Targi Kielce o możliwości pozyskania dofinansowania przez wystawców na udział w targach

Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.

Przedstawiciele mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z obszaru Polski Wschodniej zainteresowani udziałem w międzynarodowych wydarzeniach targowych mogą ubiegać się o dofinansowanie z programu Internacjonalizacja MŚP Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Pozyskane środki będzie można przeznaczyć m.in. na udział w międzynarodowych targach, wystawach lub misjach gospodarczych.

Ze wsparcia mogą skorzystać firmy działające na obszarze województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego. Celem realizowanego przez PARP konkursu jest wprowadzenie na nowe rynki zagraniczne produktów lub usług zainteresowanych firm.

Jak należy wypełnić wniosek, jakie dokumenty przygotować i jakie należy spełnić warunki, aby pozyskać do 800 000 zł – tego będzie można dowiedzieć się podczas webinarium organizowanego przez Targi Kielce już  w piątek, 16 kwietnia od 10:00 do 11:00 (link do transmisji). W spotkaniu wezmą udział dr Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce oraz Joanna Werner, doradca ds. projektów inwestycyjnych w firmie świadczącej usługi doradztwa gospodarczego ADM Group.

Pula środków w konkursie to 50 000 000 zł.