Firmy budujące stoiska

Adres:Obornicka 152, 62-002 Suchy Las k/Poznania

Telefon: +48 639 54 42, +48 607 777 811

E-mail: hello@4expo.pl

Strona www: www.4expo.pl

Firma 4EXPO działa na rynku już od 15 lat. Wyróżnia nas bogate doświadczenie w kompleksowym procesie przygotowywania oraz realizowania różnego rodzaju eventów, stoisk wystawienniczych czy zabudów wnętrz. Naszą firmę tworzą ludzie z pasją – specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, a także młoda kadra pracowników z zapałem do pracy i rozwoju.

Adres: Nowowiejskiego 7,61-731, Poznań

Telefon: +48 601 267 740

E-mail: aaaexpo@onet.pl

Strona www:

Projektujemy i budujemy najwyższej jakości stoiska na targach w Polsce i w Europie.

Realizujemy wystawy muzealne, wnętrza biur i obiektów użyteczności publicznej oraz reklamy zewnętrzne.

Cechuje nas odpowiedzialność, punktualność, doświadczenie, kreatywność i indywidualne podejście do każdego klienta.

Nie boimy się wyzwań. Nasze motto: NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W DOBREJ CENIE.

Adres: Poprzeczna 3, 62-005 Owińska
Telefon: +48 61 875 2672, 875 2674
Fax: +48 61 875 2672
E-mail: office@a-z.com.pl
Strona www: http://www.a-z.com.pl/

Projektowanie i kompleksowa realizacja stoisk targowych, wystaw i wnętrz w kraju i za granicą. Zabudowa niestandardowa z wykorzystaniem nietypowych materiałów i nowoczesnych technologii oraz w oparciu o systemy wystawiennicze. Pełne wyposażenie wykonywanych obiektów w meble, sprzęt gospodarczy i multimedialny. Usługi graficzno – plastyczne. Realizacja “pod klucz” wnętrz obiektów użyteczności publicznej. Od 2004 roku firma pracuje zgodnie z normami systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000. Firma posiada tytuł Lider Usług Targowych.

Od 1989 roku działamy w branży wystawienniczej. Projektujemy i wykonujemy stoiska na imprezy targowe w kraju i za granicą.

Abisal to doświadczeni i kompetentni pracownicy. Dzięki ich zaangażowaniu oraz pasji kierownictwa w tworzeniu nowoczesnej firmy wystawienniczej ciągle zdobywamy nowych klientów. Staramy się sprostać wymaganiom każdego klienta, każdy z nich jest dla nas tak samo ważny.

Adres:Strzałkowskiego 26/6a, 60-855 Poznań
Telefon: +48 61 848 10 90; +48 601 70 48 31
FAX:
E-mail: biuro@abisal.com.pl

Na rynku usług wystawienniczych firma AA Studio Kombiko działa od ponad 20 lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie łączymy z nieszablonowym podejściem do każdego klienta. Świeżość pomysłów projektowych idzie u nas w parze z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Zaprojektowane i wykonane przez nas stoiska wystawiennicze spotykają się z uznaniem naszych klientów i są także nagradzane przez organizatorów targów.

Jesteśmy otwarci na indywidualne życzenia naszych klientów. Podejmujemy się zarówno wykonywania systemowej zabudowy stoisk, jak i nietypowej zabudowy stoisk.

Najważniejszą częścią naszej działalności są usługi z zakresu projektowania i budowy stoisk targowych. W tym zakresie oferta firmy AA STUDIO KOMBIKO obejmuje:
  • profesjonalne projekty graficzne (3d) zabudowy targowej
  • wykonywanie systemowej zabudowy stoisk, zabudowy zewnętrznej oraz realizacja nietypowych koncepcji z wykorzystaniem różnorodnych materiałów
  • oprawa graficzną (liternictwo płaskie i przestrzenne, wydruki wielkoformatowe),
  • wyposażenie stoisk w meble, sprzęt audio-video oraz artykuły gospodarstwa domowego-zaplecze kuchenne potrzebne w trakcie imprezy
  • montaż oświetlenia, instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, podłączenie telefonu, internetu itp.
  • rezerwacja miejsc noclegowych, sal bankietowych, samochodów
  • organizacja personelu obsługi stoiska (hostessy, tłumacze, modelki, ochrona)
  • tworzenie dokumentacji fotograficznej stoiska
  • codzienne sprzątanie stoiska
  • inne usługi związane z uczestnictwem w targach
Adres: Ogrodowa 10, 62-064 Plewiska k/Poznania
Telefon: +48 61 651 76 76
FAX:
E-mail: info@aastudio.com.pl
Strona www: http://www.aastudio.com.pl/

Adres: Akacjowa 5, 62-070 Dąbrowa
Telefon: +48 61 868 2352, 868 1198
Fax: +48 61 868 2714
E-mail: biuro@abyss.pl
Strona www: http://www.abyss.pl/

Projektowanie i wykonawstwo ekspozycji targowych. Stoiska wykonywane pod klucz – z pełnym wyposażeniem. Wykonawstwo indywidualnych mebli ekspozycyjnych. Specjalizacja w realizacji nietypowych projektów. Własna pracownia projektowa oraz zaplecze warsztatowo – wykonawcze. Ponadto wykonawstwo ekspozycji z projektów i elementów powierzonych przez klienta. Realizacja projektów w kraju i za granicą.

Adres: Warszawska 37, 96-321, Żabia Wola
Telefon: +48 796 555 639

 

Firma AG-EXPO Andrzej Groblewski Spółka Jawna prowadzi swoją działalność od ponad 29 lat, projektując, budując i obsługując stoiska wystawiennicze i konferencyjne w Polsce oraz w całej Europie. Ogromne doświadczenie w zakresie ekspozycji targowych pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Naszym Klientom oferujemy kompleksową realizację zamówienia, począwszy od profesjonalnego doradztwa w zakresie aktualnych trendów oraz funkcjonalności przestrzeni, wykonania projektu, aż po budowę i montaż indywidualnego stoiska. Naszą specjalnością są niepowtarzalne stoiska autorskie dostosowane do charakteru Państwa firmy.

Adres: Gdyńska 19-21 , 31-323 Kraków
Telefon: +48 12 416 7815
Fax: + 48 12 416 7818
E-mail: biuro@amakoexpo.pl
Strona www: http://www.amakoexpo.pl/

Amako Expo projektuje i buduje stoiska targowe, zapewniając pełną obsługę wystawienniczą. Stoiska autorskie i systemowe naszego autorstwa co roku pracują na sukces naszych Klientów na targach w Polsce i za granicą.Wyróżnia nas indywidualne, „butikowe” podejście do realizowanych projektów, które przygotowujemy mając na uwadze funkcjonalne rozwiązania i najnowsze trendy.Doświadczony zespół specjalistów oferuje Państwu doradztwo oraz pełną obsługę i wsparcie – w czasie targów będąc do pełnej dyspozycji Klienta.

Adres: Rzgowska 102, lok. 32, 93-153 Łódź
Telefon: +48 42 682 2532, 682 2551, 502 030 231
Fax: +48 42 682 4312
E-mail: biuro@stoiskatargowe.pl
Strona www: http://www.stoiskatargowe.pl/

Projektowanie i realizacja stoisk systemowych i niesystemowych, jednopoziomowych, wielopoziomowych i zewnętrznych. Firma działa od 1994 roku. Własny zespół projektowy. Baza wykonawcza w Poznaniu. Możliwość profesjonalnego, estradowego oświetlania ekspozycji, zmocowanego do ramp wolnostojących lub zwieszanych z dachów hal wystawienniczych. Nagłośnienie stoisk, wyposażenie w multimedia, systemy głosowania, etc. Liczne nagrody za realizacje. Na życzenie pilotaż administracyjny w sprawach związanych z targami, akcje eventowe na stoiskach. Organizacja imprez firmowych.

