Providers of exhibition stands

Adres:Obornicka 152, 62-002 Suchy Las k/Poznania

Telefon: +48 639 54 42, +48 607 777 811

E-mail: pawel@4expo.pl, maciej@4expo.pl

Strona www: www.4expo.pl

Firma 4EXPO działa na rynku już od 15 lat. Wyróżnia nas bogate doświadczenie w kompleksowym procesie przygotowywania oraz realizowania różnego rodzaju eventów, stoisk wystawienniczych czy zabudów wnętrz. Naszą firmę tworzą ludzie z pasją – specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, a także młoda kadra pracowników z zapałem do pracy i rozwoju.

Adres: Nowowiejskiego 7,61-731, Poznań

Telefon: +48 601 267 740

E-mail: aaaexpo@onet.pl

Strona www:

Projektujemy i budujemy najwyższej jakości stoiska na targach w Polsce i w Europie.

Realizujemy wystawy muzealne, wnętrza biur i obiektów użyteczności publicznej oraz reklamy zewnętrzne.

Cechuje nas odpowiedzialność, punktualność, doświadczenie, kreatywność i indywidualne podejście do każdego klienta.

Nie boimy się wyzwań. Nasze motto: NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W DOBREJ CENIE.

Adres: Poprzeczna 3, 62-005 Owińska
Telefon: +48 61 875 2672, 875 2674
Fax: +48 61 875 2672
E-mail: office@a-z.com.pl
Strona www: http://www.a-z.com.pl/

Projektowanie i kompleksowa realizacja stoisk targowych, wystaw i wnętrz w kraju i za granicą. Zabudowa niestandardowa z wykorzystaniem nietypowych materiałów i nowoczesnych technologii oraz w oparciu o systemy wystawiennicze. Pełne wyposażenie wykonywanych obiektów w meble, sprzęt gospodarczy i multimedialny. Usługi graficzno – plastyczne. Realizacja “pod klucz” wnętrz obiektów użyteczności publicznej. Od 2004 roku firma pracuje zgodnie z normami systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000. Firma posiada tytuł Lider Usług Targowych.

Adres:Strzałkowskiego 26/6a, 60-855 Poznań
Telefon: +48 61 848 10 90; +48 601 70 48 31
FAX:
E-mail: biuro@abisal.com.pl

Od 1989 roku działamy w branży wystawienniczej. Projektujemy i wykonujemy stoiska na imprezy targowe w kraju i za granicą.

Abisal to doświadczeni i kompetentni pracownicy. Dzięki ich zaangażowaniu oraz pasji kierownictwa w tworzeniu nowoczesnej firmy wystawienniczej ciągle zdobywamy nowych klientów. Staramy się sprostać wymaganiom każdego klienta, każdy z nich jest dla nas tak samo ważny.

Na rynku usług wystawienniczych firma AA Studio Kombiko działa od ponad 20 lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie łączymy z nieszablonowym podejściem do każdego klienta. Świeżość pomysłów projektowych idzie u nas w parze z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Zaprojektowane i wykonane przez nas stoiska wystawiennicze spotykają się z uznaniem naszych klientów i są także nagradzane przez organizatorów targów.

Jesteśmy otwarci na indywidualne życzenia naszych klientów. Podejmujemy się zarówno wykonywania systemowej zabudowy stoisk, jak i nietypowej zabudowy stoisk.

Najważniejszą częścią naszej działalności są usługi z zakresu projektowania i budowy stoisk targowych. W tym zakresie oferta firmy AA STUDIO KOMBIKO obejmuje:
  • profesjonalne projekty graficzne (3d) zabudowy targowej
  • wykonywanie systemowej zabudowy stoisk, zabudowy zewnętrznej oraz realizacja nietypowych koncepcji z wykorzystaniem różnorodnych materiałów
  • oprawa graficzną (liternictwo płaskie i przestrzenne, wydruki wielkoformatowe),
  • wyposażenie stoisk w meble, sprzęt audio-video oraz artykuły gospodarstwa domowego-zaplecze kuchenne potrzebne w trakcie imprezy
  • montaż oświetlenia, instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, podłączenie telefonu, internetu itp.
  • rezerwacja miejsc noclegowych, sal bankietowych, samochodów
  • organizacja personelu obsługi stoiska (hostessy, tłumacze, modelki, ochrona)
  • tworzenie dokumentacji fotograficznej stoiska
  • codzienne sprzątanie stoiska
  • inne usługi związane z uczestnictwem w targach
Adres: Ogrodowa 10, 62-064 Plewiska k/Poznania
Telefon: +48 61 651 76 76
FAX:
E-mail: info@aastudio.com.pl
Strona www: http://www.aastudio.com.pl/

Adres: Akacjowa 5, 62-070 Dąbrowa
Telefon: +48 61 868 2352, 868 1198
Fax: +48 61 868 2714
E-mail: biuro@abyss.pl
Strona www: http://www.abyss.pl/

Projektowanie i wykonawstwo ekspozycji targowych. Stoiska wykonywane pod klucz – z pełnym wyposażeniem. Wykonawstwo indywidualnych mebli ekspozycyjnych. Specjalizacja w realizacji nietypowych projektów. Własna pracownia projektowa oraz zaplecze warsztatowo – wykonawcze. Ponadto wykonawstwo ekspozycji z projektów i elementów powierzonych przez klienta. Realizacja projektów w kraju i za granicą.

Adres: Gdyńska 19-21 , 31-323 Kraków
Telefon: +48 12 416 7815
Fax: + 48 12 416 7818
E-mail: biuro@amakoexpo.pl
Strona www: http://www.amakoexpo.pl/

Amako Expo projektuje i buduje stoiska targowe, zapewniając pełną obsługę wystawienniczą. Stoiska autorskie i systemowe naszego autorstwa co roku pracują na sukces naszych Klientów na targach w Polsce i za granicą.Wyróżnia nas indywidualne, „butikowe” podejście do realizowanych projektów, które przygotowujemy mając na uwadze funkcjonalne rozwiązania i najnowsze trendy.Doświadczony zespół specjalistów oferuje Państwu doradztwo oraz pełną obsługę i wsparcie – w czasie targów będąc do pełnej dyspozycji Klienta.

