W kategorii ekspozycji targowych do 50 m² , Jury przyznało:

I miejsce

Ekspozycja wystawcy WAGO ELWAG z Wrocławia, według projektu Agnieszki Stachowiak z firmy Meliński Minuth z Poznania, wykonanej przez Meliński Minuth na targach ENERGETAB 2015 w Bielsku Białej.

II miejsce

Ekspozycja wystawcy HTL-STREFA S.A. z Ozorkowa, według projektu Lucyny Modrakowskiej z firmy World Expo International z Bydgoszczy, wykonanej przez World Expo International na targach MEDICA 2015 w Düsseldorfie, Niemcy.

 

W kategorii ekspozycji targowych powyżej 50 m², Jury przyznało:

I miejsce

Ekspozycja wystawcy Marmite S.A. z Zakrzewa, według projektu Marty Pietrucha i Tomasza Kwiecińskiego z firmy Meliński Minuth z Poznania, wykonanej przez Meliński Minuth na targach ISH 2015 we Frankfurcie nad Menem, Niemcy.

II miejsce

Ekspozycja wystawcy Canpol z Warszawy, według projektu Marty Pietrucha i Pauliny Brodowskiej z firmy Meliński Minuth z Poznania, wykonanej przez Meliński Minuth na targach KIND + JUGEND 2015 w Kolonii, Niemcy.

III miejsce

Ekspozycja firmy Adamus HT ze Szczecina, według projektu Macieja Kaczmarka z Szamotuł, wykonanej przez firmę Mad-Expo z Poznania na targach ACHEMA 2015 we Frankfurcie nad Menem, Niemcy.

 

Ze względu na niezmiernie wysoki poziom nadesłanych realizacji Jury postanowiło przyznać także dwa wyróżnienia:

•  ekspozycji firmy Dr.Reddy’s Laboratories Limited, według projektu Gizeli Rozwadowskiej-Mylki i Anastasii Ratsko z firmy Expo – Linia z Buku k/Poznania, wykonanej przez Expo – Linia na targach CPHI w Madrycie, Hiszpania,

•  ekspozycji wystawcy IMI Hydronic Engineering International SA ze Szwajcarii, według projektu Pauliny Brodowskiej z firmy Meliński Minuth z Poznania, wykonanej przez Meliński Minuth na targach ISH 2015 we Frankfurcie nad Menem, Niemcy.

 

W kategorii ekspozycji eventowych, Jury przyznało:

I miejsce

Ekspozycja Nadleśnictwa Zielona Góra, koordynowanej przez Rafała Durczaka, wykonanej w Ochli k/Zielonej Góry przez firmę IDEAEXPO.MTP Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.

II miejsce

Ekspozycja firmy BERGERAT MONNOYEUR sp. z o.o., koordynowanej przez Krzysztofa Pokorskiego, wykonanej w Dębskiej Woli k/Morawicy przez firmę IDEAEXPO.MTP Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.

III miejsce

Ekspozycja Krajowego Związku Grup Producentów Owoców i Warzyw, koordynowanej przez  Marzannę Wiśniewską, wykonanej w Katowicach przez firmę IDEAEXPO.MTP Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.

 

W tej kategorii również Jury przyznało trzy wyróżnienia dla:

• ekspozycji Hayne Polska Sp. z o.o. z Poznania, według projektu Marty Pietrucha i Pauliny Brodowskiej z firmy Meliński Minuth z Poznania, wykonanej przez Meliński Minuth na Kongresie KRIO / Wystawie Optycznej OPTYKA 2015 w Wiśle.

• ekspozycji Canpol z Warszawy, według projektu Marty Pietrucha i Pauliny Brodowskiej z firmy Meliński Minuth z Poznania, wykonanej przez Meliński Minuth na targach KIND + JUGEND 2015 w Kolonii, Niemcy.

• ekspozycji Gilead Sciences Poland Sp. z o. o., według projektu Macieja Maklesa, wykonanej przez Extend Vision z Krakowa, na Konferencji Naukowej AIDS VISTULA w Łodzi.

 

Źródło: Polska Izba Przemysłu Targowego