Displaying 61–80 of 102  1 2 3 4 5 6
Nazwa Firmy Miasto Telefon Email Url Opis
HANSA MESSE SPEED sp. z o.o. Poznań 61 662 4420 info@hansa-messe-speed.com.pl http://www.hansa-messe-speed.com.pl Firma oferuje kompleksowe usługi logistyki targowej na całym świecie. Działa od ponad 10 lat doradzając, planując i realizując projekty logistyki targów, wystaw i event’ów. Wiedzę teoretyczną uzupełnia doświadczeniem praktycznym zdobytym podczas obsługi imprez w najdalszych zakątkach świata. Dorobek firmy obejmuje realizacje we współpracy z renomowanymi partnerami m.in. w: Rosji, Kazachstanie, Chinach, USA, Brazylii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, RPA. Przy organizacji łańcucha dostaw do wskazanych terenów targów firma łączy transport: lądowy, morski i powietrzny. Gwarantuje klientom serwis najwyższej jakości.
HERMES STUDIO EXPO Krzysztof Boczkowski Poznań 61 847 6001 biuro@hermes.poznan.pl http://www.hermes.poznan.pl Kompleksowa realizacja niesystemowych stoisk targowych według indywidualnych projektów, stoisk w systemie oktagonalnym lub z elementów drewnianych i płyt gipsowo-kartonowych, wraz z oprawą plastyczną, wykonaniem instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. Stoiska piętrowe i pawilony na powierzchni otwartej.
INEXPO - Poznańska Agencja Targowa Jan Lisiak Piotr Wojewodzic s.j. Poznań 61 865 8043 targi@inexpo.com.pl http://www.inexpo.pl Pełen zakres usług wystawienniczych w kraju i za granicą: projekty i dokumentacje, uzgodnienia z organizatorami, zabudowa systemowa i niesystemowa, stoiska piętrowe i pawilony zewnętrzne. Wykonanie instalacji i kompletne wyposażanie stoisk w meble, oświetlenie, instalację elektryczną, sprzęt audiowizualny i nagłośnienie.W ofercie nowoczesny system kształtowania przestrzeni użytkowej Nova Form. Hostessy, catering, organizacja imprez towarzyszących.
INTERSERVIS sp. z o.o. Łódź 42 637 1215 biuro@interservis.pl http://www.interservis.pl Interservis jest organizatorem targów, kongresów i konferencji. Znajduje się wśród dziesięciu największych organizatorów w Polsce. Targi realizowane przez firmę są znaczącymi wydarzeniami branżowymi. Firma posiada w swoim dorobku organizację kilkunastu kongresów i konferencji m.in. dla środowisk medycznych, budowlanych, inżynierów i techników oraz kadry naukowej. Przedsiębiorstwo świadczy usługi projektowania i wykonawstwa stoisk targowych wraz z kompleksowym wyposażeniem, a na życzenie klienta realizuje także usługi: tłumaczy, hostess i rezerwacji hoteli. Profesjonalizm, szacunek dla współpracujących z nami klientów, doświadczenie oraz sprawna organizacja to największy kapitał firmy.
JMT POLSKA sp. z o.o. Komorniki k/Poznania 61 864 3587 jmt@jmt.poznan.pl http://www.jmt.poznan.pl Firma JMT Polska jest oddziałem holenderskiej firmy JMT, od ponad 20 lat obecnej na rynkach wystawienniczych Europy Zachodniej. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie wyposażanie stoisk targowych w meble i akcesoria oraz organizacji imprez plenerowych. W ofercie firmy znajduje się ponad 5 tysięcy sztuk mebli w 200 wzorach oraz akcesoria takie jak: naczynia, nakrycia stołowe i sprzęt AGD. Poza tradycyjnym asortymentem firma proponuje swoim klientom najnowsze modele odpowiadające światowym trendom. W ofercie firmy namioty o wymiarach od 25 - 1000 m2, wyposażone w podłogi, profesjonalne sceny, oświetlenie i nagłośnienie.
LITTERA Iwona Pecko Gdańsk 58 307 5670 littera.biuro@use.pl http://www.littera.com.pl Podstawowym zakresem działalności firmy Littera jest wystawiennictwo. Firma współpracuje ze wszystkimi największymi centrami targowymi w Polsce. Posiada własne architektoniczne biura projektowe, pracownię graficzną oraz realizacyjną, magazyn i środki transportu. Dysponuje oryginalnym systemem z profili aluminiowych firmy Octanorm oraz wszystkimi niezbędnymi elementami wyposażenia stoisk (profesjonalne oświetlenie, meble, sprzęt gospodarczy).