Adres: Rzgowska 102, lok. 32, 93-153 Łódź
Telefon: +48 42 682 2532, 682 2551, 502 030 231
Fax: +48 42 682 4312
E-mail: biuro@stoiskatargowe.pl
Strona www: http://www.stoiskatargowe.pl/

Projektowanie i realizacja stoisk systemowych i niesystemowych, jednopoziomowych, wielopoziomowych i zewnętrznych. Firma działa od 1994 roku. Własny zespół projektowy. Baza wykonawcza w Poznaniu. Możliwość profesjonalnego, estradowego oświetlania ekspozycji, zmocowanego do ramp wolnostojących lub zwieszanych z dachów hal wystawienniczych. Nagłośnienie stoisk, wyposażenie w multimedia, systemy głosowania, etc. Liczne nagrody za realizacje. Na życzenie pilotaż administracyjny w sprawach związanych z targami, akcje eventowe na stoiskach. Organizacja imprez firmowych.

Adres: Odmogile 1a, 31-751, Kraków

Telefon: +48 12 644 53 78

E-mail: artexpo@artexpo.com.pl

Strona www: http://artexpo.com.pl/

Projektujemy i budujemy najwyższej jakości stoiska wystawiennicze na targach w Polsce i za granicą. Nasze 20 letnie doświadczenie, kreatywność i indywidualne podejście do każdego klienta pozwoliły nam na zbudowanie stałych relacji biznesowych z wieloma firmami. Nasze stoiska charakteryzują się nowoczesnością i funkcjonalnością. Stałe poszukujemy nowych rozwiązań i technologii z zakresu zabudowy wystawienniczej, multimediów i designu aby jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów.

Adres:Podole 60, 30-394, Kraków

Telefon: +48 12 345 58 03

E-mail: biuro@berrylife.pl

Strona www: https://berrylife.pl/

Berrylife – nowoczesne i interaktywne rozwiązania multimedialne to grupa ekspertów i pasjonatów nowych technologii. Specjalizujemy się we wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań multimedialnych na potrzeby reklamy, edukacji i rozrywki. Zapewniamy kompleksową obsługę multimedialną eventów, targów, konferencji, realizujemy multimedialne instalacje, zarówno stałe, jak i czasowe.

Od początku istnienia spółki rozwijany jest też dział kreatywny, w którym powstają filmy, animacje, realizacje VR i AR. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, tworząc niezapomniane, intrygujące realizacje. Od wielu lat cieszymy się zaufaniem zarówno globalnych marek jak i lokalnych partnerów biznesowych.

Adres: Bukowska 36, 62-060 Stęszew
Telefon: +48 61 651 77 87
E-mail: sales@ecatgroup.eu
Strona www: http://www.ecatexhibition.eu/

Firma Ecat International istnieje na rynku od 2012 roku. Założycielami firmy są osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży targowej, znające doskonale rynek nie tylko europejski, lecz również azjatycki i północnoamerykański. W realizacjach firmy zdecydowanie dominują stoiska indywidualne.

Obecnie Ecat to ponad 50 pracowników doskonale funkcjonujących w sprawdzonej strukturze z podziałem na część biurową, stolarnię oraz zespoły montażowe.

Dążąc do zapewnienia najwyższej jakości realizowanych projektów, Ecat w sposób ciągły inwestuje w nowe obszary działalności. Prócz dobrze wyposażonej stolarni oraz magazynu, Ecat dysponuje również:

– działem projektowym (projekty koncepcyjne stoisk, rysunki techniczne, rysunki wykonawcze CAD),

– lakiernią,

– pracownią graficzną (projekty graficzne, wydruki na wszelkich materiałach, logotypy i liternictwo 3D),

– rozbudowaną flotą samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowy.

Projekty realizowane były na obszarze praktycznie całego świata, od Hiszpanii po Łotwę oraz od Włoch po Norwegię.

Ponadto Grupa Ecat wykonuje stoiska w całej Azji , Ameryce Północnej , Południowej , Azji , Afryce oraz na Bliskim Wschodzie

Adres: Poznańska 2, 62-070, Dopiewo k/Poznania

Telefon: +48 607 979 530

E-mail: administracja@ekstar.eu

Strona www: http://www.ekstar.eu/

EKS-TAR jest firmą rodzinną, która powstała w lipcu 2008 roku. Specjalizujemy się w budowie stoisk targowych na podstawie indywidualnych projektów. Naszym największym atutem są pracownicy. Stały, dobrze zgrany i ciągle rozbudowywany zespół najlepszych fachowców na swoich stanowiskach. Naszym celem na przyszłość jest utrzymanie zróżnicowanego portfela klientów i doskonalenie oraz unowocześnianie technik budowy stoisk.

Adres:Parkowo 1h, 64-608, Parkowo

Telefon: +48 61 250 54 40

E-mail: info@expo-construct.com

Strona www: www.expo-construct.com

Expo-Construct jest firmą rodzinną, działającą od 2010 roku w branży eventowo-targowej. Jesteśmy obecni na kilkudziesięciu imprezach w roku w całej Europie. Nowoczesna produkcja, profesjonalna stolarnia, świetnie wyposażone studio graficzne, a także dział elektryki i multimediów to wizytówka naszej firmy.

Nasze zaplecze produkcyjne składa się z innowacyjnie wyposażonej stolarni, w której – oprócz pił formatowych – znajdują się także pełnowymiarowe frezarki CNC o obszarze roboczym 3×2 metry, pozwalające wycinać nawet najwymyślniejsze projekty grafik, mebli lub też elementy wystrojów wnętrz, ścian i podłóg. Dysponujemy różnymi rodzajami drewna, laminatów, lakierów i wykładzin. Różnorodność proponowanych przez nas rozwiązań zawiera materiały z różnych półek cenowych, w tym towar ekskluzywny – przygotowywany na specjalne zamówienie.

