Firmy transportu i spedycji targowej

Adres: Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa
Telefon: +48 22 256 7172, 256 7173
FAX: +48 22 256 7171
E-mail: exposped@exposped.com.pl
 
ExpoSped jest firmą spedycyjną, specjalistą w logistyce targowej i wyłącznym spedytorem na terenie Warszawskiego Centrum EXPO XXI. Firma świadczy usługi na terenach targowych w Polsce i na całym świecie. Doświadczony personel (spedytorzy i agenci celni) zna doskonale specyfikę targów i wystaw, co gwarantuje wysoką jakość usług. Współpraca poza granicami z siecią renomowanych partnerów zagranicznych gwarantuje klientom sprawną obsługę przesyłek. Profesjonalny program logistyczny jest ściśle dostosowany do wymagań wystawców oraz organizatorów targów. W ofercie firmy: organizacja transportu eksponatów na teren targów, prace przeładunkowe towarów targowych zgodnie z instrukcjami nadawcy, kompleksowa obsługa celna, obsługa magazynowa eksponatów i opakowań, odbiór ze stoisk i dostawa pustych opakowań po zakończeniu imprezy, organizacja transportu powrotnego, formalności związane z wystawieniem karnetu ATA w imieniu zleceniodawcy. Działalność firmy ExpoSped obejmuje również kompleksową obsługę spedycyjną przy organizacji międzynarodowych kongresów i sympozjów w kraju i za granicą.
Adres: Marcelińska 92/94 lok.324
60-324 Poznań
Telefon: +48 61 662 4420, 662 4430
FAX: +48 61 662 4456
E-mail: info@h-m-s.pl

Firma oferuje kompleksowe usługi logistyki targowej na całym świecie. Działa od ponad 10 lat doradzając, planując i realizując projekty logistyki targów, wystaw i event’ów. Wiedzę teoretyczną uzupełnia doświadczeniem praktycznym zdobytym podczas obsługi imprez w najdalszych zakątkach świata. Dorobek firmy obejmuje realizacje we współpracy z renomowanymi partnerami m.in. w: Rosji, Kazachstanie, Chinach, USA, Brazylii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, RPA. Przy organizacji łańcucha dostaw do wskazanych terenów targów firma łączy transport: lądowy, morski i powietrzny. Gwarantuje klientom serwis najwyższej jakości.

Adres: ul. Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa
Telefon: +48 22 256 70 52
FAX: +48 22 256 70 88
E-mail: netlog@netlog.org.pl

Partner w logistyce i usługach targowych.

Targi na całym świecie oraz logistyka eventόw. Oficjalny spedytor Amber Expo, Expo Silesia, Targów Kielce, Warszawskiego Centrum Expo XXI.

Użycie jakich słόw kluczowych doprowadziło Państwa na naszą stronę internetową?

Czy była to światowa logistyka targowa? Projektowanie i budowa stoisk targowych? Oficjalny spedytor targowy, a może odprawa celna? Może wpisaliście Państwo frazę organizacja od magazynu do stoiska targowego? A może były to puste opakowania, zapewnienie wόzka widłowego, Targi Stuttgart, Targi Kolonia, Targi Monachium, targi i logistyka lub też jeszcze lepiej logistyka i targi?

Możliwe byłoby rόwnież transport, spedycja, dostawca usług logistycznych w Polsce, Warszawie, Kielcach. Baden Württemberg jako nasza lokalizacja w Sindelfingen lub netlog Berlin?

W naszej branży chcemy być zawsze najlepsi – to możemy Państwu obiecać.

Adres: Woszczerowicza 25
40-749 Katowice
Telefon: +48 32 223 59 70
FAX: +48 32 223 59 80
E-mail: pl.info@rugerexpo.com

Firma wykonuje pełną obsługę logistyczną wystaw, targów oraz eventów. Jest rekomendowanym spedytorem na obiektach ExpoSilesia oraz na Międzynarodowych Targach Katowickich a dzięki partnerom możemy obsłużyć logistycznie każdą imprezę na terenie Polski, jak również w całej Europie.

Kompleksowa obsługa przesyłek targowych począwszy od podjęcia materiałów wystawowych u klienta, a skończywszy na ich zwrocie po zakończonej imprezie targowej. Oferta obejmuje w szczególności organizację transportu, usługi rozładunków i załadunków na obiekcie targowym, pomoc w organizacji stoiska sprzętem ciężkim, usługi agencji celnej, przeprowadzki przemysłowe, rozładunki i załadunki sprzętem ciężkim.

Adres: M. Konopnickiej 19/2
60-777 Poznań
Telefon: +48 61 865 6801, 865 6807, 0 506 049 010
FAX: +48 61 865 6801
E-mail: office@transmeble.com.pl

Kompleksowa obsługa spedycyjno-celna wystawców w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Bielsku-Białej i innch miastach targowych, dostawy eksponatów na stoiska, przewozy samochodowe krajowe i zagraniczne (drzwi-drzwi), usługi Agencji Celnej, obsługa magazynowa, wynajem sprzętu przeładunkowego, usługi na terenie całego kraju i za granicą, przeprowadzki przemysłowe, obsługa przesyłek lotniczych cargo w eksporcie i imporcie z odbiorem przesyłki i dostawą do odbiorcy w skali całego świata oraz przesyłek morskich. Doradztwo logistyczne. Firma posiada Certyfikat Jakości ISO 9001:2000.

Adres: Komitetu Obrony Robotników 45 B (dawna ul. 17 Stycznia, budynek Zephirus)
02 -146 Warszawa
Telefon: + 48 22 100 28 90
FAX: + 48 22 100 28 99
E-mail: fairs@uex.pl
Strona www: uex.pl/targi

Universal Express Sp. z o.o. od 1 września 1998 r. jako pierwsza w Polsce została przyjęta do prestiżowego grona członków międzynarodowej organizacji zrzeszającej spedytorów targowych – International Exhibition Logistics Association (IELA). Jest także wieloletnim członkiem Polskiej Izby Spedycji i Logistyki, International Air Transport Association (IATA – międzynarodowa organizacja zrzeszająca przewoźników lotniczych) oraz International Federation of Freight Forwarders Associations (FIATA – międzynarodowa organizacja zrzeszającą spedytorów).

Kompleksowo obsługujemy przesyłki przeznaczone na targi, kongresy, wydarzenia sportowe i kulturalne, od dostarczenia materiałów pakowych, odbioru z dowolnego miejsca na świecie, aranżacji odpraw celnych w imporcie i eksporcie oraz  transportu (drogowego, lotniczego, morskiego, kolejowego) poprzez dostarczenie do wyznaczonego miejsca dostawy, magazynowanie pustych opakowań i organizację wysyłki powrotnej.

Świadczymy usługi dostaw i odbiorów przesyłek na terenie całej Polski, w tym w miejscach najbardziej znaczących w branży targowej: Poznań, Warszawa, Kielce i Gdańsk