Konferencja prasowa projektu Monter Expo – 17.01 godz. 11.00!

Już 17 stycznia ! Nowe zawody już od września 2022 roku!

Monter konstrukcji targowo-wystawienniczych

 Technik obsługi przemysłu targowo-wystawienniczego

Od września 2022 r. planowane jest rozpoczęcie kształcenia młodzieży w zawodzie Monter konstrukcji targowo-wystawienniczych na poziomie branżowej szkoły I stopnia oraz w zawodzie Technik obsługi przemysłu targowo-wystawienniczego na poziomie branżowej szkoły II stopnia i technikum.

Więcej na temat projektu MONTER EXPO już za 5 dni 17 stycznia 2022 roku, godz. 11:00, w Studio / Sala Ziemi w Poznań Congress Center, MTP (wjazd od Śniadeckich) na konferencji prasowej.

Swój udział potwierdzili przedstawiciele: Ministerstwa Edukacji i Nauki, Urzędu Miasta Pokazania, Wielkopolskiego Kuratorium Oświaty, Wydziału Oświaty w Poznaniu, Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży w Poznaniu, Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu, Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej, Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Politechniki Poznańskiej oraz przedstawiciele Polskiej Izby Przemysłu Targowego i firm targowych.

 Wydarzenie będzie również transmitowane na profilu PIPT na Facebooku: (20+) Polska Izba Przemysłu Targowego | Facebook – zapraszamy wszystkich na transmisję!