Witamy w PIPT kolejnych nowych Członków: PERFEKT Anna Rudzka i EXPO CONSTRUCT!

W dniu 01 czerwca 2020 r. Rada Polskiej Izby Przemysłu Targowego podjęła uchwały o przyjęciu do PIPT dwóch nowych przedsiębiorców. Serdecznie witamy w naszym gronie:

  • Panią Annę Rudzką, która od 1999 roku prowadzi działalność gospodarczą pod firmami PERFEKT Anna Rudzka i Perfect Expo & Events, w zakresie kompleksowej organizacji i obsługi udziału wystawców w targach, głównie za granicą. Realizuje obsługę wystawców na targach m.in. we Francji, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Hiszpanii,  Włoszech, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, Litwie, Estonii, w Rumunii, Bułgarii, Rosji, na Ukrainie i Białorusi i w Kazachstanie, a także w Turcji, Algierii, Chinach, Malezji, Japonii, RPA, USA, ZEA.

Z portfolio firmy można zapoznać się na stronie www.perfekt-ar.pl / https://www.perfekt-ar.pl/o-firmie/

  • Firmę EXPO CONSTRUCT sp. z o.o. z siedzibą w Obornikach, od 2011 r. prowadzącą działalność gospodarczą w zakresie projektowania i budowy stoisk targowych oraz obsługi eventów i reklamy zewnętrznej. Firma posiada własne zaplecze produkcyjne, w tym własną innowacyjnie wyposażoną stolarnię, studio graficzne, dział elektryki i multimediów. Zatrudnia wykwalifikowanych stolarzy, malarzy, elektryków i monterów. Posiada też własny tabor samochodów dostawczych i ciężarowych.

Na stronie  www.expo-construct.com prezentowany jest dorobek firmy.