Adres: Odmogile 1a, 31-751, Kraków

Telefon: +48 12 644 53 78

E-mail: artexpo@artexpo.com.pl

Strona www: http://artexpo.com.pl/

Projektujemy i budujemy najwyższej jakości stoiska wystawiennicze na targach w Polsce i za granicą. Nasze 20 letnie doświadczenie, kreatywność i indywidualne podejście do każdego klienta pozwoliły nam na zbudowanie stałych relacji biznesowych z wieloma firmami. Nasze stoiska charakteryzują się nowoczesnością i funkcjonalnością. Stałe poszukujemy nowych rozwiązań i technologii z zakresu zabudowy wystawienniczej, multimediów i designu aby jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów.

Adres: Winogrady 28, 61-663, Poznań

Telefon: + 48 513 18 00 99

E-mail: l.checinski@bematrix.com

Strona www: https://connect.bematrix.com/pl/rsc-poland/

System do budowy stoisk wystawienniczych beMatrix daje maksymalnie dużo przestrzeni na kreatywne wykończenie. Produkty beMatrix łączą w sobie zalety systemu modułowego z możliwościami, jakie zapewnia indywidualne podejście. Przy ich pomocy można zaprojektować i zrealizować niemal wszystkie kształty, linie i konstrukcje. Te same ramy pozwalają na stworzenie bardzo różnorodnych projektów stoisk.

System beMatrix jest najbardziej ekologicznym rozwiązaniem w zabudowie struktur targowych, ścian konferencyjnych, oraz do zastosowań podczas różnego rodzaju wydarzeń.

Zestaw ram pozwala na stworzenie wielu koncepcji stoisk i wydarzeń, a główne zalety to:

✔️ Szybka zabudowa i montaż

✔️ Prosty, czysty design

✔️ Długi cykl życia i nieskończone możliwości ponownego wykorzystania

✔️ najbardziej zrównoważony system na rynku w 100% nadający się do recyklingu.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

U nas możesz wynająć, a także zakupić system beMatrix. Prowadzimy szkolenia i dajemy wsparcie naszym klientom. Jesteśmy wyłącznym partnerem beMatrix na rynku polskim.

Adres:Podole 60, 30-394, Kraków

Telefon: +48 12 345 58 03

E-mail: biuro@berrylife.pl

Strona www: https://berrylife.pl/

Berrylife – nowoczesne i interaktywne rozwiązania multimedialne to grupa ekspertów i pasjonatów nowych technologii. Specjalizujemy się we wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań multimedialnych na potrzeby reklamy, edukacji i rozrywki. Zapewniamy kompleksową obsługę multimedialną eventów, targów, konferencji, realizujemy multimedialne instalacje, zarówno stałe, jak i czasowe.

Od początku istnienia spółki rozwijany jest też dział kreatywny, w którym powstają filmy, animacje, realizacje VR i AR. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, tworząc niezapomniane, intrygujące realizacje. Od wielu lat cieszymy się zaufaniem zarówno globalnych marek jak i lokalnych partnerów biznesowych.

Adres:Obornicka 51, 62-002, Suchy Las k/Poznania

Telefon: +48 61 869 09 00,

E-mail: biuro@bws.poznan.pl

Strona www: https://www.bws.poznan.pl/

Jesteśmy firmą wystawienniczą o 29-letnim doświadczeniu i międzynarodowym zasięgu w zakresie projektowania i montażu stoisk targowych. Posiadamy zespół doświadczonych fachowców, studio projektowe,  nowoczesny park maszynowy, na który składają się nasze stolarnie, lakiernia, ślusarnia, szklarnia, pracownia tapicerska, drukarnia wielkoformatowa, pracownia graficzna oraz zaplecze magazynowe i transportowe zlokalizowane w Suchym Lesie k. Poznania. Dysponujemy własnymi konstrukcjami piętrowymi, które spełniają wszystkie atesty bezpieczeństwa. Naszą pasją jest projektowanie stoisk targowych oraz ich kompleksowa zabudowa. Montaż stoisk targowych realizowany jest przez doświadczone ekipy monterskie, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość oferowanych usług. Projektujemy i budujemy indywidualne stoiska targowe oraz pawilony narodowe. Śledzimy światowe trendy wystawiennicze w zakresie projektowania stoisk targowych. Klienci cenią naszą kreatywność, wysoką jakość i estetykę wykonania, a także funkcjonalność zastosowanych rozwiązań oraz profesjonalną obsługę.

Adres: Graniczna 12, 64-100, Leszno

Telefon: +48 65 529 22 69

E-mail: biuro@displayexpo.pl

Strona www: https://displayexpo.pl/pl/

Jesteśmy kreatywną firmą produkcyjną specjalizującą się w autorskich i modułowych stoiskach targowych oraz mobilnych systemach wystawienniczych (ścianki reklamowe POP UP, ścianki tekstylne, roll up -y, stojaki reklamowe, displaye, podświetlane kasetony). W ramach grupy reklamowej oferujemy także usługi druku wielkoformatowego, wykończenia wnętrz oraz reklamy zewnętrznej (kasetony, pylony, tablice, namioty, flagi reklamowe).

Adres: Bukowska 36, 62-060 Stęszew
Telefon: +48 61 651 77 87
E-mail: sales@ecatgroup.eu
Strona www: http://www.ecatexhibition.eu/

Firma Ecat International istnieje na rynku od 2012 roku. Założycielami firmy są osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży targowej, znające doskonale rynek nie tylko europejski, lecz również azjatycki i północnoamerykański. W realizacjach firmy zdecydowanie dominują stoiska indywidualne.

Obecnie Ecat to ponad 50 pracowników doskonale funkcjonujących w sprawdzonej strukturze z podziałem na część biurową, stolarnię oraz zespoły montażowe.

Dążąc do zapewnienia najwyższej jakości realizowanych projektów, Ecat w sposób ciągły inwestuje w nowe obszary działalności. Prócz dobrze wyposażonej stolarni oraz magazynu, Ecat dysponuje również:

– działem projektowym (projekty koncepcyjne stoisk, rysunki techniczne, rysunki wykonawcze CAD),

– lakiernią,

– pracownią graficzną (projekty graficzne, wydruki na wszelkich materiałach, logotypy i liternictwo 3D),

– rozbudowaną flotą samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowy.

Projekty realizowane były na obszarze praktycznie całego świata, od Hiszpanii po Łotwę oraz od Włoch po Norwegię.

Ponadto Grupa Ecat wykonuje stoiska w całej Azji , Ameryce Północnej , Południowej , Azji , Afryce oraz na Bliskim Wschodzie

Adres: Poznańska 2, 62-070, Dopiewo k/Poznania

Telefon: +48 607 979 530

E-mail: administracja@ekstar.eu

Strona www: http://www.ekstar.eu/

EKS-TAR jest firmą rodzinną, która powstała w lipcu 2008 roku. Specjalizujemy się w budowie stoisk targowych na podstawie indywidualnych projektów. Naszym największym atutem są pracownicy. Stały, dobrze zgrany i ciągle rozbudowywany zespół najlepszych fachowców na swoich stanowiskach. Naszym celem na przyszłość jest utrzymanie zróżnicowanego portfela klientów i doskonalenie oraz unowocześnianie technik budowy stoisk.

