Global Exhibition Day – 2 czerwca 2021

Do obchodów święta branży targowej #GlobalExhibitionDay pozostało tylko 60 dni – w tym roku, podobnie jak w poprzednim, niestety nie mamy zbyt wielu powodów do świętowania. Pandemia COVID-19 wywarła olbrzymi  i potencjalnie trwały wpływ na światową gospodarkę w prawie wszystkich sektorach biznesowych, jednak najmocniej uderzyła w naszą branżę.  

Dlatego też UFI – Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego, organizator obchodów Global Exhibition Day – jako tematy przewodnie w tym roku obrała:

  • w jaki sposób targi pomogą odegrać ważną rolę w odbudowie gospodarki po okresie pandemii, z zachowaniem wszystkich obostrzeń sanitarnych
  • zapewnienie maksymalnego zasięgu i widoczności naszych wiadomości dla dwóch głównych grup docelowych: klientów i decydentów
  • zwrócenie uwagi rządzących oraz decydentów  na wyzwania stojące przed branżą wystawienniczą w świetle COVID-19

Wszystkich z Państwa, którzy chcą włączyć się w akcję UFI poprzez swoje strony internetowe oraz media społecznościowe zapraszamy na:

  1. Stronę UFI, gdzie znajdą Państwo wszystkie materiały https://www.ufi.org/industry-resources/global-exhibitions-day/
  2. Stronę PIPT, gdzie znajdują się relacje z obchodów GED z ubiegłych lat i gdzie będą pojawiały się również bieżące informacje Global Exhibitions Day – Polska Izba Przemysłu Targowego (polfair.pl)