Konkurs PIPT “Ekspozycja Roku” powraca!

Po blisko 2 -letniej  przerwie spowodowanej pandemią Covid-19 konkurs Polskiej Izby Przemysłu Targowego “Ekspozycja Roku” powraca!

Podczas ostatniego posiedzenia Rada PIPT, po wcześniejszych konsultacjach z Sekcją Firm Budujących Stoiska PIPT,  przyjęła nowy regulamin konkursu,. Nowy regulamin przewiduje m.in. udział w konkursie firm spoza PIPT oraz modyfikację kategorii konkursowych. Pełna treść Regulaminu – TUTAJ.

Celem Konkursu „EKSPOZYCJA ROKU” jest propagowanie nowatorskich rozwiązań architektonicznych w wystawiennictwie i działalności eventowej. Docenione i nagrodzone ekspozycje prezentują trendy obowiązujące aktualnie w wystawiennictwie i kierunki ich rozwoju w kolejnych latach. Polskie usługi projektowania i budowy ekspozycji targowych i eventowych są bardzo wysoko cenione przez klientów w kraju i za granicą. Jest to z pewnością jedna z wyróżniających się polskich specjalizacji eksportowych w dziedzinie usług. Ma ona sporą przewagę konkurencyjną na rynku zarówno Unii Europejskiej jak i na rynkach globalnych.