Adres:Trakt Brzeski 57, 05-077, Warszawa

Telefon: +48 531 234 567; 511 444 444

E-mail: info@emgevents.pl

Strona www: https://emgevents.pl

Firma EMG Events działająca na rynku wystawienniczym oraz eventowym specjalizuje się w wynajmie oraz obsłudze ekranów LED oraz multimediów jak techniki holograficzne czy stoły interaktywne. Obsługujemy konferencje, imprezy outdoorowe oraz w głównej mierze stoiska targowe.

Naszymi klientami są firmy projektujące oraz budujące stoiska, agencje eventowe oraz wszelkie instytucje chcące uświetnić swoje wydarzenia rozwiązaniami multimedialnymi.

Adres:Parkowo 1h, 64-608, Parkowo

Telefon: +48 61 250 54 40

E-mail: info@expo-construct.com

Strona www: www.expo-construct.com

Expo-Construct jest firmą rodzinną, działającą od 2010 roku w branży eventowo-targowej. Jesteśmy obecni na kilkudziesięciu imprezach w roku w całej Europie. Nowoczesna produkcja, profesjonalna stolarnia, świetnie wyposażone studio graficzne, a także dział elektryki i multimediów to wizytówka naszej firmy.

Nasze zaplecze produkcyjne składa się z innowacyjnie wyposażonej stolarni, w której – oprócz pił formatowych – znajdują się także pełnowymiarowe frezarki CNC o obszarze roboczym 3×2 metry, pozwalające wycinać nawet najwymyślniejsze projekty grafik, mebli lub też elementy wystrojów wnętrz, ścian i podłóg. Dysponujemy różnymi rodzajami drewna, laminatów, lakierów i wykładzin. Różnorodność proponowanych przez nas rozwiązań zawiera materiały z różnych półek cenowych, w tym towar ekskluzywny – przygotowywany na specjalne zamówienie.

Nasz dział graficzny to bogato wyposażony park maszynowy, w którym znajdują się m.in. plotery do wydruków (oferujemy wydruki wyklejane, wydruki na tkaninach), czy ploter laserowy CO2, za pomocą którego wycinamy litery 3D, elementy stojaków, standów oraz grawerujemy w szkle. Przetestowaliśmy dziesiątki najróżniejszych rodzajów oświetlenia LED do budowy własnych projektów, kasetonów, szyldów reklamowych, lamp itp.

Wykonujemy zabudowę piętrową, system nośny do sufitów podwieszanych, zabudowę schodów prostych oraz o kątach 45°, 90°, 180° z urozmaiconym wyborem kształtów stopni. W naszym katalogu znajdują się również profile stalowe, stal okrągła, rury malowane proszkowo, stal nierdzewna. O stabilność stawianych przez nas konstrukcji dba inżynier-statyk o pełnych uprawnieniach konstrukcyjno-budowlanych.

Zatrudniamy wykwalifikowanych stolarzy, malarzy, elektryków i monterów. Działamy kompleksowo – zakres naszych usług obejmuje wykończenia ścian, podłóg, sufitów, instalację oświetlenia, meble na zamówienie (szafy, lady, biurka, zabudowy ścian), jak również prace wykończeniowe. Posiadamy własny tabor samochodów dostawczych i ciężarowych. Lata doświadczeń w wielu międzynarodowych ośrodkach branży targowej Europy nauczyły nas wykorzystywania ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych. Podejmujemy się nawet najbardziej nowatorskich realizacji.

Adres: Mieszka I 48/50, 35-303 Rzeszów
Telefon: +48 17 250 09 09
E-mail: biuro@expocode.pl
Strona www: http://expocode.pl/pl/

Kompleksowa realizacja najbardziej złożonych projektów w dowolnym miejscu na świecie. Projekty, usługi i produkty Expo Code realizowane są w oparciu o nowoczesne technologie, oprogramowanie i wzornictwo. Dla klientów Expo Code optymalizuje koszty inwestycji m. in. poprzez minimalizacje ilości odpadów produkcyjnych, zastosowanie materiałów wielokrotnego użytku i technologii LED co dodatkowo wpływa na ochronę środowiska naturalnego. W trakcie imprez targowych Expo Code zapewnia pełna opiekę i wsparcie techniczne.

Adres: Henryka Raabego 8 lok. 3, 05-830 Warszawa
Telefon: +48 22 855 42 96
Fax: +48 22 256 71 53
E-mail: biuro@expostyl.com
Strona www: http://www.expostyl.com/

EXPO STYL działa w branży wystawienniczej od ponad piętnastu lat. Posiada ogromne doświadczenie w zakresie projektowania i wykonywania „pod klucz” wszelkiego rodzaju zabudowy targowej. Na etapie przygotowywania projektu prowadzi szczegółowe konsultacje z klientem, aby ustalić spójną wizję oczekiwań zleceniodawcy i możliwości technicznych. Podczas ustawiania stoiska targowego zapewnia profesjonalną obsługę. Służy poradą w zakresie technicznym oraz merytorycznym. Podczas realizacji projektu, każdorazowo prowadzi nadzór techniczny nad właściwym wykonaniem stoiska wystawienniczego. Ponadto oferuje również swoje usługi w dopełnieniu wszelkich formalności targowych. Stoiska targowe w oparciu o najnowsze trendy w zakresie wystawiennictwa i przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Projekty stoisk wystawienniczych niestandardowych, wykorzystując ciekawe, niebanalne pomysły i propozycje klientów. Wszystkie prace wykonywane są w oparciu o systemy OCTANORM, MAXIMA LIGHT. Zabudowa targowa opiera się również o konstrukcje piętrowe, konstrukcje typu „trilok” czy „struktura” z wykorzystaniem płyt MDF, pleksi, szkła, poliwęglanu komórkowego, stali, blachy perforowane, drewna, roślin, wysokiej jakości wykładziny podłogowej, paneli itp.

Adres: Kamienna 43, 31-403 Kraków
Telefon: +48 12 415 5111
Fax: + 48 12 415 5155, 415 5111
E-mail: biuro@extendvision.pl
Strona www: http://www.wystawa.pl/

Firma Extend Vision działa na rynku marketingu wystawienniczego od roku 1994 r. Klienci firmy mogą wybierać wśród szerokiej gamy ekonomicznych rozwiązań wystawienniczych. Podstawowy profil działalności firmy to obsługa w zakresie wyposażenia firm w systemy wystawiennicze, konferencyjne, targowe, promocyjne, począwszy od projektu graficznego po finalny produkt. Całość oferty koncentruje się na trzech głównych dziedzinach: sprzedaży mobilnych systemów wystawienniczych, dających możliwość samodzielnego montażu i demontażu, autorskiej i systemowej zabudowie, kompleksowej obsłudze targowej oraz solventowym i atramentowym druku wielkoformatowym. Firma wciąż poszerza zakres swojej działalności w obrębie rynku wystawienniczego. Działalność Extend Vision została uhonorowana licznymi nagrodami i wyróżnieniami: Gazela Biznesu, Oko Reklamy, Statuetka Fair Play, Złoty Medal MTP, Acanthus Aureus.

