Za nami śniadanie biznesowe dla Członków Izby pod hasłem “Dotacje dedykowane pod potrzeby przedsiębiorców z branży targowej”

W dniu dzisiejszym, w siedzibie firmy SENSE Consulting odbyło się śniadanie biznesowe dla Członków Izby pod hasłem “Dotacje dedykowane pod potrzeby przedsiębiorców z branży targowej”.

Podczas spotkania, dzięki współpracy Izby z firmą Sense Consulting, omówione zostały możliwości zdobycia dotacji dla firm zrzeszonych w PIPT, wszystko to w celu zapewnienia Członkom Izby dostępu do najlepszych narzędzi i wsparcia, które mogą przyczynić się do ich sukcesu.

Spotkanie zostało podzielone na dwie części. Na wstępie zostały omówione główne kierunki dotacji, takie jak:

– Efektywność energetyczna

– Innowacje, w tym B_R

– Inwestycje

– Automatyzacja i cyfryzacja

Po części głównej odbyły się konsultacje z ekspertami, którzy po wstępnej diagnozie opowiadali o konkretnych możliwościach dofinansowania przedstawicielom firm uczestniczącym w spotkaniu. A wszystko to w niezwykle miłej i luźnej atmosferze, przy pysznej kawie i croissantach.

Dziękujemy za aktywny udział w spotkaniu i już teraz zapraszamy na nasze kolejne spotkanie ????? ??? ??ł????́? ????, które odbędzie się na przełomie października i listopada!