Nasz dział graficzny to bogato wyposażony park maszynowy, w którym znajdują się m.in. plotery do wydruków (oferujemy wydruki wyklejane, wydruki na tkaninach), czy ploter laserowy CO2, za pomocą którego wycinamy litery 3D, elementy stojaków, standów oraz grawerujemy w szkle. Przetestowaliśmy dziesiątki najróżniejszych rodzajów oświetlenia LED do budowy własnych projektów, kasetonów, szyldów reklamowych, lamp itp.

Wykonujemy zabudowę piętrową, system nośny do sufitów podwieszanych, zabudowę schodów prostych oraz o kątach 45°, 90°, 180° z urozmaiconym wyborem kształtów stopni. W naszym katalogu znajdują się również profile stalowe, stal okrągła, rury malowane proszkowo, stal nierdzewna. O stabilność stawianych przez nas konstrukcji dba inżynier-statyk o pełnych uprawnieniach konstrukcyjno-budowlanych.

Zatrudniamy wykwalifikowanych stolarzy, malarzy, elektryków i monterów. Działamy kompleksowo – zakres naszych usług obejmuje wykończenia ścian, podłóg, sufitów, instalację oświetlenia, meble na zamówienie (szafy, lady, biurka, zabudowy ścian), jak również prace wykończeniowe. Posiadamy własny tabor samochodów dostawczych i ciężarowych. Lata doświadczeń w wielu międzynarodowych ośrodkach branży targowej Europy nauczyły nas wykorzystywania ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych. Podejmujemy się nawet najbardziej nowatorskich realizacji.

Adres: Mieszka I 48/50, 35-303 Rzeszów
Telefon: +48 17 250 09 09
E-mail: biuro@expocode.pl
Strona www: http://expocode.pl/pl/

Kompleksowa realizacja najbardziej złożonych projektów w dowolnym miejscu na świecie. Projekty, usługi i produkty Expo Code realizowane są w oparciu o nowoczesne technologie, oprogramowanie i wzornictwo. Dla klientów Expo Code optymalizuje koszty inwestycji m. in. poprzez minimalizacje ilości odpadów produkcyjnych, zastosowanie materiałów wielokrotnego użytku i technologii LED co dodatkowo wpływa na ochronę środowiska naturalnego. W trakcie imprez targowych Expo Code zapewnia pełna opiekę i wsparcie techniczne.

Adres: Przemysłowa 3, 64-320 Buk
Telefon: +48 61 813 1224, 813 1023
Fax: +48 61 813 1224, 813 1023
E-mail: biuro@expolinia.pl
Strona www: http://www.expolinia.pl/

Zabudowa stoisk targowych według indywidualnych projektów architektonicznych. Realizacja stoisk parterowych i piętrowych. Potwierdzeniem kreatywności zespołu i wysokiego standardu usług są otrzymane liczne wyróżnienia przyznane przez organizatorów targów. Kompleksowy zakres usług obejmuje m.in.: wykonanie profesjonalnej dokumentacji projektowej i technicznej, wykonanie zabudowy wystawienniczej, instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, realizację oświetlenia, opracowanie i wykonanie oprawy graficznej stoiska (elementy przestrzenne, podświetlane, wydruki wielkoformatowe), wyposażenie stoiska w meble, wyposażenie zaplecza kuchennego, profesjonalny sprzęt audiowizualny, serwis kwiatowy, techniczny, fotograficzny, sprzątanie stoiska, demontaż stoiska, transport i dostawę eksponatów oraz transport osobowy uczestników targów (w Poznaniu).

Adres: Henryka Raabego 8 lok. 3, 05-830 Warszawa
Telefon: +48 22 855 42 96
Fax: +48 22 256 71 53
E-mail: biuro@expostyl.com
Strona www: http://www.expostyl.com/

EXPO STYL działa w branży wystawienniczej od ponad piętnastu lat. Posiada ogromne doświadczenie w zakresie projektowania i wykonywania „pod klucz” wszelkiego rodzaju zabudowy targowej. Na etapie przygotowywania projektu prowadzi szczegółowe konsultacje z klientem, aby ustalić spójną wizję oczekiwań zleceniodawcy i możliwości technicznych. Podczas ustawiania stoiska targowego zapewnia profesjonalną obsługę. Służy poradą w zakresie technicznym oraz merytorycznym. Podczas realizacji projektu, każdorazowo prowadzi nadzór techniczny nad właściwym wykonaniem stoiska wystawienniczego. Ponadto oferuje również swoje usługi w dopełnieniu wszelkich formalności targowych. Stoiska targowe w oparciu o najnowsze trendy w zakresie wystawiennictwa i przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Projekty stoisk wystawienniczych niestandardowych, wykorzystując ciekawe, niebanalne pomysły i propozycje klientów. Wszystkie prace wykonywane są w oparciu o systemy OCTANORM, MAXIMA LIGHT. Zabudowa targowa opiera się również o konstrukcje piętrowe, konstrukcje typu „trilok” czy „struktura” z wykorzystaniem płyt MDF, pleksi, szkła, poliwęglanu komórkowego, stali, blachy perforowane, drewna, roślin, wysokiej jakości wykładziny podłogowej, paneli itp.