Adres: Jana Ludygi-Laskowskiego 16, 61-407 Poznań

Telefon: +48 604 971 910

E-mail: info@fairteam.pl

Strona www: http://fairteam.pl

Projektowanie i budowa stoisk targowych.

Adres:Jerzmanowska 19H, 54-530, Wrocław

Telefon: + 48 71 733 69 15; + 48 513 070 617

E-mail: info@flexvision.pl

Strona www: http://www.flexvision.pl

Flexvision to lider w polskiej branży multimedialnej. W naszej ofercie znajdują się ekrany led, monitory, totemy oraz nagłośnienie.

Firma powstała w 2008 roku we Wrocławiu. Mamy za sobą szereg projektów oprawy wizualnej koncertów, wydarzeń sportowych, targów, konferencji, czy pokazów mody. Wykorzystując innowacyjne i interaktywne rozwiązania audiowizualne wzbogacamy każde wydarzenie w Polsce i za granicą(realizacje m.in. w Niemczech, Włoszech, Francji, Hiszpanii, Holandii, czy Belgii). Naszym priorytetem jest zadowolenie i pełna satysfakcja Klientów.

Adres:  Marianowska 5, 62-080, Tarnowo Podgórne

Telefon: +48 61 85 51 562

E-mail: info@h2-messebau.eu

Strona www: https://h2messebau.eu/

Jesteśmy dynamicznym zespołem łączącym doświadczenie, talent i pasję. Od pierwszego kontaktu, aż do przekazania gotowego stoiska w Twoje ręce, pozostajemy całkowicie skupieni na projekcie – tak, aby uczestnictwo w imprezie targowej stało się oczekiwanym spełnieniem celu: obietnicą adekwatnej i inspirującej prezentacji istoty Twojej firmy. Dążymy do końcowego efektu będącego wyrazem idei targów: spotkań w twórczej, przyjaznej przestrzeni sprzyjającej rozwijaniu relacji, poznawaniu nowych Klientów i rodzeniu się nowych dróg rozwoju.

Adres: ul. Hawelańska 1, 61- 625 Poznań
Telefon: +48 61 847 6001 w. 239, +48 601 736 781
Fax: +48 61 841 1881
E-mail: biuro@hermes.poznan.pl
Strona www: http://www.hermes.poznan.pl/

Kompleksowa realizacja niesystemowych stoisk targowych według indywidualnych projektów, stoisk w systemie oktagonalnym lub z elementów drewnianych i płyt gipsowo-kartonowych, wraz z oprawą plastyczną, wykonaniem instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. Stoiska piętrowe i pawilony na powierzchni otwartej.

Adres: Głogowska 14, 60-734 Poznań

Telefon: +48 61 869 23 33

Fax: +48 61 869 29 63

E-mail: ideaexpo@grupamtp.pl

Strona www: http://www.ideaexpo.pl/pl/

IDEA Expo – niezawodny partner w budowie stoisk i organizacji wydarzeń

IDEA Expo to marka, za którą stoi ponad 30 lat doświadczeń w branży targowej oraz eventowej. Kilkadziesiąt lat temu zaczynaliśmy, jako zespół budowy stoisk na targach organizowanych na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Z czasem nasza działalność poszerzyła się o stoiska na targach w całej Polsce oraz za granicą, a drugim filarem stała się organizacja i techniczna obsługa wydarzeń. Udany mariaż obu rodzajów działalności to nasza mocna strona, albowiem możemy zaproponować klientom kompleksową obsługę targowo-eventową w każdym miejscu w Polsce i Europie.

W chwili obecnej w naszym portfolio znaleźć można zarówno efektowne stoiska dla liderów rynkowych, jak również szeroką gamę stoisk dla małych i średnich firm, w tym także stoiska systemowe.

W zakresie wydarzeń specjalizujemy się w obsłudze eventów korporacyjnych, gal jubileuszowych, prestiżowych konferencji i kongresów, w tym także międzynarodowych, wydarzeń artystycznych, kulturalnych, sportowych oraz koncertów. Naszą mocną stroną są wydarzenia plenerowe.

Zapewniamy Klientom komfort i poczucie bezpieczeństwa przez cały proces realizacji projektu od indywidualnie przygotowanej koncepcji wraz z doradztwem technicznym poprzez jej realizację i obsługę.

Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak również agencje eventowe.

Adres:Mieszka 1,03-886 Warszawa

Telefon: +48 504 007 667; +48 502 060 602

E-mail: biuro@konarskibzowski.pl

Strona www: http://konarskibzowski.com

Firma kompleksowo obsługuje realizację stoisk wystawienniczych, aranżuje wnętrza komercyjne i tworzy wizualizację 3d i oferuje pełną ich realizację.

Adres: Składowa 10, 61-081 Przeźmierowo/ k. Poznania

Telefon: +48 784 163 164

E-mail: paulina.sadej@kreativia.pl

Strona www: https://kreativia.eu/

Kreativia to drukarnia wielkoformatowa, działająca głównie na rynkach europejskich. Jesteśmy producentem Modułowych Stoisk Targowych MODULARICO.

System MODULARICO wyróżnia się na tle konkurencji wewnętrznym podświetleniem. Dzięki temu, stoisko MODULARICO M100LED  świeci (a nie jest tylko oświetlone przez zewnętrzne lampy na wysięgnikach) i potęguje efekt doskonałych kolorów, wydrukowanych na tkaninach.

System MODULARICO zawiera trzy linie stoisk: M50, Q50 i M100LED.

Każde z nich, oparte jest na profilach aluminiowych, które można dowolnie zestawiać ze sobą. Zamawiając stoisko masz możliwość dostosowania go do aktualnych wymagań.

MODULARICO to również komplementarne systemy, które z powodzeniem używane są na targach. Poznaj nasze systemy: PODIUM, FARO, MODULAR CUBE, MODULAR FORM.

FINANSOWANIE:

Jako jedni z nielicznych na rynku, posiadamy w ofercie zakup stoiska w Leasingu!

Możesz również wynająć stoisko lub kupić je na własność.

Służymy fachowym doradztwem w zakresie budowy stoisk targowych. Do każdej wyceny przesyłamy wizualizację 3D, abyś bez żadnych przeszkód mógł poznać swój finalny produkt.

KREATIVIA. WE DO, WHAT OTHERS DON’T

Adres: Śniadeckich 3/4, 60-773 Poznań
Telefon: +48 61 865 8043, 865 8044
Fax: +48 61/ 865 8043, 865 8044
E-mail: targi@inexpo.com.pl
Strona www: http://inexpo.pl/

Pełen zakres usług wystawienniczych w kraju i za granicą: projekty i dokumentacje, uzgodnienia z organizatorami, zabudowa systemowa i niesystemowa, stoiska piętrowe i pawilony zewnętrzne. Wykonanie instalacji i kompletne wyposażanie stoisk w meble, oświetlenie, instalację elektryczną, sprzęt audiowizualny i nagłośnienie.W ofercie nowoczesny system kształtowania przestrzeni użytkowej Nova Form. Hostessy, catering, organizacja imprez towarzyszących.

