowie to także profesjonalny organizator międzynarodowych kongresów, konferencji i sympozjów, stanowiących forum wymiany myśli naukowej między fachowcami danej branży. Jako jedna z niewielu polskich firm jest członkiem ICCA (International Congress and Convention Association), zrzeszającego największych organizatorów kongresów i konferencji na świecie.

Adres: ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce

Telefon: +48 41 365 12 22

Fax:

E-mail: biuro@targikielce.pl

Strona www: http://www.targikielce.pl

Targi Kielce niezmiennie od ponad ćwierć wieku stanowią ważny punkt na mapie targowej Europy. To miejsce z wieloletnim doświadczeniem w organizacji najbardziej liczących się wydarzeń branżowych. Sztandarową wystawą kieleckiego ośrodka jest Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. W ofercie Targów Kielce nie brakuje także wydarzeń ściśle technicznych tj.: Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL,  Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL, czy też targi STOM, które zrzeszają jednocześnie wiele imprez o przemysłowym charakterze. Wśród organizowanych wydarzeń odbywają się także te o charakterze sportowym, do których należą między innymi Debiuty PZKFiTS w Kulturystyce i Fitness, multisportowe wydarzenie FIT WEEKEND czy Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO.

Częścią Targów Kielce jest Centrum Kongresowe, gdzie każdego roku odbywa się wiele  branżowych wydarzeń, wśród których znajdują się konferencje, seminaria, kongresy, bankiety. Od 2019 roku w centrum odbywają się także koncerty, w których może uczestniczyć maksymalnie  nawet 1 000 osób.

 

Adres: Al. Armii Krajowej 220, 43-316 Bielsko-Biała

Telefon: +48 33 813 8231, 33 813 8307

Fax: +48 33 814 2231, 813 8233

E-mail: wystawa@ziad.bielsko.pl

Strona www: http://www.ziad.bielsko.pl/

Firma ZIAD Bielsko-Biała SA obchodząca w tym roku 50-lecie swojej działalności jest organizatorem konferencji, wystaw i największych w Polsce targów w branży energetycznej. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB, odbywają się co roku we wrześniu. Łączą w sobie rynek energetyki zawodowej, automatykę, telekomunikację, elektronikę oraz  alternatywne źródła energii OZE, a także elektromobilność. Wystawom producentów z całego świata towarzyszą branżowe konferencje, wykłady, warsztaty oraz pokazy specjalistycznego sprzętu na energetycznym poligonie szkoleniowym.

Targi ENERGETAB są idealnym miejscem do prezentacji najnowszych osiągnięć przemysłu elektrotechnicznego oraz okazją do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych pomiędzy producentami, projektantami, samorządami, dostawcami usług i czołowymi przedstawicielami sektora elektroenergetycznego – zarówno z Polski jak i z zagranicy.

ZIAD Bielsko-Biała S.A. jest też znanym Ośrodkiem Doskonalenia Zawodowego, organizującym specjalistyczne szkolenia dla pracowników strategicznych sektorów gospodarki w Polsce. Rocznie szkoli kilka tysięcy pracowników z terenu całej Polski.  W tym roku miał właśnie swojego 100 tysięcznego kursanta. Spółka jest również właścicielem Hotelu Szyndzielnia i Kolei linowej na Szyndzielnię.