Webinarium PIPT: Najnowsze zmiany w prawie pracy. 23.06.2022 r., godz. 10.00  

Zapraszamy Państwa na kolejne webinarium PIPT nt. Najnowsze zmiany w prawie pracy, które odbędzie się w czwartek, 23.06.2022 r., o godz. 10:00,

W ramach webinarium zostaną poruszone następujące tematy:

  1. Najnowsze zmiany w prawie pracy – co czeka pracodawców w 2022 r.
  2. Praca zdalna i inne formy elastycznego zatrudnienia.
  3. Wybrane aspekty czasu pracy – jak efektywnie gospodarować pracownikami.

Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o zgłaszanie uczestnictwa na adres: j.studencki@polfair.com.pl

Link do udziału w webinarium zostanie przesłany do Państwa mailem. 

Ekspertem webinarium będzie dr hab. Grażyna Spytek-Bandurska – ekspert prawa pracy w w Federacji Przedsiębiorców Polskich. politolog i prawnik; doktor habilitowany nauk o polityce, pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW.

Pani dr hab. Grażyna Spytek-Bandurska specjalizuje się w prawie pracy i ustawodawstwie społecznym; prowadzi prace badawcze związane z elastycznymi formami zatrudnienia, przemianami pracy, zwolnieniami pracowników i aktywizacją zawodową.

Jest autorką kilkudziesięciu publikacji z zakresu stosunków pracy, zatrudnienia, rynku pracy i dialogu społecznego. Kierownik studiów podyplomowych z zakresu: nauk o pracy, organizacji pomocy społecznej, doradztwa zawodowego (2004-2012).

Zainteresowania naukowe łączy z praktyką; ekspert Konfederacji Lewiatan (2001-2016) oraz ekspert prawa pracy w Federacji Przedsiębiorców Polskich. Członkini Rady Dialogu Społecznego; członek zespołów problemowych, w tym prawa pracy i układów zbiorowych Trójstronnej Komisji do Spraw Społeczno-Gospodarczych; członek Rady Ochrony Pracy przy Sejmie RP; uczestnik posiedzeń Naczelnej Rady Zatrudnienia. Autorka licznych wypowiedzi i komentarzy w prasie.

Prowadzi kursy i szkolenia dla partnerów społecznych.

Przypominamy, że w szkoleniach organizowanych przez PIPT mogą wziąć udział również pracownicy firm członkowskich.