Webinar PIPT z Agencją Rozwoju Przemysłu – 20.11. godz. 12.00

W obliczu kryzysu spowodowanego pandemią koronawirusa oraz związanych z nią obostrzeniami polskie firmy mogły skorzystać z pomocy  kolejnych Tarcz rządowych  oraz z Tarczy PFR.

Dla branży targowej pomoc ta okazała jednak się niewystarczająca. Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorstw, w tym poszkodowanych przez COVID-19, Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. przygotowała nowe instrumenty finansowe wsparcia dla przedsiębiorstw w postaci specjalnej OFERTY PŁYNNOŚCIOWEJ W RAMACH TARCZY ANTYKRYZYSOWEJ oraz realizuje założenia rządowego programu POLITYKA NOWEJ SZANSY.

Czy każdy przedsiębiorca może taką pomoc otrzymać? Jakie są kryteria korzystania z instrumentów Polityki Nowej Szansy? Na co dofinansowanie może zostać przeznaczone? Gdzie i jak aplikować o wsparcie finansowe?

Na powyższe pytania, a także pytania od słuchaczy  podczas wideokonferencji LIVE na profilu PIPT FB, w piątek, 20 listopad 2020, o godz. 12:00 odpowiedzą nasi goście: Marzena Zalewska Dyrektor Biura Zarządzania i Restrukturyzacji Majątku Skarbu Państwa Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. oraz Andrzej Rosiek Dyrektor Centrum Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Poznaniu.

 Transmisję LIVE będzie można obejrzeć na naszym Izbowym FACEBOOKU