Webinarium PARP „Optymalizacja kosztów, czyli jak (mądrze) ciąć wydatki w firmie”

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na webinarium “Optymalizacja kosztów, czyli jak (mądrze) ciąć wydatki w firmie”.

W czasie webinarium uczestnicy poznają praktyczne podejście do optymalizacji kosztów w małej i średniej firmie. Odkryją również  największy mit związany z optymalizacją kosztów i uniwersalną wskazówkę, jak wydawać pieniądze w mądry sposób.

Webinarium pozwoli również nauczyć się trzech kroków optymalizacji kosztów, a w zasadzie trzech poziomów myślenia o mądrej optymalizacji (mali przedsiębiorcy zwykle zaczynają i kończą zaledwie na pierwszym z nich). Wreszcie – 5 praktycznych i konkretnych wskazówek, dzięki którym mądre zarządzanie kosztami stanie się łatwiejsze i przyniesie lepsze rezultaty.

Głównym celem działania biznesu jest wzrost zysku. Mądra optymalizacja kosztów wspomaga maksymalizację zysku, ale niestety optymalizacja źle zrozumiana i przeprowadzona może temu zdecydowanie zagrozić.

Webinarium jest realizowane w ramach projektu Centrum Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Więcej informacji – na STRONIE PARP.

Źródło: PARP