Adres: Warszawska 96/41, 80-180 Gdańsk
Telefon: +48 58 307 5670, 307 5671
Fax: +48 58 307 5671
E-mail: littera.biuro@use.pl ; littera@use.pl
Strona www: http://www.littera.com.pl/

Podstawowym zakresem działalności firmy Littera jest wystawiennictwo. Firma współpracuje ze wszystkimi największymi centrami targowymi w Polsce. Posiada własne architektoniczne biura projektowe, pracownię graficzną oraz realizacyjną, magazyn i środki transportu. Dysponuje oryginalnym systemem z profili aluminiowych firmy Octanorm oraz wszystkimi niezbędnymi elementami wyposażenia stoisk (profesjonalne oświetlenie, meble, sprzęt gospodarczy).

Adres: Ul. Rolnicza 251, Dziekanów Leśny, 05-092 Łomianki

Telefon:  +48 22 506 41 11, kom +48 882 073 659

Fax: +48 22 621 0373

E-mail: maxpol@maxpol-targi.com.pl; m.ryttel@maxpol-targi.com.pl

Strona www: http://www.maxpol-targi.com.pl/

Firma PPH „Maxpol” Sp. z o.o. od 1990 roku zajmuje się organizacją międzynarodowych targów poza granicami kraju oraz w kraju w wybranych branżach. Jesteśmy firmą z Rekomendacją Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Posiadamy wiele certyfikatów organizatorów targów na świecie. Posiadamy również certyfikat ISO 9001. Wystąpienia polskich firm organizujemy kompleksowo w ponad 30 państwach Europy oraz w Azji, Afryce, Ameryce Północnej i Południowej. Wykonujemy indywidualne projekty stoisk dostosowane do potrzeb wystawcy, zapewniamy odpowiednią powierzchnię, zabudowę systemową lub indywidualną, pełną aranżację i wyposażenie stoisk; przewóz eksponatów na targi; organizację pobytu uczestników targów – indywidualną i grupową (przelot samolotem, lokalny transport, hotel), reklamę w lokalnej prasie i TV, obsługę stoisk przez hostessy oraz tłumaczy, organizację spotkań biznesowych. Wyłączny przedstawiciel w Polsce Międzynarodowych Targów Spożywczych IFE w Wielkiej Brytanii i IFEA w Republice Południowej Afryki.

Adres: Obornicka 253 A,B, 60-693 Poznań
Telefon: +48 61 842 9283
Fax: +48 61 842 9252
E-mail: biuro@melinski-minuth.com.pl
Strona www: http://www.melinski-minuth.com.pl/

Projektowanie i zabudowa stoisk targowych, aranżacja wnętrz biurowych i wystawowych oraz profesjonalna obsługa konferencji. Specjalizujemy się w projektach nietypowych
i indywidualnych. Jesteśmy kreatywni, zaangażowani i nie boimy się nowych wyzwań. Służymy pomocą i fachowym doradztwem podczas całego procesu realizacji: od projektu, poprzez zabudowę do technicznej opieki w trakcie trwania imprezy targowej. Naszym klientom towarzyszymy podczas wystąpień targowych w kraju i za granicą, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Francji, Hiszpanii, Rosji, na Białorusi, w Holandii i Turcji. Nasze projekty opracowujemy wspólnie z klientem dbając o to, aby efekt końcowy w jak najlepszym stopniu spełnił cele targowe wystawcy i zapadł na długo w pamięci zwiedzających. Naszą jakość wykonawstwa potwierdza praca zgodnie z normami jakości ISO 9001: 2000 i znak „ Stoiska z rekomendacją Polskiej Izby Przemysłu Targowego”. Jesteśmy członkiem organizacji IFES- International Federation of Exhibition and Event Services.

Adres: Fryderyka Chopina 15A, 62-030 Luboń k/Poznania
Telefon: +48 61/ 8131 756
Fax: +48 61/ 8131 756
E-mail: marketing@messeprojekt.pl
Strona www: http://www.messeprojekt.pl/

Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i budowy stoisk targowych na terenie Polski i całej Europy. Realizuje nowatorskie pomysły i oryginalne projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Zapewnia stałą, wysoką jakość wykonania z dbałością o szczegóły i szybki i sprawny serwis w trakcie trwania imprezy targowej. W ofercie firmy: oprawy plastyczne, grafika reklamowa, aranżacje stoisk, druk wielkoformatowy, wyposażanie stoisk w sprzęt elektryczny, oświetleniowy i multimedialny, meble, sprzęt AGD, kwiaty. Firma oferuje program partnerski skupiający najlepsze, wyspecjalizowane firmy branży oraz wykonawców własnych.

Adres:Bałtycka 78, 40-779, Katowice

Telefon: +48 32 252 94 44

E-mail: mgm@studiomgm.pl

Strona www: https://mgmexpo.com

Od ponad 25 lat specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji niestandardowej zabudowy stoisk wystawienniczych. Tworzymy stoiska na targi w kraju i za granicą, odbywające się w największych i najbardziej prestiżowych halach wystawowych świata. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 1000 projektów. Nasze usługi obejmują wszystkie etapy realizacji stoisk – od projektu, poprzez produkcję aż po logistykę, montaż i demontaż.

Regularnie budujemy stoiska w całej Europie, a podążając za naszymi Klientami, systematycznie poszerzamy obszar naszej aktywności o kolejne miejsca na świecie, czego dowodem są realizacje stoisk w takich krajach jak USA, Rosja, Chiny czy RPA.

Współpracujemy zarówno z wielkimi przedsiębiorstwami, jak i mniejszymi firmami, a także instytucjami i organizacjami. Dla wszystkich naszych Klientów udział w targach jest ważną częścią działań promocyjnych i marketingowych, dlatego obsługujemy ich kompleksowo. Działania w zakresie promocji wspieramy również poza sezonem wystawowym, oferując usługi poligraficzne i reklamowe.

Tworzymy unikalne projekty, skrojone na miarę zarówno potrzeb, jak i możliwości naszych Klientów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu projektowane stoiska są spójne z przyjętą przez nich identyfikacją wizualną i stanowią wsparcie dla przyjętej strategii marketingowej i promocyjnej.

Adres: Czerwińskiego 16, 61-414 Poznań
Telefon: +48 519 113 045
Łączymy kompetencje w zakresie marketingu targowego i nowoczesnego projektowania. Kilkunastoletnie doświadczenie zdobyte podczas kierowania pracą nad dużymi realizacjami wystawienniczymi dla wielu wiodących marek pozwala na swobodne poruszanie się w świecie targów, zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym. Znajomość branży w połączeniu ze świeżym, kreatywnym i odważnym pomysłem na kształtowanie przestrzeni zaowocowały stworzeniem naszej firmy.
Adres: Osiedlowa 53 K, 05-509 Józefosław k/Warszawy

Firma zajmuje się usługami marketingowo – konsultingowymi w obszarze rynku targowego oraz projektowaniem i budową stoisk targowych.

Adres: Poznańska 38, 62-020 Jasin k/ Poznania

Moss Poland Sp. z o.o. zajmuje się przede wszystkim drukowaniem na tkaninach w technologii sublimacyjnej oraz UV wraz z obszyciem kederem, głównie na potrzeby budowania stoisk wystawienniczych. Spółką matką jest Moss Inc z siedzibą w Chicago, prowadząca działalność od roku 1955, przez cały czas doskonaląc techniki wykorzystania tkanin. Założyciel, Bill Moss, opatentował pierwszy na świecie namiot typu pop-up. W Europie, główny zakład produkcyjny Moss GmbH znajduje się w Niemczech w miescie Lennestadt. Lokalizacja w pobliżu Dusseldorfu i Kolonii jest idealna z punktu widzenia sektora wystawienniczego. Moss jest firmą węglowo neutralną, a w ramach sojuszu z Seaqual Initiative oferuje tkaniny produkowane z plastiku wyłowionego z mórz i oceanów. W 2021 roku Moss został wyróżniony srebrnym medalem Ecovadis, jest również laureatem Climate Partner oraz Green Print. Moss to ponad 350 pracowników i ponad 2,5 mln m2 wydruków bez solventu rocznie.

