Światowy Kongres UFI 2018 zajmie się tematem“Dynamika transformacji – złożona przyszłość naszej branży”

Otwarta została rejestracja delegatów na Światowy Kongres UFI 2018. Tematem tegorocznego kongresu będzie „Dynamika transformacji – złożona przyszłość naszej branży”. Konferencja odbędzie się w dniach od 31 października do 3 listopad a2018 r. a jej gospodarzem będzie Expoforum. UFI przewiduje udział ponad 500 delegatów reprezentujących przemysł targowy z całego świata.

Światowy Kongres UFI jest najbardziej międzynarodowym dorocznym wydarzeniem w przemyśle targowym, łączącym w swojej formule międzynarodową współpracę oraz unikatową zawartość merytoryczną. Zarezerwowany wyłącznie dla członków UFI, gromadzi razem setki organizatorów targów, operatorów obiektów targowych, dostawców usług dla branży targowej i stowarzyszenia branżowe z ponad 50 państw.

Delegaci mogą zarezerwować sobie udział za pośrednictwem strony http://www.ufi.org/StPetersburg2018 . Strona Kongresu zawiera także program i możliwości w zakresie zwiedzenia St. Petersburga i okolic.

Kai Hattendorf, dyrektor zarządzający i CEO UFI  skomentował informację o Kongresie: “Przemysł targowy obecnie staje w obliczu wielu zagadnień – od konsolidacji po cyfryzację, od inwestycji po restrukturyzację, od szybkiej ścieżki zatrudniania po długoterminowy wynajem. Jesteśmy w okresie transformacji do nowych modeli biznesowych, których motorem są zmieniające się wzorce zachowań – podobnie jak rynki i branże, którym służymy. 85. Światowy Kongres UFI w St. Petersburgu oferuje naszym członkom możliwość znalezienia rozwiązań, zdobycia przewagi oraz bycia w stałym kontakcie z kolegami z branży z całego świata.”

Światowy Kongres UFI odbywa się co roku w listopadzie, zwykle w innym rejonie świata. Gospodarzem tegorocznego Kongresu jest St. Petersburg. Poprzednie kongresy gościły w Johannesburgu (Afryka Południowa, 2017), Szanghaju (Chiny, 2016), Mediolanie (Włochy, 2015).

***

O ExpoForum-International

ExpoForum-International jest jednym z liderów rosyjskiego rynku kongresowego i targowego.  Firma wynajmuje klientom około 11% powierzchni targowej, zaś jej udział w rynku organizatorów targów w północnozachodnim okręgu federalnym stanowi  50%.

ExpoForum-International jest operatorem dwóch profesjonalnych obiektów: nowego centrum targowo – kongresowego Expoforum oraz centrum targowego Lenexpo, goszcząc w nich co roku ponad 160 wydarzeń, w różnych formatach: kongresy, targi, fora, konferencje, przedstawienia multimedialne, pokazy, wydarzenia korporacyjne i sportowe.

Na portfolio firmy składa się ponad 40 wydarzeń własnych. W 2016 roku ponad milion osób odwiedziło targi w obiektach zarządzanych przez firmę. Jakość usług świadczonych przez firmę jest potwierdzona członkostwem w ICCA (Międzynarodowym Stowarzyszeniu Konferencji i Kongresów), AIPC (Międzynarodowym Stowarzyszeniu Centrów Kongresowych) oraz w UFI (Światowym Stowarzyszeniu Przemysłu Targowego). ExpoForum-International świadczy szeroki wachlarz usług targowych, w tym także budowę stoisk targowych, catering, usługi turystyczne.  Więcej informacji na: www.expoforum.ru

Źródło: www.ufi.org