Design For Future nowy konkurs PIPT dla studentów!

Polska Izba Przemysłu Targowego ma przyjemność ogłosić nowy Konkurs – Design For Future, który skierowany jest do studentów kierunków architektury wnętrz i projektowania, którzy wykazują zainteresowanie branżą targową i którzy chcieliby spróbować w niej swoich sił.

Celem Konkursu jest między innymi propagowanie wśród młodego pokolenia projektantów idei targów, nowatorskich rozwiązań architektonicznych w wystawiennictwie i działalności eventowej i propagowanie ekologicznego podejścia do projektowania stoisk targowo-wystawienniczych, ze szczególnym uwzględnieniem strategii jak najszybszego dojścia do zero netto emisji gazów. 

Konkurs to doskonała okazja, aby przedstawić przed gronem ekspertów oraz przed szerszą publicznością projekt koncepcyjnego stoiska targowego/ekspozycji targowej.

Konkursowe zadanie, które można wykonać indywidualnie lub zespołowo dotyczy wykonania  projektu koncepcyjnego stoiska targowego/ekspozycji targowej.

Osoby lub zespoły, które wezmą udział w konkursowych zmaganiach zawalczą o stypendia o wartości 3 000 zł i 1 500 zł, staż w firmie budującej stoiska i o wiele więcej! 

Więcej informacji o Konkursie, jego warunkach i terminach składania prac znajduje się TUTAJ.