Weź ze sobą na wakacje Raport PIPT Targi w Polsce w 2017 roku – poznaj ostatnie polskie statystyki targowe potwierdzone audytem CENTREX

Za nami pierwsza połowa roku i wiosenny sezon targowy. Mamy wakacje, a wkrótce nadejdzie jesienny sezon targowy. Obchodząca w tym roku swoje 25-lecie Polska Izba Przemysłu Targowego  jedyna ogólnopolska izba gospodarcza zrzeszająca profesjonalnych organizatorów targów, operatorów obiektów targowo-konferencyjnych oraz dostawców wysokiej jakości usług dla targów, konferencji, kongresów i innych wydarzeń biznesowych, wiosną tego roku opublikowała „Raport PIPT Targi w Polsce w 2017 roku”,  do którego lektury letnią porą chcemy Państwa ponownie zaprosić.

PIPT jest dumna z ogromnego dorobku w zakresie monitorowania polskiego rynku targowego, zbudowanego przez ćwierć wieku wspólnymi siłami Członków organizacji oraz uznania, jakim polskie targi i najlepsze firmy działające w branży targowej cieszą się dziś w kraju i za granicą. To uznanie, to także zaufanie do PIPT jako źródła rzetelnych informacji na temat targów w Polsce – informacji popartych profesjonalnym audytem statystycznym, porównywalnych w skali międzynarodowej – dzięki stosowaniu w Polsce (już od dziesięciu lat)  światowych standardów wypracowanych przez najważniejsze organizacje branżowe na świecie.

Ostatnia edycja Raportu PIPT Targi w Polsce  zawiera najnowsze dane statystyczne na temat targów i wystaw zorganizowanych przez Członków Polskiej izby Przemysłu Targowego. Badanie kluczowych danych targów w Polsce w 2017 roku przeprowadziliśmy po raz dziesiąty w kooperacji z Międzynarodowym Związkiem Statystyk Targowych CENTREX.

Dzięki trwającej od 2008 roku współpracy, kluczowe dane marketingowe targów w Polsce stanowiące cenną wskazówkę dla wystawców i zwiedzających, pojawią się równolegle w dorocznym Raporcie CENTREX, opisującym targi największych organizatorów z regionu Europy Środkowowschodniej, a wkrótce ukażą się także w raporcie UFI Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego „Euro Fair Statistics 2017”.

Spora część z targów opisanych w Raporcie posiada znak jakości „Targi z rekomendacją PIPT”. Wiele targów posiada też międzynarodowy certyfikat „UFI Approved Event”. Oba certyfikaty gwarantują wysoką jakość usług oferowanych wystawcom i zwiedzającym targów w Polsce. Wiele z tych usług realizują polskie firmy posiadające nasz Izbowy certyfikat „Firma z rekomendacją PIPT” dlatego, że są to absolutni liderzy w swoich specjalizacjach branżowych.

Najnowszy Raport można bezpłatnie uzyskać na stronie internetowej Polskiej Izby Przemysłu Targowego www.new.polfair.pl (www.targiwpolsce.pl) są tam również raporty statystyczne za minione lata. Strony www.new.polfair.pl bieżących , a także odnaleźć kalendarz targów w Polsce organizowanych przez członków PIPT, aktualności z rynku targowego oraz wiele interesujących informacji na temat działań Izby.

Miłej lektury i do zobaczenia na najlepszych targach w Polsce!