PIPT na Forum Branży Eventowej

10 stycznia br. w EXPO XXI w Warszawie odbyło się Forum Branży Eventowej, spotkanie profesjonalistów związanych z realizacją wydarzeń. Znaczna frekwencja, z 2.250 uczestnikami, podkreśliła rangę wydarzenia.

Prelekcje i debaty koncentrowały się wokół nowatorskich metod w organizacji eventów, wpływie technologii ERP, regulacji prawnych związanych z imprezami turystycznymi. Szczególną uwagę poświęcono roli sztucznej inteligencji w branży i HR. Omówiono również personalizację w zakresie planowania wydarzeń. W zakresie rozwoju osobistego, omówiono metody osiągania pełni potencjału w zmieniających się czasach. Rozmawiano na temat implementacji polityki ESG w firmach. Na koniec przedstawione zostały trendy w branży na rok 2024.

W roli prelegentów wystąpili: eksperci branży MICE, pasjonaci event marketingu, właściciele agencji event-marketingowych, praktycy biznesu, wykładowcy akademiccy, mówcy.

 Hale wypełnione były po brzegi wystawcami, wydarzenie tętniło życiem, wszędzie słychać było gwar rozmów. Na Forum nie zabrakło również członków Izby! Tegoroczna edycja pokazała, że branża wróciła do formy, a prognozy na ten rok są bardzo dobre.