Wsparcie dla Projektu Monter Expo!

W ramach projektu Monter Expo powstała inicjatywa, której pomysłodawcą jest firma Meliński Minuth – do której pragniemy zaangażować wszystkie firmy zajmujące się budową stoisk targowych z Poznania i okolic.

Aby wspierać edukację przyszłych specjalistów w branży targowo-wystawienniczej, zwracamy się z prośbą o przekazanie niewykorzystanych materiałów z Państwa stolarni lub warsztatów, aby nadać im drugie życie.

Te materiały mogą znaleźć nowe, wartościowe zastosowanie w procesie edukacyjnym.Przekazane przez Państwa materiały będą wykorzystane do praktycznych zajęć, podczas których uczniowie z Zespołu Szkół Budowlano-Drzewnych w Poznaniu będą mogli rozwijać swoje umiejętności, pracując na materiałach najwyższej jakości.

Listę potrzebnych materiałów znajdą Państwo TUTAJ.

Państwa wkład będzie nie tylko cennym wsparciem dla edukacji, ale również znaczącym krokiem w kierunku promowania zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego gospodarowania zasobami. Jest to także okazja, aby przyczynić się do kształtowania przyszłości młodych profesjonalistów oraz demonstrować społeczną odpowiedzialność biznesu.

Zachęcamy już dzisiaj do dołączenia do tej inicjatywy! W przypadku pytań lub gotowości do współpracy, zapraszamy do kontaktu z p. Tomaszem Kruszczyńskim z ZSBD (tel. 661 627 672). ZSBD dysponuje własnym transportem i jest gotowy do odbioru materiałów.

Wspólnie możemy tworzyć lepszą przyszłość dla branży i przyczyniać się do rozwoju młodych talentów!