Organizatorzy wystąpień targowych za granicą

Adres: Garibaldiego 4 lok. 18A, 04-078 Warszawa
Telefon: +48 22 617 25 55; 22 617 12 02 ; 22 617 33 23
Fax: +48 22 617 33 23
E-mail: biuro@eltar-targi.com.pl ; spolka@eltar-targi.pl
Strona www: http://www.eltar-targi.com.pl/

ELTAR Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową organizacją udziału polskich firm w targach – od rezerwacji powierzchni wystawienniczej, usług technicznych po projektowanie i zabudowę stoisk, zarówno standardowych, jak i indywidualnych, dopasowanych do wymagań klientów. Posiadamy własną zabudowę i zaplecze techniczne oraz profesjonalnych pracowników z wieloletnim doświadczeniem organizacyjnym i technicznym. Zapewniamy organizacyjną oraz techniczną obsługę klientów również podczas trwania targów i gwarantujemy terminowe wykonanie zleconych nam prac. Na życzenie wystawców świadczymy usługi: przelot, zakwaterowanie, wynajęcie hostess, tłumaczy etc.), organizację spotkań branżowych i konferencji, doradzamy w doborze rynków i targów.

ELTAR Sp. z o.o. posiada szerokie kontakty z renomowanymi zagranicznymi towarzystwami targowymi, instytucjami i współpracuje z wieloma polskimi firmami z różnych branż: spożywczej i przetwórstwa żywności, budowlanej, przemysłowej, opakowań na wielu międzynarodowych imprezach targowych.

ELTAR Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce Międzynarodowych Targów Spożywczych GULFOOD / GULFOOD MANUFACTURING / SPECIALITY FOOD FESTIVAL / GULFHOST w Dubaju, AFRICA’S BIG 7 w Johannesburgu, FOODEX JAPAN w Chiba oraz reprezentuje w Polsce UBM Allworld – organizatora targów z cyklu FOOD & HOTEL, które odbywają się na obszarze Dalekiego Wschodu (Chiny i Korea Południowa) i Azji Południowo-Wschodniej (Indie, Indonezja, Hanoi, Malezja, Myanmar, Tajlandia, Wietnam, Singapur).

W ramach naszej wieloletniej działalności poza wystąpieniami na targach, których jesteśmy wyłącznym przedstawicielem, realizujemy grupowe wystąpienia polskich firm oraz ekspozycje indywidualne na największych i najbardziej prestiżowych targach zagranicznych, m.in. Hannover Messe Industrie w Hanowerze, Fensterbau Frontale w Norymberdze, Bau w Monachium, SIAL Paris, Anuga w Kolonii, SIAL China, PLMA w Amsterdamie, All4Pack-Emballage w Paryżu, Interpack w Dusseldorfie i wielu innych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Adres: Puławska 479, 02-844 Warszawa
Telefon: +48 22 628 0621, 629 9621, 625 1408
Fax: +48 22 621 0373
E-mail: maxpol@maxpol-targi.com.pl; m.ryttel@maxpol-targi.com.pl
Strona www: http://www.maxpol-targi.com.pl/

Firma PPH „Maxpol” Sp. z o.o. od 1990 roku zajmuje się organizacją międzynarodowych targów poza granicami kraju oraz w kraju w wybranych branżach. Jesteśmy firmą z Rekomendacją Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Posiadamy wiele certyfikatów organizatorów targów na świecie. Posiadamy również certyfikat ISO 9001. Wystąpienia polskich firm organizujemy kompleksowo w ponad 30 państwach Europy oraz w Azji, Afryce, Ameryce Północnej i Południowej. Wykonujemy indywidualne projekty stoisk dostosowane do potrzeb wystawcy, zapewniamy odpowiednią powierzchnię, zabudowę systemową lub indywidualną, pełną aranżację i wyposażenie stoisk; przewóz eksponatów na targi; organizację pobytu uczestników targów – indywidualną i grupową (przelot samolotem, lokalny transport, hotel), reklamę w lokalnej prasie i TV, obsługę stoisk przez hostessy oraz tłumaczy, organizację spotkań biznesowych. Wyłączny przedstawiciel w Polsce Międzynarodowych Targów Spożywczych IFE w Wielkiej Brytanii i IFEA w Republice Południowej Afryki.

