Klub Studenta #MłodziNaTargach to odpowiedź na potrzeby ambitnych i otwartych na nowe doświadczenia młodych profesjonalistów

Klub Studenta przy Polskiej Izbie Przemysłu Targowego #MłodziNaTargach to nowa inicjatywa powstała dzięki zaangażowaniu i współpracy PIPT oraz dr hab. Marcina Gębarowskiego, prof. UEK.

Prace nad Klubem rozpoczęły się w 2022 roku. To właśnie wtedy przy okazji spotkania ze studentami 7 czerwca 2022 r. podczas Global Exhibitions Day wybrzmiała potrzeba stworzenia przestrzeni, w której młodzi profesjonaliści mogliby rozwijać swoje zainteresowania związane z branżą targową. Po wielu rozmowach ze studentami, z wykładowcami i ekspertami branży oraz pracy na rzecz przygotowania wszelkich formalności Klub Studenta ujrzał światło dzienne.

Możliwość rozwoju na wyciągnięcie ręki!

Misją Klubu jest stworzenie dla młodego pokolenia profesjonalistów możliwości rozwoju w branży targowej i nabywania praktycznego doświadczenia oraz propagowanie idei i roli targów.

Uczestnictwo w Klubie pozwala na realizację pomysłów zgłaszanych przez studentów oraz umożliwia studentom zaplanowanie ścieżki rozwoju osobistego, gromadzenie różnorodnych doświadczeń oraz przede wszystkim stwarza szansę poznania branży “od wewnątrz”. 

Klub oferuje studentom m.in. spotkania z ekspertami rynku targowego, webinaria branżowe, wejściówki na wybrane targi w Polsce, wsparcie merytoryczne przy pisaniu prac dyplomowych, możliwość przeprowadzenia w ramach pisania pracy magisterskiej badań empirycznych i o wiele więcej.

W szeregi Klubu wstąpili m.in. studenci z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W roli ekspertów do Klubu dołączyli wykładowcy: dr hab. Marcin Gębarowski, prof. Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, dr inż. Anita Proszowska z Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, dr Joanna Wiażewicz oraz dr hab. Lucyna Witek z Politechniki Rzeszowskiej oraz prof. dr hab. Henryk Mruk z Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu.

Partnerami Klubu zostali: 

AmberExpo

Grupa MTP

Targi Kielce

Targi w Krakowie

Rok 2023 zapowiada się intensywnie i interesująco!

Na studentów czeka wiele ciekawych inicjatyw, wydarzeń w których będą mogli wziąć udział, targów które będą mogli odwiedzić oraz inspirujących spotkań z ekspertami z branży!

Wszystkie osoby zainteresowane wstąpieniem do Klubu zapraszamy do kontaktu poprzez email: klub@polfair.com.pl

Studencie! Jeśli uważasz, że Twoja Uczelnia i jej studenci powinni dowiedzieć się o Klubie koniecznie daj nam o tym znać i udostępnij dalej informację o działalności Klubu – https://bit.ly/Klub-Studenta