Adres: Kamienna 43, 31-403 Kraków
Telefon: +48 12 415 5111
Fax: + 48 12 415 5155, 415 5111
E-mail: biuro@extendvision.pl
Strona www: http://www.wystawa.pl/

Firma Extend Vision działa na rynku marketingu wystawienniczego od roku 1994 r. Klienci firmy mogą wybierać wśród szerokiej gamy ekonomicznych rozwiązań wystawienniczych. Podstawowy profil działalności firmy to obsługa w zakresie wyposażenia firm w systemy wystawiennicze, konferencyjne, targowe, promocyjne, począwszy od projektu graficznego po finalny produkt. Całość oferty koncentruje się na trzech głównych dziedzinach: sprzedaży mobilnych systemów wystawienniczych, dających możliwość samodzielnego montażu i demontażu, autorskiej i systemowej zabudowie, kompleksowej obsłudze targowej oraz solventowym i atramentowym druku wielkoformatowym. Firma wciąż poszerza zakres swojej działalności w obrębie rynku wystawienniczego. Działalność Extend Vision została uhonorowana licznymi nagrodami i wyróżnieniami: Gazela Biznesu, Oko Reklamy, Statuetka Fair Play, Złoty Medal MTP, Acanthus Aureus.

Adres: Władysława Sikorskiego 9/24, 61-536 Poznań
Telefon: +48 604 971 910
E-mail: info@fairteam.pl
Strona www: http://fairteam.pl

Projektowanie i budowa stoisk targowych.

Adres:Jerzmanowska 19H, 54-530, Wrocław

Telefon: + 48 71 733 69 15; + 48 513 070 617

E-mail: info@flexvision.pl

Strona www: http://www.flexvision.pl

Flexvision to lider w polskiej branży multimedialnej. W naszej ofercie znajdują się ekrany led, monitory, totemy oraz nagłośnienie.

Firma powstała w 2008 roku we Wrocławiu. Mamy za sobą szereg projektów oprawy wizualnej koncertów, wydarzeń sportowych, targów, konferencji, czy pokazów mody. Wykorzystując innowacyjne i interaktywne rozwiązania audiowizualne wzbogacamy każde wydarzenie w Polsce i za granicą(realizacje m.in. w Niemczech, Włoszech, Francji, Hiszpanii, Holandii, czy Belgii). Naszym priorytetem jest zadowolenie i pełna satysfakcja Klientów.

Adres: ul. Hawelańska 1, 61- 625 Poznań
Telefon: +48 61 847 6001 w. 239, +48 601 736 781
Fax: +48 61 841 1881
E-mail: biuro@hermes.poznan.pl
Strona www: http://www.hermes.poznan.pl/

Kompleksowa realizacja niesystemowych stoisk targowych według indywidualnych projektów, stoisk w systemie oktagonalnym lub z elementów drewnianych i płyt gipsowo-kartonowych, wraz z oprawą plastyczną, wykonaniem instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. Stoiska piętrowe i pawilony na powierzchni otwartej.

Adres: Głogowska 14, 60-734 Poznań
Telefon: +48 61 869 23 33
Fax: +48 61 869 29 63
E-mail: ideaexpo@mtp.pl
Strona www: http://www.ideaexpo.pl/pl/

IDEAEXPO.MTP to wyspecjalizowany departament Międzynarodowych Targów Poznańskich zajmujący się budową stoisk targowych oraz aranżacją wszelkiego rodzaju powierzchni ekspozycyjnych zarówno na terenie MTP w Poznaniu, jaki i we liczących się centrach wystawienniczych w Polsce i za granicą. Ogromne doświadczenie zespołu potwierdza ponad 30-letnie doświadczenie, które przekłada się na blisko 6.000 stoisk roczne.

Zespół IDEAEXPO.MTP wyróżnia się na rynku swoim unikatowym podejściem do klientów. Jako integralna część MTP zawsze postrzega udział w targach w szerokim aspekcie, uwzględniając ich specyfikę, profil zwiedzających, obecność konkurencji, kondycję branży czy też nowe trendy pojawiające się w obszarze szeroko pojętej komunikacji marketingowej.

Jako ekspert w budowie stoisk IDEAEXPO.MTP gwarantuje kompleksowe i zindywidualizowane podejście do udziału w targach. Doświadczeni konsultanci przygotują zoptymalizowaną ofertę w zakresie budowy stoiska wraz z jego pełną obsługą logistyczną, magazynowaniem oraz montażem na dowolnych targach w Polsce i na świecie. Doradzą co zrobić, aby stoisko przyciągało uwagę oraz wyróżniało się na tle konkurencji. Pomogą też w opracowaniu koncepcji targowego wystąpienia, tak by strategię marketingową firmy skutecznie przełożyć na projekt stoiska. Do dyspozycji Wystawców pozostaje także serwis techniczny oraz największa w Polsce kolekcja mebli i nowoczesnych akcesoriów.

Adres: Śniadeckich 3/4, 60-773 Poznań
Telefon: +48 61 865 8043, 865 8044
Fax: +48 61/ 865 8043, 865 8044
E-mail: targi@inexpo.com.pl
Strona www: http://inexpo.pl/

Pełen zakres usług wystawienniczych w kraju i za granicą: projekty i dokumentacje, uzgodnienia z organizatorami, zabudowa systemowa i niesystemowa, stoiska piętrowe i pawilony zewnętrzne. Wykonanie instalacji i kompletne wyposażanie stoisk w meble, oświetlenie, instalację elektryczną, sprzęt audiowizualny i nagłośnienie.W ofercie nowoczesny system kształtowania przestrzeni użytkowej Nova Form. Hostessy, catering, organizacja imprez towarzyszących.

Adres: Fabianowska 151/153, 62-052 Komorniki k/Poznania
Telefon: +48 61 864 3587, 840 8218, 502 141 201, 501 713 144
Fax: +48 61 864 3846
E-mail: jmt@jmt.poznan.pl
Strona www: http://www.jmt.poznan.pl/

Firma JMT Polska jest oddziałem holenderskiej firmy JMT, od ponad 20 lat obecnej na rynkach wystawienniczych Europy Zachodniej. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie wyposażanie stoisk targowych w meble i akcesoria oraz organizacji imprez plenerowych. W ofercie firmy znajduje się ponad 5 tysięcy sztuk mebli w 200 wzorach oraz akcesoria takie jak: naczynia, nakrycia stołowe i sprzęt AGD. Poza tradycyjnym asortymentem firma proponuje swoim klientom najnowsze modele odpowiadające światowym trendom. W ofercie firmy namioty o wymiarach od 25 – 1000 m2, wyposażone w podłogi, profesjonalne sceny, oświetlenie i nagłośnienie.

