Dotacje dla branży targowej. Zdobądź do 90% dofinansowania z Krajowego Planu Odbudowy!

Wielkimi krokami zbliża się termin ogłoszenia nowej formy wsparcia dla przedsiębiorstw z branży targowej, która będzie finansowana ze środków Krajowego Planu Odbudowy. 

Ogłoszenie naboru zaplanowano na I kwartał 2024 roku.

Celem konkursu, skierowanego do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw są działania mające na celu unowocześnienie lub zmianę profilu dotychczasowej działalności w sektorach najbardziej dotkniętych pandemią COVID-19 w Polsce.

Wsparcie przeznaczone jest dla przedsiębiorstw, które w latach 2020 lub 2021 odnotowały spadek obrotów w wysokości co najmniej 20%, liczonych rok do roku. Jeśli działalność została zawieszona w 2020 roku na dłużej niż 6 miesięcy, spadek obrotów w 2021 jest porównywany do 2019 r.

Wybrano już operatorów konkursu dla poszczególnych regionów. Szczegółowe wytyczne dotyczące procedur związanych z procesem udzielenia dotacji dla firm z poszczególnych regionów powinny zostać opublikowane jeszcze w I kwartale 2024 roku. 

Dotacje z Krajowego Planu Odbudowy (KPO) 

Szczegółowe informacje przekażemy Państwu podczas webinaru, który poprowadzi ekspert z firmy Sense Consulting Michał Spiczak-Brzeziński – Dyrektor Działu Dotacji Unijnych. 

Webinar odbędzie się w czwartek 29.02.2024 r. o godzinie 11:00. 

Już dziś zachęcamy do zarezerwowania tej daty w kalendarzu.