Adres:Obornicka 4, 62-002 Suchy Las k/Poznania

Telefon: +48 61 843 80 31

E-mail: rlakomiak@nebulaexhibits.com

Strona www: https://www.nebulaexhibits.com/

Firma w Polsce od 2012, w USA od 2002, na Słowacji i w Kanadzie od 2007. Realizujemy projekty zabudowy stoisk targowych i eventowych.

Jesteśmy dobrymi słuchaczami, kreatywnymi myślicielami i doświadczonymi profesjonalistami. Wierzymy, że dobrze zaprojektowane stoisko jest potężnym narzędziem dla programu wystawienniczego naszych kontrahentów. Budowanie silnej relacji między klientem, a nami jest podstawą sukcesu.

Nasz wielojęzyczny zespół, rozproszonego między Europą a Ameryką Północną, pracował w każdej większej hali wystawienniczej w Europie i dziesiątkach innych na całym świecie. Nasza wiedza kulturowa, wyjątkowa kreatywność i zaangażowanie w obsługę klienta sprawiają, że Nebula jest najlepszym wyborem.

Adres:Wołowska 2, 51-116 Wrocław

Telefon: +48 71 325 84 33

E-mail: sales.pl@neptunus.eu

Strona www: http://www.neptunus.pl

Neptunus jest międzynarodowym specjalistą w dziedzinie konstrukcji eventowych i budynków modułowych. Od ponad 85 lat Neptunus buduje namioty i hale modułowe na imprezy sportowe, targi i festiwale, a także modułowe budynki pod supermarkety, hale sportowe i centra dystrybucji.

Neptunus Sp. z o.o. jest polskim oddziałem znajdującym się we Wrocławiu. Główna siedziba mieści się w Holandii, ale spółki Neptunus są także w Anglii, Francji, Niemczech i Belgii.

Neptunus charakteryzuje się innowacyjnością. Stale ulepsza procesy produkcyjne i materiały, wytwarzając je samodzielnie w zakładzie w Polsce oraz warsztacie drewna i metalu w Kessel. Firma dąży do tego by swoje produkty dostarczać według najlepszych wyznaczników jakości. Neptunus nie tylko dba o swoje wytwory, usługi, procesy, ale także o bezpieczeństwo swoich pracowników i otoczenia. Potwierdzają to certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001.

Adres: Bobrownicka 1C, 61-306 Poznań
Telefon: +48 61 870 5123, 872 6011, 872 6264
Fax: +48 61 870 5123, 872 6011, 870 5123
E-mail: partner@partner.targi.pl
Strona www: http://www.partner.targi.pl/

Kompleksowa zabudowa stoisk targowych na największych targach w kraju i za granicą. W ofercie firmy: projektowanie i zabudowa stoisk konwencjonalnych i indywidualnych, wraz z wyposażeniem w meble, sprzęt radiowo- telewizyjny, urządzenia gospodarstwa domowego, sprzęt komputerowy i multimedialny. Prace graficzne i plastyczne. Certyfikat ISO 9001:2000 jest gwarancją wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę dla wystawców.

Adres: Powstańców Wlkp. 110, 62-002 Suchy Las k/Poznania
Telefon: +48 537 600 131
Strona www: https://pdmg.pl/

PDMG EXPO jest firmą działającą na rynku od 2007 roku. Nasza siedziba mieści się w Suchym Lesie k. Poznania.

Naszym głównym zadaniem jest dostarczanie kompleksowej obsługi stoisk targowych – poczynając od zaprojektowania stoiska, przez jego montaż przed targami, obsługę podczas imprezy targowej, aż po demontaż stoiska po zakończonym wydarzeniu. Budujemy stoiska w całej Europie współpracując z Klientami z całego świata. W naszym portfolio znajdują się realizacje każdej wielkości – od prostych, małych stoisk po kompleksowe zabudowy piętrowe o łącznej powierzchni przekraczającej 800m2. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, setki zrealizowanych projektów, szerokie portfolio zadowolonych Klientów (poparte stosownymi listami rekomendacyjnymi).

W każdym przypadku podchodzimy do danego zlecenia indywidualnie, aby osiągnąć nasz główny cel, przyświecający nam od samego początku istnienia firmy – zadowolenie Klienta wynikające z efektywnej i satysfakcjonującej współpracy.

Adres: Tarnowska 10d, 61-323 Poznań

Telefon: +48 61 646 95 50

Fax: +48 61 646 95 51

Strona www: https://www.texconcept.pl/

Szeroki wachlarz rozwiązań podłogowych, ściennych i sufitowych dla wystawiennictwa, ekspozycji, eventów i scenografii. Magnetyczna ekspozycja, nietuzinkowe stoisko targowe, wytworna lub nowoczesna scenografia przyciągają najlepszych gości, widzów, klientów … Dobrze dobrane materiały doskonale organizują też przestrzeń stoiska czy ekspozycji. Projektanci tworzący projekty stoisk czy sceny eventów opierają się na zaufaniu do nas, jak i do produktów, które stosują. Naszym zadaniem jest pomoc w doborze najlepszych rozwiązań, zarówno pod względem estetycznym, wizualnym, jak i technicznym, i funkcjonalnym. My wiemy, że Klient, który chce zaprezentować się na targach jest wymagający. Barwa, tekstura, dotyk materiału – atuty wykładziny, panela czy tkaniny, najlepiej zaprezentujesz pokazując Klientowi próbnik, dlatego dostarczymy interesujące Cię wzory czy kolekcje naszych materiałów wystawienniczych. Zapewniamy atesty, certyfikaty, pomagające potwierdzić, że Twój projekt spełnia wszelkie wymagane kryteria formalne, potwierdzające parametry techniczne i bezpieczeństwa.

Adres:Leszczyńska 40, 62-050 Mosina k/Poznania

Strona www: http://plusexpo.pl/

Zespół Plusexpo od prawie 10 lat tworzą ludzie zaangażowani i wyspecjalizowani w realizacji różnych typów stoisk targowych.

Naszym nadrzędnym celem jest najwyższa jakość i zadowolenie Klienta. Oferowane przez nas usługi wystawiennicze to:

– kompleksowe przygotowanie stoisk targowych “pod klucz”

– profesjonalna pracownia projektowa

– nowoczesny zakład produkcyjny

– doświadczeni fachowcy i stolarze

– innowacyjne zarządzanie projektem

– szeroko pojęta grafika i komunikacja wizualna

– zaawansowane rozwiązania w zakresie AV i nagłośnienia

– bogata oferta mebli i dekoracji stoisk

Adres: Rzymska 13/19 m.2, 03-976 Warszawa
Telefon: +48 22 617 4191
Fax: +48 22 617 4191 w.102
E-mail: psp@psp.com.pl
Strona www: http://www.psp.com.pl/

Ponad 55-letnie doświadczenie na polskim rynku usług plastycznych. Organizacja, promocja i oprawa plastyczna targów i wystaw w Polsce i za granicą, kongresów, konferencji, seminariów, bankietów i innych imprez towarzyszących targom. Projektowanie i wykonawstwo standardowej i indywidualnej zabudowy stoisk wystawienniczych. Małe formy rzeźbiarskie, medale okolicznościowe i materiały reklamowe na potrzeby targów. Usługi graficzne w zakresie grafiki użytkowej.