Adres: Warszawska 96/41, 80-180 Gdańsk
Telefon: +48 58 307 5670, 307 5671
Fax: +48 58 307 5671
E-mail: littera.biuro@use.pl ; littera@use.pl
Strona www: http://www.littera.com.pl/

Podstawowym zakresem działalności firmy Littera jest wystawiennictwo. Firma współpracuje ze wszystkimi największymi centrami targowymi w Polsce. Posiada własne architektoniczne biura projektowe, pracownię graficzną oraz realizacyjną, magazyn i środki transportu. Dysponuje oryginalnym systemem z profili aluminiowych firmy Octanorm oraz wszystkimi niezbędnymi elementami wyposażenia stoisk (profesjonalne oświetlenie, meble, sprzęt gospodarczy).

Adres: Puławska 479, 02-844 Warszawa
Telefon: +48 22 628 0621, 629 9621, 625 1408
Fax: +48 22 621 0373
E-mail: maxpol@maxpol-targi.com.pl; m.ryttel@maxpol-targi.com.pl
Strona www: http://www.maxpol-targi.com.pl/

Firma PPH „Maxpol” Sp. z o.o. od 1990 roku zajmuje się organizacją międzynarodowych targów poza granicami kraju oraz w kraju w wybranych branżach. Jesteśmy firmą z Rekomendacją Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Posiadamy wiele certyfikatów organizatorów targów na świecie. Posiadamy również certyfikat ISO 9001. Wystąpienia polskich firm organizujemy kompleksowo w ponad 30 państwach Europy oraz w Azji, Afryce, Ameryce Północnej i Południowej. Wykonujemy indywidualne projekty stoisk dostosowane do potrzeb wystawcy, zapewniamy odpowiednią powierzchnię, zabudowę systemową lub indywidualną, pełną aranżację i wyposażenie stoisk; przewóz eksponatów na targi; organizację pobytu uczestników targów – indywidualną i grupową (przelot samolotem, lokalny transport, hotel), reklamę w lokalnej prasie i TV, obsługę stoisk przez hostessy oraz tłumaczy, organizację spotkań biznesowych. Wyłączny przedstawiciel w Polsce Międzynarodowych Targów Spożywczych IFE w Wielkiej Brytanii i IFEA w Republice Południowej Afryki.

Adres: Obornicka 253 A,B, 60-693 Poznań
Telefon: +48 61 842 9283
Fax: +48 61 842 9252
E-mail: biuro@melinski-minuth.com.pl
Strona www: http://www.melinski-minuth.com.pl/

Projektowanie i zabudowa stoisk targowych, aranżacja wnętrz biurowych i wystawowych oraz profesjonalna obsługa konferencji. Specjalizujemy się w projektach nietypowych
i indywidualnych. Jesteśmy kreatywni, zaangażowani i nie boimy się nowych wyzwań. Służymy pomocą i fachowym doradztwem podczas całego procesu realizacji: od projektu, poprzez zabudowę do technicznej opieki w trakcie trwania imprezy targowej. Naszym klientom towarzyszymy podczas wystąpień targowych w kraju i za granicą, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Francji, Hiszpanii, Rosji, na Białorusi, w Holandii i Turcji. Nasze projekty opracowujemy wspólnie z klientem dbając o to, aby efekt końcowy w jak najlepszym stopniu spełnił cele targowe wystawcy i zapadł na długo w pamięci zwiedzających. Naszą jakość wykonawstwa potwierdza praca zgodnie z normami jakości ISO 9001: 2000 i znak „ Stoiska z rekomendacją Polskiej Izby Przemysłu Targowego”. Jesteśmy członkiem organizacji IFES- International Federation of Exhibition and Event Services.

Adres: Fryderyka Chopina 15A, 62-030 Luboń k/Poznania
Telefon: +48 61/ 8131 756
Fax: +48 61/ 8131 756
E-mail: marketing@messeprojekt.pl
Strona www: http://www.messeprojekt.pl/

Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i budowy stoisk targowych na terenie Polski i całej Europy. Realizuje nowatorskie pomysły i oryginalne projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Zapewnia stałą, wysoką jakość wykonania z dbałością o szczegóły i szybki i sprawny serwis w trakcie trwania imprezy targowej. W ofercie firmy: oprawy plastyczne, grafika reklamowa, aranżacje stoisk, druk wielkoformatowy, wyposażanie stoisk w sprzęt elektryczny, oświetleniowy i multimedialny, meble, sprzęt AGD, kwiaty. Firma oferuje program partnerski skupiający najlepsze, wyspecjalizowane firmy branży oraz wykonawców własnych.

Adres:Bałtycka 78, 40-779, Katowice

Telefon: +48 32 252 94 44

E-mail: mgm@studiomgm.pl

Strona www: https://mgmexpo.com

Od ponad 25 lat specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji niestandardowej zabudowy stoisk wystawienniczych. Tworzymy stoiska na targi w kraju i za granicą, odbywające się w największych i najbardziej prestiżowych halach wystawowych świata. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 1000 projektów. Nasze usługi obejmują wszystkie etapy realizacji stoisk – od projektu, poprzez produkcję aż po logistykę, montaż i demontaż.

Regularnie budujemy stoiska w całej Europie, a podążając za naszymi Klientami, systematycznie poszerzamy obszar naszej aktywności o kolejne miejsca na świecie, czego dowodem są realizacje stoisk w takich krajach jak USA, Rosja, Chiny czy RPA.

Współpracujemy zarówno z wielkimi przedsiębiorstwami, jak i mniejszymi firmami, a także instytucjami i organizacjami. Dla wszystkich naszych Klientów udział w targach jest ważną częścią działań promocyjnych i marketingowych, dlatego obsługujemy ich kompleksowo. Działania w zakresie promocji wspieramy również poza sezonem wystawowym, oferując usługi poligraficzne i reklamowe.

