Wyróżnij się

  1. Jako Członek PIPT mają Państwo prawo posługiwać się logo „Członek PIPT”, co zdecydowanie odróżnia Państwa od konkurencji, gwarantuje większą rozpoznawalność Państwa firmy.
  2. PIPT oferuje wszystkim Członkom, niezależnie od wykonywanej specjalizacji branżowej, po spełnieniu kryteriów regulaminowych, certyfikat jakości „Firma z rekomendacją PIPT”, który wpływa na pozytywny wizerunek Państwa firmy.
  3. PIPT oferuje Członkom – organizatorom targów, po spełnieniu kryteriów regulaminowych, certyfikat jakości „Targi z rekomendacją PIPT”, którego celem jest uhonorowanie i promocja wysokiej jakości targów w Polsce. Dzięki niemu Państwa marka targów jest kojarzona z najwyższą jakością targów w Polsce i ze spełnieniem międzynarodowych kryteriów UFI – Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego (PIPT jest członkiem od 1996 roku) oraz standardów CENTREX – Międzynarodowego
    Związku Statystyk Targowych (audytora danych statystycznych targów).
  4. PIPT jest organizatorem cyklicznego, organizowanego raz w roku, konkursu promocyjnego „Ekspozycja Roku” – dla Członków prowadzących działalność w zakresie projektowania i budowy ekspozycji targowych i eventowych. Udział w konkursie to szansa dla Członków Izby specjalizujących się w tej dziedzinie na uzyskanie znaczącego wyróżnienia w skali branży oraz szansa na promocję własnej marki i firmy jako lidera w tej specjalności. Nagrody i wyróżnienia w konkursie przyznawane Członkom PIPT są szeroko komentowane przez media, a informacje o laureatach docierają do wszystkich znaczących tytułów prasowych i publikacji branżowych.
  5. Jako Członek PIPT, która jest pomysłodawcą i organizatorem ogólnopolskiej kampanii marketingowej „Targi dają więcej  prowadzonej dla wzmocnienia pozytywnego wizerunku targów jako istotnego narzędzia marketingowego. Są Państwo Partnerem Kampanii, której zadaniem jest przekonać do targów wszystkich Polaków – bez względu na wiek, zainteresowania i zawód. Dzięki targom zarówno zwiedzający na targach – profesjonaliści i konsumenci, jak i przedsiębiorcy – wystawcy zyskują nowe rozległe kontakty i nowych Klientów, oszczędzają czas, bogacą się w wiedzę oraz rozwijają swoje pasje. TARGI DAJĄ WIĘCEJ – PIENIĘDZY, CZASU, KONTAKTÓW, WIEDZY.
  6. Będąc Członkiem PIPT, stają się Państwo członkiem międzynarodowej grupy operacyjnej UFI – Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego, realizującej unikatowy projekt Global Exhibitions Day  (Światowy Dzień Targów). PIPT jest jednym z pomysłodawców tego projektu, który uzyskał poparcie UFI i w formie globalnej kampanii promocyjnej i jest realizowany co roku w czerwcu (od 2016 roku), we współpracy z całą branżą targową na świecie. Celem akcji jest szeroka promocja targów w kontekście funkcji spełnianych przez targi w nowoczesnej gospodarce, a także integracja branży targowej.
  7. PIPT zapewnia wszystkim Członkom nowoczesną w formie promocję Członków na stronie www.polfair.pl oraz w publikacjach Izby, Izba inspiruje także liczne publikacje na temat branży targowej w prasie i internecie. Będą Członkiem PIPT, mogą stać się Państwo bohaterem takich publikacji, co pomaga w uzyskaniu większej rozpoznawalności jako profesjonalnej firmy z branży.

Pakiet usług promocyjnych PIPT do pobrania TUTAJ