Śniadanie Biznesowe „Dotacje dedykowane pod potrzeby przedsiębiorców z branży targowej” 11.01.24 godz. 9.00

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na Noworoczne Śniadanie Biznesowe pod hasłem „Infodays DOTACJE 2024. Dotacje dedykowane pod potrzeby przedsiębiorców z branży targowej.”, które odbędzie się w czwartek 11.01.2024, o godzinie 9:00, w siedzibie SENSE consulting Sp. z o.o., ul. Podgórze 11/31, 61-749 Poznań.

Wydarzenie to jest współorganizowane przez Polską Izbę Przemysłu Targowego oraz firmę SENSE Consulting i skierowane jest do Członków Izby zainteresowanych pozyskaniem dotacji na rozwój swojej działalności.

Eksperci SENSE CONSULTING przedstawią gościom Śniadania konkretne, dedykowane propozycje dofinansowania inwestycji:

  1. w poprawę efektywności energetycznej (np. termomodernizacje obiektów, inwestycje w OZE oraz GOZ (Gospodarka Obiegu Zamkniętego);
  2. w zrównoważone projekty budowlane oraz w środki trwałe (np. fotowoltaika, energooszczędna hala magazynowa, regały wysokiego składowania, itp.);
  3. w cyfryzację oraz automatyzację procesów w firmie (nowe oprogramowanie, zautomatyzowany park maszynowy, szkolenia pracowników, itp.);
  4. na poprawę ergonomii miejsc pracy;
  5. w rozwój kompetencji pracowników;
  6. inne

Śniadanie biznesowe to doskonała okazja, aby dowiedzieć się bezpośrednio od ekspertów przygotowujących wnioski na finansowanie inwestycji, jakie są obecnie dostępne możliwości finansowania konkretnych projektów w obszarach przedstawionych powyżej oraz jak skutecznie aplikować o fundusze.

W czasie spotkania każdy z uczestników będzie miał możliwość odbycia indywidualnej konsultacji – diagnozy z ekspertami. Eksperci SENSE: Michał Spiczak-Brzeziński oraz Marta Stężycka odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 09.01.2024 r. do godziny 14:30, poprzez e-mail na adres j.studencki@polfair.com.pl lub telefonicznie pod numer 881 422 722.