Tworzymy unikalne projekty, skrojone na miarę zarówno potrzeb, jak i możliwości naszych Klientów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu projektowane stoiska są spójne z przyjętą przez nich identyfikacją wizualną i stanowią wsparcie dla przyjętej strategii marketingowej i promocyjnej.

Adres: Ługwałd 180, 11-001, Dywity k/Olsztyna

Telefon: +48 89 30 70 500

E-mail: info@mproduction.eu

Strona www: http://www.mproduction.eu/

Jesteśmy polską firmą z wieloletnim doświadczeniem o międzynarodowym zasięgu w zakresie produkcji i montażu stoisk targowych. W branży działamy od 1998 r. głównie na terenie Niemiec.  Naszymi klientami są agencje reklamowe i firmy wystawiennicze.

Posiadamy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, nowoczesny park maszynowy ze specjalistycznymi obrabiarkami CNC, halę produkcyjną o łącznej powierzchni blisko 1000 m2 zlokalizowane w Ługwałdzie (koło Olsztyna, woj. warmińsko-mazurskie),zaplecze transportowe.

Nasi klienci cenią wysoką jakość i estetykę wykonania, a także funkcjonalność zastosowanych rozwiązań oraz profesjonalną obsługę. Nieustannie pracujemy nad tym, aby dostarczać klientom innowacyjne rozwiązania, które spełniają najwyższe standardy jakości począwszy od przygotowania oferty, przez projekt, wykorzystane materiały i rozwiązania techniczne aż po serwis montażowy. Wieloletnia współpraca z klientami potwierdza, że jesteśmy zaangażowanym, rzetelnym i odpowiedzialnym partnerem biznesowym.

Adres: Ostrowska 398, 61-312, Poznań

Telefon: +48 61 646 95 50

Fax: +48 61 646 95 51

Strona www: https://www.texconcept.pl/

Szeroki wachlarz rozwiązań podłogowych, ściennych i sufitowych dla wystawiennictwa, ekspozycji, eventów i scenografii. Magnetyczna ekspozycja, nietuzinkowe stoisko targowe, wytworna lub nowoczesna scenografia przyciągają najlepszych gości, widzów, klientów … Dobrze dobrane materiały doskonale organizują też przestrzeń stoiska czy ekspozycji. Projektanci tworzący projekty stoisk czy sceny eventów opierają się na zaufaniu do nas, jak i do produktów, które stosują. Naszym zadaniem jest pomoc w doborze najlepszych rozwiązań, zarówno pod względem estetycznym, wizualnym, jak i technicznym, i funkcjonalnym. My wiemy, że Klient, który chce zaprezentować się na targach jest wymagający. Barwa, tekstura, dotyk materiału – atuty wykładziny, panela czy tkaniny, najlepiej zaprezentujesz pokazując Klientowi próbnik, dlatego dostarczymy interesujące Cię wzory czy kolekcje naszych materiałów wystawienniczych. Zapewniamy atesty, certyfikaty, pomagające potwierdzić, że Twój projekt spełnia wszelkie wymagane kryteria formalne, potwierdzające parametry techniczne i bezpieczeństwa.

Adres:Leszczyńska 40, 62-050 Mosina k/Poznania

Strona www: http://plusexpo.pl/

Zespół Plusexpo od prawie 10 lat tworzą ludzie zaangażowani i wyspecjalizowani w realizacji różnych typów stoisk targowych.

Naszym nadrzędnym celem jest najwyższa jakość i zadowolenie Klienta. Oferowane przez nas usługi wystawiennicze to:

– kompleksowe przygotowanie stoisk targowych “pod klucz”

– profesjonalna pracownia projektowa

– nowoczesny zakład produkcyjny

– doświadczeni fachowcy i stolarze

– innowacyjne zarządzanie projektem

– szeroko pojęta grafika i komunikacja wizualna

– zaawansowane rozwiązania w zakresie AV i nagłośnienia

– bogata oferta mebli i dekoracji stoisk

Adres: Bobrownicka 1C, 61-306 Poznań
Telefon: +48 61 870 5123, 872 6011, 872 6264
Fax: +48 61 870 5123, 872 6011, 870 5123
E-mail: partner@partner.targi.pl
Strona www: http://www.partner.targi.pl/

Kompleksowa zabudowa stoisk targowych na największych targach w kraju i za granicą. W ofercie firmy: projektowanie i zabudowa stoisk konwencjonalnych i indywidualnych, wraz z wyposażeniem w meble, sprzęt radiowo- telewizyjny, urządzenia gospodarstwa domowego, sprzęt komputerowy i multimedialny. Prace graficzne i plastyczne. Certyfikat ISO 9001:2000 jest gwarancją wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę dla wystawców.

Adres: Rzymska 13/19 m.2, 03-976 Warszawa
Telefon: +48 22 617 4191
Fax: +48 22 617 4191 w.102
E-mail: psp@psp.com.pl
Strona www: http://www.psp.com.pl/

Ponad 55-letnie doświadczenie na polskim rynku usług plastycznych. Organizacja, promocja i oprawa plastyczna targów i wystaw w Polsce i za granicą, kongresów, konferencji, seminariów, bankietów i innych imprez towarzyszących targom. Projektowanie i wykonawstwo standardowej i indywidualnej zabudowy stoisk wystawienniczych. Małe formy rzeźbiarskie, medale okolicznościowe i materiały reklamowe na potrzeby targów. Usługi graficzne w zakresie grafiki użytkowej.