Adres: Głogowska 14, 60-734 Poznań
Telefon: +48 61/ 869 2000
Fax: +48 61/ 869 2999
E-mail: info@mtp.pl
Strona www: http://www.mtp.pl/pl/

Międzynarodowe Targi Poznańskie są liderem rynku wystawienniczego w Polsce. Firma jest członkiem UFI – Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego i CENTREX – Międzynarodowego Związku Statystyk Targowych. Posiada własne największe w Polsce centrum targowe o powierzchni ponad 110 tys. m2 terenu w halach wystawienniczych i prawie 35 tys. m2 terenu otwartego. Jest organizatorem ponad 50 specjalistycznych targów branżowych corocznie. Nowoczesna infrastruktura obiektów targowych jest dopasowana do potrzeb i oczekiwań wystawców i zwiedzających, Pozwala na dogodne kształtowanie powierzchni ekspozycji i prowadzenie spotkań. Pawilony targowe są w pełni klimatyzowane, wyposażone w kanały medialne – media gwarantujące wysoką jakość i szybkość informacji. Firma oferuje pełen zakres usług w ramach zabudowy powierzchni i obsługi logistycznej produktów : transport, usługi celne, spedycję, usługi gastronomiczne. Sale konferencyjne znajdujące się w obiektach MTP przystosowane są do organizacji przedsięwzięć szkoleniowych, edukacyjnych i biznesowych. Firma jest również organizatorem grupowych wystąpień polskich na targach poza granicami kraju.

Adres: Słonecznikowa 13e, 15-604 Stanisławowo k. Białegostoku

Telefon: +48 85 652 06 40

E-mail: anna@perfekt-ar.pl

Strona www: www.perfekt-ar.pl

Firma PERFEKT ANNA RUDZKA od ponad 12 lat wspiera polskich przedsiębiorców w zakresie kompleksowej organizacji wystąpień na tragach międzynarodowych oraz uczestnictwa w misjach gospodarczych.

Zakres naszych usług obejmuje m.in.: projektowanie, budowę i wyposażenie stoiska targowego, rezerwację powierzchni wystawienniczej, sporządzenie dokumentacji targowej, spedycję i transport eksponatów targowych, organizację pobytu dla przedstawicieli firmy.

Nasi klienci biorą udział w branżowych wystawach: motoryzacyjnych, budowlanych, kosmetycznych, rolniczych, meblowych, spożywczych, przemysłowych, elektrotechnicznych.

Działamy na całym świecie- w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej, Afryce,

na Bliskim Wschodzie. Współpracujemy z wieloma instytucjami z otoczenia biznesu w Polsce i za granicą.

Adres: Fordońska 246, 85-766 Bydgoszcz
Telefon: +48 52 321 6910
Fax: +48 52 321 6905
E-mail: office@world-expo.com.pl
Strona www: http://www.world-expo.com.pl/

World Expo International Sp. z o. o. jest wyspecjalizowaną firmą z 10 letnim doświadczeniem w zakresie organizacji polskich wystąpień (indywidualnych i grupowych) na międzynarodowych targach i wystawach oraz misjach gospodarczych w ramach promocji polskiego eksportu na rynkach całego świata. Posiadamy konkurencyjne oferty targowe w następujących branżach: górnictwo, energetyka, przemysł mechaniczny, przemysł stoczniowy, budownictwo, instalacje, medycyna, przemysł naftowo-gazowy, przemysł rolno-spożywczy i opakowań.
Świadczymy usługi w zakresie doradztwa targowego, logistyki (transport i spedycja eksponatów, formalności celne) rezerwacji i wynajmu powierzchni wystawienniczej, projektowania, wykonania zabudowy i aranżacji stoisk systemowych oraz indywidualnych poza granicami kraju wraz z obsługą delegatów, obejmującą formalności wizowe, rezerwację hoteli, przelotów, transferów lokalnych, usługi hostess i tłumaczy.
Przygotowaliśmy dla Państwa nowe oferty na targi odbywające się w poszczególnych branżach w 2012 r., dokonując jednocześnie segmentacji tych już istniejących, dostosowując je do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Mając na uwadze usprawnienie procesu przygotowania Państwa firmy do targów, oferujemy gotowe i sprawdzone rozwiązania, a także pomoc w wypełnianiu wniosków o refundację udziału w organizowanych przez nas targach i wystawach, w oparciu o źródła dofinansowania pochodzące m. in. z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013, Działania 6.1 „Paszport do eksportu”, Regionalnych Programów Operacyjnych dla poszczególnych Województw oraz na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 31 października 2007 roku w sprawie udzielania pomocy de minimis.
World Expo International Sp. z o. o. jest laureatem wielu nagród i wyróżnień targowych przyznanych za organizację udziału polskich firm w targach za granicą oraz promocję polskiego eksportu. W 2010 roku Rada Polskiej Izby Przemysłu Targowego przyznała World Expo International Sp. z o.o. status przedsiębiorstwa z “rekomendacją” w uznaniu wysokiej jakości świadczonych przez naszą firmę usług targowych.
World Expo International Sp. z o. o. działając w konsorcjum z firmą Ageron Polska jest realizatorem Branżowego Programu Promocji branży Produkcji Sprzętu Medycznego i Aparatury Pomiarowej w latach 2012-2015.