Adres: Mazowiecka 68A/67, 30-019 Kraków
Telefon: +48 12 415 69 35
Fax: +48 12 415 68 53
E-mail: biuro@probudex.com.pl, biuro@probudex.pl
Strona www: http://www.probudex.pl/

Projektowanie wraz z wizualizacją oraz budowa stoisk targowych na bazie systemów (Octanorm, Maxima, Maxima Light) oraz pozasystemowych-autorskich, z wykorzystaniem najnowszych technologii wystawienniczych. Organizacja kongresów, seminariów, wystaw i imprez plenerowych. Budowa stoisk piętrowych w systemie Doppelform oraz innych. Zastosowanie najnowszych technik oświetlenia oraz cyfrowych technik przekazu. Nowa linia stoisk Future Design stworzona dzięki środkom z Unii Europejskiej. Pełna obsługa we wszystkich centrach targowych w kraju oraz za granicą. Obsługiwane przez firmę centra europejskie to głównie: Mediolan, Werona, Genewa, Duesseldorf, Norymberga oraz Kolonia.

Adres:Nowy Świat 33/13, 00-029 Warszawa

Telefon: +48 668 338 400

E-mail: zbyszek@promex.eu

Strona www: http://promex.eu/

Projektujemy i budujemy stoiska targowe w całej Europie od 1969 roku. Nasze ponad 50-letnie doświadczenie pozwala realizować najbardziej skomplikowane projekty. Działalność rozpoczynaliśmy od budowy stoisk wystawienniczych, idąc z duchem czasu rozszerzyliśmy naszą działalność o budowę scenografii telewizyjnych i eventowych. Posiadamy własną bazę produkcyjną ze stolarnią i lakiernią w Jabłonnie koło Warszawy.

Adres: Tatarakowa 4, 61-680 Poznań
Telefon: +48 61 866 5058, 866 6384, 865 4777
Fax: +48 61 865 8047, 865 6120
E-mail: info@promocja-w-gola.com.pl
Strona www: http://www.promocja-w-gola.com.pl

Zabudowa stoisk w systemie oktagonalnym według indywidualnych projektów z dowolnych materiałów. Stoiska piętrowe i pawilony zewnętrzne. Realizacje na terenie Polski i Europy. Akcje promocyjne dla wystawców podczas trwania imprezy targowej. Rezerwacja noclegów, zatrudnianie hostess i tłumaczy, catering. Projektowanie i produkcja materiałów reklamowych.

Adres:Proscenium Media Sp. z o.o., Al. Komisji Edukacji Narodowej 36/112b, 02-797 Warszawa

Telefon: : +48 501 024 665

Fax:

E-mail:biuro@proscenium.pl

Strona www: http://www.proscenium.pl

Pierwszy event to 1997 rok. Pierwsza przygoda z targami to multimedia instalowane na targach w Łodzi w 1998 r. Od tamtej pory dużo się zmieniło. Ale my wciąż staramy się proponować naszym klientom najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie prezentacji produktowej. Każdy projekt traktujemy z należytą uwagą i zaangażowaniem. Bez względu na to czy to jest 1 telewizor czy 4 dni instalacji multimediów. Mamy świadomość, że dla klienta to zawsze najważniejsze wydarzenie w roku. I do tego musimy dobrać odpowiednie środki.

Adres: Mazowiecka 17, 50-412 Wrocław
Telefon: +48 71 34 38 388
Fax: +48 71 34 23 190
E-mail: rekord@halenamiotowe.com.pl
Strona www: http://www.halenamiotowe.com.pl

Grupa Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o. to polski lider w branży budownictwa namiotowego, który jest obecny na rynku od 1998 roku.

Grupę tworzy kilkanaście spółek ulokowanych w Polsce, USA, Rumunii, Niemczech, Bułgarii i innych krajach europejskich.

Specjalizujemy się w produkcji, wynajmie i sprzedaży hal namiotowych oraz infrastruktury towarzyszącej.

Siłę Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o. stanowi zespół ludzi, starannie dobrane zaplecze sprzętowo-maszynowe, miejsca składowania, przetwarzania i produkcji konstrukcji.

Cechuje nas kompleksowe podejście przy realizacji projektów.

Naszą filozofię działania można podsumować stwierdzeniem – od projektu do obiektu.

Planujemy, doradzamy, przygotowujemy dokumentację, budujemy i wyposażamy całościowo obiekty danej infrastruktury.

Zabezpieczamy potrzeby socjalno-bytowe jej mieszkańców.

Mieliśmy przyjemność realizacji m.in. Opener, Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO, EuroSkills Finały WOŚP, Pol’and’Rock i wiele innych.

Jesteśmy strategicznym dostawcą kompleksowych usług dla wojska polskiego, w 2004 roku otrzymaliśmy NATO Entity Code i zostaliśmy włączeni do grona dostawców usług i sprzętu dla armii sojuszniczej.

Adres:Nektarowa 2C, 62-002 Jelonek k/Poznania

Telefon: + 48 618 125 920

E-mail: info@slservice.pl

Strona www: https://slservice.pl/

Działamy kompleksowo, posiadamy 4 działy: nagłośnienie, oświetlenie, konstrukcje sceniczne, multimedia. Nie musisz szukać osobnych podwykonawców, oszczędź czas i pieniądze. Nasz dział projektowy opracuje Twój pomysł, sprawdzi możliwości techniczne miejsca, stworzy odpowiednie rysunki i wizualizacje, żeby wszystko poszło zgodnie z planem. Zapewnij sobie wewnętrzny spokój – służymy pomocą, doradzamy, rozwiewamy wszelkie wątpliwości i dbamy o Twój budżet tworząc transparentną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.

Stawiamy na własne rozwiązania i sprzęt najwyższej jakości, znamy go od podszewki, co zwiększa naszą niezawodność.

Jakość i bezpieczeństwo to podstawa – mamy odpowiednio przeszkolonych pracowników, którzy posiadają badania zdrowotne i potrzebne uprawnienia, a nasz sprzęt posiada wszelkie certyfikaty i aktualne przeglądy.