Adres: Mazowiecka 68A/67, 30-019 Kraków
Telefon: +48 12 415 69 35
Fax: +48 12 415 68 53
E-mail: biuro@probudex.com.pl, biuro@probudex.pl
Strona www: http://www.probudex.pl/

Projektowanie wraz z wizualizacją oraz budowa stoisk targowych na bazie systemów (Octanorm, Maxima, Maxima Light) oraz pozasystemowych-autorskich, z wykorzystaniem najnowszych technologii wystawienniczych. Organizacja kongresów, seminariów, wystaw i imprez plenerowych. Budowa stoisk piętrowych w systemie Doppelform oraz innych. Zastosowanie najnowszych technik oświetlenia oraz cyfrowych technik przekazu. Nowa linia stoisk Future Design stworzona dzięki środkom z Unii Europejskiej. Pełna obsługa we wszystkich centrach targowych w kraju oraz za granicą. Obsługiwane przez firmę centra europejskie to głównie: Mediolan, Werona, Genewa, Duesseldorf, Norymberga oraz Kolonia.

Adres: Tatarakowa 4, 61-680 Poznań
Telefon: +48 61 866 5058, 866 6384, 865 4777
Fax: +48 61 865 8047, 865 6120
E-mail: info@promocja-w-gola.com.pl
Strona www: http://www.promocja-w-gola.com.pl

Zabudowa stoisk w systemie oktagonalnym według indywidualnych projektów z dowolnych materiałów. Stoiska piętrowe i pawilony zewnętrzne. Realizacje na terenie Polski i Europy. Akcje promocyjne dla wystawców podczas trwania imprezy targowej. Rezerwacja noclegów, zatrudnianie hostess i tłumaczy, catering. Projektowanie i produkcja materiałów reklamowych.

Adres:Gorzowska 2b, 65-127 Zielona Góra

Telefon: +48 608 160 081

E-mail: zakupy@radonexhibitions.pl

Strona www: www.radonexhibitions.pl/

Założona w 2003 roku firma Radon Exhibitions jest wiodącą firmą zajmującą się projektowaniem, budową oraz zarządzaniem eventami biznesowymi z siedzibą w Polsce. Nasze rozwiązania i usługi w zakresie projektowania i realizowania projektów wystawienniczych są dostępne w Niemczech, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Holandii i innych krajach Europy.

Oferujemy szerokie spectrum rozwiązań w zakresie projektowania i zarządzania projektem wystawienniczym, dzięki którym projektujemy, produkujemy oraz montujemy stoiska targowe, oferując profesjonalne usługi na najwyższym poziomie, w tym wsparcie klienta na każdej płaszczyźnie jego wystawiennictwa na międzynarodowych targach. Mamy również możliwość magazynowania Twojego stoiska i jego ponownego montażu.

Sprostaliśmy wymaganiom i oczekiwaniom naszych lokalnych jak i międzynarodowych klientów.

Adres: Mazowiecka 17, 50-412 Wrocław
Telefon: +48 71 34 38 388
Fax: +48 71 34 23 190
E-mail: rekord@halenamiotowe.com.pl
Strona www: http://www.halenamiotowe.com.pl

Firma od 1998 roku zajmuje się projektowaniem i budową hal namiotowych różnego przeznaczenia. Nasze 60 000 m2 zadaszeń pozwala spełnić wszystkie oczekiwania organizatorów imprez masowych. Dysponujemy halami namiotowymi o różnych kształtach i rozmiarach, od najmniejszych o szer. 5m i dł. 5m do największych o szer. 50m i dł. ponad 100m, także halami sferycznymi i piętrowymi. Nasze obiekty wyposażamy w podłogi, oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzację. Każdą imprezę, nawet największą zorganizowaną w dowolnym terenie zabezpieczymy w energię elektryczną i sanitariaty z pełnym serwisem technicznym. Dysponujemy biurem projektowym i kwalifikowanym nadzorem robót z odpowiednimi uprawnieniami. Świadczymy usługi w kraju i za granicą.

Adres: Mostowa 27, 61-854 Poznań
Telefon: + 48 61 666 1184
Fax: + 48 61 66 15832
E-mail: biuro@sqm.pl
Strona www: http://www.sqm.pl/

SQM rozpoczęło swoją działalność w roku 2004, stając się tym samym jednym
z pionierów rynku Digital Signage w Polsce. SQM skupia się na dwóch płaszczyznach działalności – SQM Digital Signage oraz SQM Rental&Events. W ramach DS rozwija swoje kompetencje w zakresie obsługi 360 st., czyli budowania strategii marketingowych z wykorzystaniem nośników cyfrowych, doradzając jakie rozwiązania wybrać, aby maksymalnie wykorzystać korzyści płynące z nowoczesnych technologii. W obrębie R&E doskonali swoje umiejętności w zakresie multimedialnej obsługi eventów, skupiając się przede wszystkim na innowacyjnych rozwiązaniach indoor do wykorzystania podczas wydarzeń targowych, konferencji czy eventów. Obecnie właśnie multimedialna obsługa stoisk targowych stanowi dla firmy core business. Wraz z Partnerami, takimi jak organizatorzy targów czy firmy budujące stoiska, SQM obsługuje wystawców na terenie całej Europy ze szczególnym uwzględnieniem Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Włoch oraz Szwecji. Klientami są między innymi firmy takie jak KGHM, Koreańska Organizacja Turystyczna, Chińskie Koleje Państwowe czy firmy farmaceutyczne.
Firma jest nieprzerwanie od roku 2011 dostawcą multimediów dla Międzynarodowych Targów Poznańskich na potrzeby budowanych przez Partnera stoisk targowych.
Centrala firmy znajduje się w Komornikach koło Poznania (przy węźle autostradowym A2) co stanowi dogodną lokalizację zarówno na potrzeby obsługi wydarzeń polskich, jak i zagranicznych. W ramach dalszej ekspansji poza granice kraju, w końcówce roku 2012 założona została spółka w Wielkiej Brytanii – SQM Rental&Events Ltd.

Adres: Dąbrówka Tczewska 30A, 83-111 Miłobądz k/Gdańska
Telefon: +48 536 19 94 28, +48 881 73 45 87
E-mail: biuro@standpol.pl
Strona www: https://standpol.pl/

Kreatywne i nowoczesne rozwiązania w zakresie zabudowy stoisk wystawienniczych. Oferujemy wysokiej jakości stoiska targowe w atrakcyjnych cenach. Specjalizujemy się w systemie zabudowy nietypowej, zabudowa tego typu pozwala na realizację najśmielszych założeń projektowych naszych klientów.

