Wiesława Galińska od 1 kwietnia 2024 r. nową Dyrektor Generalną Polskiej Izby Przemysłu Targowego

Rada PIPT na posiedzeniu w dniu 23 lutego zdecydowała o wyborze na stanowisko Dyrektora Generalnego Izby Wiesławy Galińskiej i awansowaniu na stanowisko Wicedyrektora Jana Studenckiego.

Wiesława Galińska od początku swojej kariery zawodowej związana jest z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. Zaczynała pracę jako młody inżynier na stanowisku referenta i pięła się po szczeblach kariery aż  do stanowiska  Dyrektora Grupy Produktów oraz Dyrektora ds. Public Affairs. Zreorganizowała Wydziału  Zabudowy stoisk targowych jako jego Kierownik. Zapoczątkowała  przebudowę słynnych poznańskich  targów czerwcowych i uplasowanie ich w czołówce imprez przemysłowych – Jako ITM Polska, a dziś ITM  Industry Europe. Jej udziałem jest powołanie do życia miedzy innymi targów Geenpower czy Expopower. Stworzyła wizje postrzegania nowoczesnej ekologii – POLECO . Jest członkiem wielu gremiów branżowych oraz laureatką odznaczeń oraz wyróżnień branżowych. . Wierzymy, że jej bogate doświadczenie, znajomość branży i łatwość nawiązywania kontaktów przyczynią się do dalszego rozwoju Polskiej Izby Przemysłu Targowego.

Wiesława Galińska zastąpi na stanowisku Dyrektora Generalnego odchodzącą Beatę Kozyrę.

 

Jan Studencki, doświadczony menedżer od dwudziestu lat związany z branżą targową. W latach 2004- 2006 pełnił rolę Koordynatora ds. Promocji w Polskiej Korporacji Targowej, a od 2006 roku funkcję Menadżera ds. Projektów. Przez 20 lat pracy zawodowej uczestniczył w większości projektów realizowanych przez Izbę.  Doskonale komunikuje się z ludźmi i buduje trwałe relacje interpersonalne.  Wierzymy, że doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat w branży oraz znajomość jej specyfiki będą cennymi atutami w dalszym rozwoju Polskiej Izby Przemysłu Targowego.

Serdecznie gratulujemy!