Adres: Mostowa 27, 61-854 Poznań
Telefon: + 48 61 666 1184
Fax: + 48 61 66 15832
E-mail: biuro@sqm.pl
Strona www: http://www.sqm.pl/

SQM rozpoczęło swoją działalność w roku 2004, stając się tym samym jednym
z pionierów rynku Digital Signage w Polsce. SQM skupia się na dwóch płaszczyznach działalności – SQM Digital Signage oraz SQM Rental&Events. W ramach DS rozwija swoje kompetencje w zakresie obsługi 360 st., czyli budowania strategii marketingowych z wykorzystaniem nośników cyfrowych, doradzając jakie rozwiązania wybrać, aby maksymalnie wykorzystać korzyści płynące z nowoczesnych technologii. W obrębie R&E doskonali swoje umiejętności w zakresie multimedialnej obsługi eventów, skupiając się przede wszystkim na innowacyjnych rozwiązaniach indoor do wykorzystania podczas wydarzeń targowych, konferencji czy eventów. Obecnie właśnie multimedialna obsługa stoisk targowych stanowi dla firmy core business. Wraz z Partnerami, takimi jak organizatorzy targów czy firmy budujące stoiska, SQM obsługuje wystawców na terenie całej Europy ze szczególnym uwzględnieniem Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Włoch oraz Szwecji. Klientami są między innymi firmy takie jak KGHM, Koreańska Organizacja Turystyczna, Chińskie Koleje Państwowe czy firmy farmaceutyczne.
Firma jest nieprzerwanie od roku 2011 dostawcą multimediów dla Międzynarodowych Targów Poznańskich na potrzeby budowanych przez Partnera stoisk targowych.
Centrala firmy znajduje się w Komornikach koło Poznania (przy węźle autostradowym A2) co stanowi dogodną lokalizację zarówno na potrzeby obsługi wydarzeń polskich, jak i zagranicznych. W ramach dalszej ekspansji poza granice kraju, w końcówce roku 2012 założona została spółka w Wielkiej Brytanii – SQM Rental&Events Ltd.

Adres: Dąbrówka Tczewska 30A, 83-111 Miłobądz k/Gdańska
Telefon: +48 536 19 94 28, +48 881 73 45 87
E-mail: biuro@standpol.pl
Strona www: https://standpol.pl/

Kreatywne i nowoczesne rozwiązania w zakresie zabudowy stoisk wystawienniczych. Oferujemy wysokiej jakości stoiska targowe w atrakcyjnych cenach. Specjalizujemy się w systemie zabudowy nietypowej, zabudowa tego typu pozwala na realizację najśmielszych założeń projektowych naszych klientów.

Adres: ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce

Telefon: +48 41 365 12 22

E-mail: biuro@targikielce.pl

Strona www: www.targikielce.pl

Przygotowanie do targów nie musi oznaczać do Ciebie wielu spraw do załatwienia. Zostaw to zespołowi Targów Kielce. Do dyspozycji oddajemy 25-letnie doświadczenie oraz wiedzę o wystawienniczych standardach i nowych trendach. Realizujemy projekty stoisk w Polsce i za granicą. Nasi projektanci, architekci, plastycy, technicy z Zespołu Projektowania Stoisk oraz Pracowni Plastycznej wykonują zabudowy systemowe, ale również oryginalne aranżacje indywidualne. Przygotowujemy wizualizacje 3D kierując się sugestiami i potrzebami klientów. Realizujemy budowę stoisk z przyłączeniem mediów, oświetleniem, wyposażeniem i sprzętem multimedialnym oraz kompleksową oprawą graficzną. Dzięki temu, że wszystko mamy pod jednym dachem, oferujemy sprawną i szybką obsługę.

Nasza oferta:

 • projekty dostosowane do potrzeb i sugestii klienta
 • zabudowy systemowe oraz indywidualne w kraju i za granicą
 • obsługa techniczna stoiska
 • wyposażenie stoiska w meble targowe
 • kompleksowa oprawa graficzna stoiska

Adres: Bukowska 17 Dąbrowa k/Poznania, 62-070 Dopiewo
Telefon: +48 61 865 8228, 652 3645 (magazyn)
Fax: +48 61 865 6909
E-mail: biuro@tecon.poznan.pl
Strona www: http://www.tecon.poznan.pl/

Projektowanie i kompleksowa zabudowa stoisk targowych w kraju i za granicą. Aranżacja wraz z pełnym wyposażeniem stoisk. Stoiska standardowe oraz wg indywidualnych projektów architektonicznych z dowolnych materiałów. Stoiska piętrowe, pawilony i namioty na otwartej przestrzeni. Wizualizacja komputerowa stoisk oraz realizacja usług graficzno-plastycznych.

Adres: Lubińska 3,59-220, Legnica

Telefon: +48 696 404 737

E-mail: info@wisedisplay.pl

Strona www: https://www.wisedisplay.pl/

Wise Expo to dynamicznie rozwijająca się firma o międzynarodowym zasięgu. Wielokrotnie nagradzana i doceniana zarówno w Polsce jak i za granicą. Wise Expo to miejsce, gdzie każdy projekt jest kształtowany z rozwagą i mądrością. Nasza nazwa odzwierciedla nasze podejście – Wise, czyli mądrze i rozważnie.

Koncentrujemy się na projektowaniu niezapomnianej przestrzeni targowej, gdzie każdy detal jest starannie przemyślany.

Jako pierwsza firma w Polsce otrzymaliśmy wyróżnienie i certyfikat beMaster potwierdzając wszechstronność, najwyższą jakość i globalny zasięg specjalizując się w zabudowach targowych opierających się na systemie beMatrix.

Wise Expo to Specjaliści z umiejętnością przewidywania.

Adres: Unii Lubelskiej 1, 61-249 Poznań

Telefon: +48 61 653 16 90

Fax: +48 61 653 16 92

E-mail: expo@vmg.pl

Strona www: https://vmgexpo.pl/

Zespół VMG EXPO wywodzi się z agencji reklamowej o profilu BTL, która z powodzeniem działała w latach 2006 – 2016. Z czasem, kompleksowe projekty targowo-wystawiennicze realizowane przez firmę od 2008 stały się jej specjalnością. Doświadczenie organizacyjne i sprawność techniczną nabywaliśmy przez wiele lat, w czasie których zrealizowaliśmy międzynarodowe projekty targowe m.in. w Brazylii, Chinach, Niemczech, Francji, Indiach, Wietnamie, USA, Korei Płd. czy Rosji oraz w we wszystkich, najważniejszych ośrodkach targowych w Polsce. Równocześnie, firma rozwijała swoje zaplecze techniczno-projektowe, dzięki czemu, od kilku lat oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie organizacji targów i budowy różnego typu stoisk niemal na całym Świecie.

Adres: Klonowa 55/3, 25-553 Kielce

Telefon: +48 +48 506 98 98 89

E-mail: krzysztof.bebacz@vonhagen.net

Strona www: http://www.vonhagen.net/pl

Von Hagen jest międzynarodowym przedsiębiorstwem działającym w dziedzinie projektowania i montażu stoisk targowych. W Polsce działa spółka von Hagen Polska sp. z o.o. Zespół kreatywnych projektantów stwarza miejsce do komunikowania się marek. Posiadanie własnych warsztatów zapewnia terminowe przygotowanie niezbędnych półproduktów – od przetwarzania drewna do produkcji do produkcji dużych odbitek cyfrowych. Wysoką jakość produkcji oraz prac montażowych zapewniają doświadczeni rzemieślnicy i monterzy. Od ponad 15 lat realizujemy projekty targowe dla znanych przedsiębiorstw i instytucji na całym świecie.

Adres: Lipowa 25 Złotkowo, 62-002 Suchy Las
Telefon: + 48 61 25 00 740
E-mail: zebra@zebraexpo.com
Strona www: http://www.zebrapwp.com.pl/

Zebra Expo to firma wystawiennicza, która od 25 lat realizuje stoiska targowe na terenie całej Europy. Posiadamy: zespół profesjonalistów, zaplecze produkcyjno – logistyczne oraz szeroki asortyment sprzętu wystawienniczego. Ten potencjał umożliwia nam wykonywanie każdego rodzaju zabudowy: stoisk systemowych, stoisk drewnianych, stoisk piętrowych oraz pawilonów. Za równo projektujemy jak i budujemy stoiska. Zapraszamy do współpracy!