Jubileusz 30-lecia Polskiej Izby Przemysłu Targowego (1993 – 2023)

  Trzydzieści lat działań podejmowanych na rzecz rozwoju polskiej branży targowej.

W 2023 roku Polska Izba Przemysłu Targowego świętuje Jubileusz 30-lecia, który będzie obchodzony przez cały rok, od stycznia do grudnia 2023 r.

Celem obchodów Jubileuszu jest podkreślenie wkładu Polskiej Izby Przemysłu Targowego w rozwój polskiej branży targowej oraz rodzimej gospodarki na przestrzeni ostatnich 30 lat. Izba jest dumna z ogromnego dorobku polskiego rynku targowego, zbudowanego na przestrzeni ostatnich 30 lat wspólnymi siłami Członków i Izby oraz uznania, jakim polskie targi i firmy działające w branży targowej cieszą się dziś w kraju i za granicą.

W związku z obchodami Jubileuszu przygotowany został szereg publikacji na temat branży, historii oraz przyszłości targów, a także osób które wniosły w jej rozwój szczególny wkład, które będą publikowane w mediach oraz na profilach PIPT w mediach społecznościowych na przestrzeni bieżącego roku. W ramach obchodów została zainicjowana Akcja 30 LAT MINĘŁO, której celem jest zebranie w ciągu roku kolekcji pamiątek Jubileusz 30-lecia to również wspólne świętowanie z fanami targów. Jednym z elementów wspólnej zabawy będzie Jubileuszowy Konkurs PIPT. 

W roku obchodów planowane są również inne ciekawe inicjatywy, o których będziemy na bieżąco informować na stronie Izby www.polfair.pl oraz w mediach społecznościowych: Facebook PIPT oraz Facebook Targi Dają Więcej.

Wszystkie osoby związane z branżą targową oraz przyjaciół targów zachęcamy do włączenia się w obchody Jubileuszu.