Targi Dają Więcej dla Poznania

Bezpłatne stoisko i duża porcja skrojonych na miarę szkoleń – branża targowa łączy siły i aktywnie wspiera mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa!

Z inicjatywy organizatorów targów zrzeszonych w Polskiej Izbie Przemysłu Targowego w najbliższych dniach odbędzie się pierwsze wydarzenie w ramach wspólnej akcji  Targi Dają Więcej dla Poznania . Zapraszamy w najbliższy weekend (29-30 sierpnia) na  Międzynarodowe Targi Poznańskie. 

Przedstawicie branży spotkań wesprą poznańskie firmy w ramach akcji TARGI DAJĄ WIĘCEJ dla Poznania. Bezpłatna ekspozycja oferty oraz warsztaty edukacyjne mają pomóc w ożywieniu sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

W ramach inicjatywy TARGI DAJĄ WIĘCEJ dla Poznania zainteresowane firmy z sektora MŚP z Poznania i regionu otrzymają nieodpłatnie przestrzeń wystawienniczą wraz z zabudową.

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem mailowym hanna.pieczynska@grupamtp.pl lub numerem telefonu +48 539 190 077.

Honorowy patronat udzielili wydarzeniu:

W grupie inicjatorów akcji oprócz Międzynarodowych Targów Poznańskich znalazły się: Targi Kielce, Targi w Krakowie, Międzynarodowe targi Gdańskie oraz warszawskie ośrodki targowe. Kolejne wydarzenie wkrótce!