Premierowe wydarzenie Expo Sfera za nami

Za nami premierowe i niezwykle ciekawe branżowe wydarzenie #ExpoSfera Z Wami, o Was, dla Was, podczas którego poruszone zostały tematy aktualne i ważne w branży targowej/eventowej. 

W ramach wystąpień na konferencji, która odbyła się 15.01.2024 w Poznaniu poruszone zostały następujące tematy:

  • Dekarbonizacja i elektromobilność – IVECO – Jacek Nowakowski. 

Ochrona środowiska jako nasza wspólna odpowiedzialność, zmieniające się regulacje prawne oraz dostępne dotacje, korzystne sposoby finansowania.

  • Ubezpieczenia cyfrowe – WTW – Katarzyna Piela. 

Od jakich przykrych następstw można się ubezpieczyć – tak, aby spać spokojniej – oraz jak uchronić się przed wymyślnymi metodami ataków cyberprzestępców.

Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań multimedialnych przy oprawie stoisk targowych, czyli jak walory wizualne przekładają się na niezapomniane wrażenia i dynamiczny rozwój biznesu na skalę światową

  • Ekonomia współdzielenia – Transkap International Sp z o.o. – Paweł Pokrywka. Jak – paradoksalnie – poprzez dzielenie mnożymy korzyści! Współdzielenie powierzchni ładunkowej i ich przełożenie na korzyści finansowe oraz ekologię.
  • Sukcesja – QUEST CM Sp. z o.o. S.K.A. – Krzysztof Sarnecki. Przekazanie firmy w inne ręce nie musi być męczącym procesem – typy sukcesji.

Po prelekcjach odbyła się debata nt. kondycji i wyzwań w branży targowej, w której udział wzięli 

  • dr Beata Kozyra, Dyrektor Generalny PIPT
  • Maciej Sobolewski, właściciel firmy TECON SERVICE, członek Izby
  • Agnieszka Wojciechowska, Managing Director w firmie Van Hagen

Jesteśmy przekonani, że wszyscy uczestnicy wynieśli z wydarzenia ExpoSfera cenną wiedzę i inspiracje, które będą pomocne w rozwijaniu działalności.  

Materiały foto: Transkap oraz materiały PIPT