12. Zimowy Zjazd PIPT już za nami. Dziękujemy!

03.12.2021 r. zakończył się 12. Zimowy Zjazd PIPT, który w tym roku odbył się nad naszym rodzimym morzem, w Dźwirzynie.

Przez trzy dni ponad 100 specjalistów branży targowej (kolejny rekord został pobity!) rozmawiało o bieżących problemach, które przez ostatnie półtora roku dotykały naszej branży oraz o wyzwaniach w nadchodzącym roku.

Oprócz merytorycznych tematów dotyczących przyszłości targów w dobie pandemii i po pandemii, aspektów Nowego Ładu, nowoczesnych materiałów i technologii w zrównoważonym rozwoju, kierunków w jakim polska branża targowa powinna podążać, czy aspektów etyki w działaniach firm branży targowej nie zabrakło również miejsca na rekreację.

Dziękujmy wszystkim prelegentom za profesjonalne i niezwykle inspirujące wystąpienia! 

Prezentacje z Konferencji PIPT w Strefie Członkowskiej w zakładce Integracja.

Pierwszy wieczór Zjazdu był okazją do świętowania jubileuszu 100-lecia Międzynarodowych Targów Poznańskich. Prezes Grupy MTP Tomasz Kobierski nie tylko zaprosił uczestników na wspaniałą kolację, ale zapewnił również strawę dla duszy – kolacji towarzyszył koncert jazzowy w wykonaniu Lidii Leitgeber.

Drugi wieczór swoimi anegdotami ze świata dyplomacji uświetnił były prezes zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich i Polskiej Izby Przemysłu Targowego, były Ambasador RP w Republice Federalnej Niemiec, Francji i Monako, doradca Prezydenta Lecha Wałęsy – Andrzej Byrt.

Tradycyjnie w czasie Zjazdu pojawiły się także akcenty sportowe odbył się 6. Zimowy Bieg Polskiej Izby Przemysłu Targowego oraz po raz pierwszy w historii Izby Morsowanie Polskiej Izby Przemysłu Targowego.

 

Fotorelacja z 12. Zimowego Zjazdu w Strefie Członkowskiej w zakładce Integracja.

 

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom oraz Partnerom 12.Zimowego Zjazdu – do zobaczenia w przyszłym roku!

Beata Kozyra
Marzenna Łukaszewicz
Jan Studencki