Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. uruchomiła nowy portal dla przedsiębiorców

BiznesPortal.pl – pod takim adresem 1 lipca 2023 wystartowała pierwsza kompleksowa wyszukiwarka ofert wsparcia finansowego oraz pozafinansowego. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. przy wsparciu Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej stworzyła narzędzie, dzięki któremu każdy przedsiębiorca może odnaleźć dopasowane do indywidualnych potrzeb oferty dofinansowania działalności.

Wśród 178 ofert wsparcia dla mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw znajdują się dotacje i inne formy wsparcia przedsiębiorców finansowane z Funduszy Europejskich, dofinansowania z programów krajowych i międzynarodowych, preferencyjne pożyczki i kredyty, korzystne gwarancje i poręczenia, dostępne dla firm ulgi podatkowe.

“Na polskim rynku nie było dotąd takiego narzędzia. Pod jednym adresem przedsiębiorcy znajdą setki ofert, które w prosty sposób dopasują do swoich potrzeb. Oszczędność czasu i możliwość skorzystania z szerokiej oferty wsparcia – to coś, na co polscy przedsiębiorcy czekali od dawna” – powiedział Sebastian Dąbski, Wiceprezes Zarządu Agencji Rozwoju Przemysłu S.A.