Adres:Franciszkańska 9, 26-060 Chęciny k/Kielc

Telefon: +48 602 502 118

E-mail: Karol@stoiska24.pl

Strona www: www.stoiska24.pl

Stoiska 24 zadba o wykonanie stoisk targowych wszystkich typów, dostosowanych od wielkości powierzchni, posiadanego budżetu, oraz charakteru targów.

Jesteśmy w stanie zbudować każde stoisko, w dowolnym miejscu UE; poczynając od ekonomicznych stoisk z systemu Octanorm, Maxima poprzez indywidualizowaną zabudowę z płyty MDF i PCV wraz z wykorzystaniem elementów nietypowych, podwieszeń i wydruków na foliach , po aranżacje atestowanej piętrowej zabudowy, oraz domki zewnętrzne.

Nasz oferta obejmuje:

 • projekt i wizualizację 3D stoiska
 • kompleksowe wykonanie zabudowy
 • pełną obsługę logistyczną podczas targów
 • instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną,
 • wyposażenie w meble i sprzęt gospodarstwa domowego,
 • projekt i druk grafiki
 • nagłośnienie, multimedia
 • kompozycje kwiatowe oraz inne elementy aranżacji przestrzeni

Adres: ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce

Telefon: +48 41 365 12 22

E-mail: biuro@targikielce.pl

Strona www: www.targikielce.pl

Przygotowanie do targów nie musi oznaczać do Ciebie wielu spraw do załatwienia. Zostaw to zespołowi Targów Kielce. Do dyspozycji oddajemy 25-letnie doświadczenie oraz wiedzę o wystawienniczych standardach i nowych trendach. Realizujemy projekty stoisk w Polsce i za granicą. Nasi projektanci, architekci, plastycy, technicy z Zespołu Projektowania Stoisk oraz Pracowni Plastycznej wykonują zabudowy systemowe, ale również oryginalne aranżacje indywidualne. Przygotowujemy wizualizacje 3D kierując się sugestiami i potrzebami klientów. Realizujemy budowę stoisk z przyłączeniem mediów, oświetleniem, wyposażeniem i sprzętem multimedialnym oraz kompleksową oprawą graficzną. Dzięki temu, że wszystko mamy pod jednym dachem, oferujemy sprawną i szybką obsługę.

Nasza oferta:

 • projekty dostosowane do potrzeb i sugestii klienta
 • zabudowy systemowe oraz indywidualne w kraju i za granicą
 • obsługa techniczna stoiska
 • wyposażenie stoiska w meble targowe
 • kompleksowa oprawa graficzna stoiska

Adres: Bukowska 17 Dąbrowa k/Poznania, 62-070 Dopiewo
Telefon: +48 61 865 8228, 652 3645 (magazyn)
Fax: +48 61 865 6909
E-mail: biuro@tecon.poznan.pl
Strona www: http://www.tecon.poznan.pl/

Projektowanie i kompleksowa zabudowa stoisk targowych w kraju i za granicą. Aranżacja wraz z pełnym wyposażeniem stoisk. Stoiska standardowe oraz wg indywidualnych projektów architektonicznych z dowolnych materiałów. Stoiska piętrowe, pawilony i namioty na otwartej przestrzeni. Wizualizacja komputerowa stoisk oraz realizacja usług graficzno-plastycznych.

Adres: Słoneczna 17, 86-031 Osielsko k/Bydgoszczy
Telefon: +48 52 381 3110, 602 236 228
Fax: +48 52 381 3937, 381 3607
E-mail: biuro@tomex.pl
Strona www: http://www.tomex.pl/

Kompleksowa zabudowa stoisk targowych według projektów własnych lub wystawcy na terenie całego kraju oraz za granicą. Budowa pawilonów wolnostojących na terenie otwartym. Wyposażenie stoisk w meble, sprzęt gospodarstwa domowego oraz profesjonalne oświetlenie estradowe. Projekty i realizacja oprawy graficznej stoisk, wykonywanie instalacji elektrycznej i wodnokanalizacyjnej.

Adres: Klonowa 55, 25-553 Kielce
Telefon: +48 22 827 57 11
Fax: +49 0 5235 9525 75
E-mail: polska@vonhagen.net
Strona www: http://www.vonhagen.net/pl/strona-glowna.html

Von Hagen jest międzynarodowym przedsiębiorstwem działającym w dziedzinie projektowania i montażu stoisk targowych. W Polsce działa spółka von Hagen Polska sp. z o.o. Zespół kreatywnych projektantów stwarza miejsce do komunikowania się marek. Posiadanie własnych warsztatów zapewnia terminowe przygotowanie niezbędnych półproduktów – od przetwarzania drewna do produkcji do produkcji dużych odbitek cyfrowych. Wysoką jakość produkcji oraz prac montażowych zapewniają doświadczeni rzemieślnicy i monterzy. Od ponad 15 lat realizujemy projekty targowe dla znanych przedsiębiorstw i instytucji na całym świecie.

Adres: Lipowa 25 Złotkowo, 62-002 Suchy Las
Telefon: + 48 61 25 00 740
E-mail: zebra@zebraexpo.com
Strona www: http://www.zebrapwp.com.pl/

Zebra Expo to firma wystawiennicza, która od 25 lat realizuje stoiska targowe na terenie całej Europy. Posiadamy: zespół profesjonalistów, zaplecze produkcyjno – logistyczne oraz szeroki asortyment sprzętu wystawienniczego. Ten potencjał umożliwia nam wykonywanie każdego rodzaju zabudowy: stoisk systemowych, stoisk drewnianych, stoisk piętrowych oraz pawilonów. Za równo projektujemy jak i budujemy stoiska. Zapraszamy do współpracy!