Wraz z Nowym Rokiem Polska Izba Przemysłu Targowego rozpoczyna obchody Jubileuszu 30-lecia. 
 
Jesteśmy bardzo dumni z ogromnego dorobku polskiego rynku targowego, zbudowanego na przestrzeni ostatnich 30 lat wspólnymi siłami Członków naszej Izby oraz uznania, jakim polskie targi i firmy działające w branży targowej cieszą się dziś w kraju i za granicą.
 
Z okazji Jubileuszu przygotowaliśmy szereg publikacji na temat branży, dwanaście konkursów z nagrodami, którymi będą wejściówki na najciekawsze imprezy targowe. Będziemy wspominać sukcesy Izby, historię targów i osoby związane z branżą, które wniosły w jej rozwój szczególny wkład.
 
W ramach Jubileuszu uruchamiany również Akcję 🔹 30 LAT MINĘŁO 🔹, której celem jest zebranie kolekcji pamiątek w postaci zdjęć: z targów, gadżetów, elementów konstrukcji, materiałów reklamowych, ulotek z ostatnich 30 lat od Członków i przyjaciół targów. Kolekcja zostanie zaprezentowana ONLINE pod koniec roku 2023.
 
Wszystkie firmy, organizacje oraz osoby związane z branżą targową zachęcamy do włączenia się w obchody Jubileuszu, dzielenia się wspomnieniami i pamiątkami zebranymi na przestrzeni ostatnich 30 lat oraz wspólnej pracy na rzecz przyszłości branży.
KOMITET HONOROWY
 
PATRONAT MEDIALNY
 
PARTNERZY

 

Akcja 30 LAT MINĘŁO

MŁODZI WINNI SUKCESU

PUBLIKACJE

CO PRZED NAMI