MAD-EXPO sp. z o.o. Poznań 61 866 2610 biuro@madexpo.pl http://www.madexpo.pl Mad-Expo działa na rynku wystawienniczym od 1996 roku. Oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie projektowania i budowy stoisk targowych. Realizuje zamówienia na targach krajowych i zagranicznych. Oferuje projekty oraz wykonanie stoisk targowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb wystawcy. Oferta firmy obejmuje bogate i oryginalne pomysły oraz aranżacje ekspozycji. Świadczy kompleksową obsługę podczas trwania targów.
MAXPOL sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Warszawa 22 628 0621 maxpol@maxpol-targi.com.pl http://www.maxpol-targi.com.pl Firma PPH „Maxpol” Sp. z o.o. od 1990 roku zajmuje się organizacją międzynarodowych targów poza granicami kraju oraz w kraju w wybranych branżach
Wystąpienia polskich firm organizujemy kompleksowo w ponad 30 państwach Europy oraz Azji, Ameryki Północnej i Południowej. Wykonujemy indywidualne projekty stoisk, dostosowane do potrzeb wystawcy, zapewniamy odpowiednią powierzchni stoisk, zabudowę systemową lub indywidualną, aranżację i wyposażenie stoisk, wpis informacji o działalności firmy do katalogu targów, przewóz eksponatów na targi, a także ich powrotny transport; dla państw poza UE zapewniamy odprawę celną w Warszawie i mieście targów; organizację pobytu uczestników targów – indywidualną i grupową (przelot samolotem, lokalny transport, hotel), reklamę w lokalnej prasie i TV, obsługę stoisk przez hostessy oraz tłumaczy, organizację spotkań biznesowych.
MEDIA-EXPO Wawrzyniec Wierzejewski Swarzędz /k.Poznania 501 736 199 info@media-expo.pl http://www.media-expo.pl/ MEDIA-EXPO prowadzi największą na polskim rynku prasowym bazę danych targów i wystaw oraz ich organizatorów, obejmującą wszystkie kraje świata. Od 2001 r. dane te publikuje w roczniku Świat Targów, wiodącym w Polsce, najbardziej obszernym i kompetentnym informatorze o targach i ich organizatorach, a także na stronach internetowych www.media-expo.pl. Publikacja pomaga wystawcom wybrać najlepsze targi do prezentacji swoich produktów i usług, jest też przewodnikiem dla tych, którzy na rynku targowym szukają atrakcyjnych lub nowych ofert. Wydawnictwo prowadzi działalność wydawniczo-poligraficzną w oparciu o wieloletnie doświadczenie na rynku usług poligraficznych i wysokie kwalifikacje pracowników i współpracujących artystów. W zależności od potrzeb firma realizuje kompleksowe zlecenia, począwszy od sporządzenia projektu i makiety, przez redakcję, skład i łamanie tekstów, ilustracji, skanowanie, naświetlanie, po druk i oprawę. W ofercie m.in. książki, katalogi, broszury reklamowe, plakaty, kalendarze, karty okolicznościowe oraz promocyjne materiały biurowe (teczki, listowniki itp.), prezentacje multimedialne na płytach CD i DVD. Oferta Wydawnictwa idealnie wpasowuje się w oczekiwania i potrzeby Klientów oraz trendy rynku.
MELIŃSKI MINUTH sp. z o.o. Poznań 61 842 9283 biuro@melinski-minuth.com.pl http://www.melinski-minuth.com.pl Projektowanie i zabudowa stoisk targowych, aranżacja wnętrz biurowych i wystawowych oraz profesjonalna obsługa konferencji. Specjalizujemy się w projektach nietypowych
i indywidualnych. Jesteśmy kreatywni, zaangażowani i nie boimy się nowych wyzwań. Służymy pomocą i fachowym doradztwem podczas całego procesu realizacji: od projektu, poprzez zabudowę do technicznej opieki w trakcie trwania imprezy targowej. Naszym klientom towarzyszymy podczas wystąpień targowych w kraju i za granicą, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Francji, Hiszpanii, Rosji, na Białorusi, w Holandii i Turcji. Nasze projekty opracowujemy wspólnie z klientem dbając o to, aby efekt końcowy w jak najlepszym stopniu spełnił cele targowe wystawcy i zapadł na długo w pamięci zwiedzających. Naszą jakość wykonawstwa potwierdza praca zgodnie z normami jakości ISO 9001: 2000 i znak „ Stoiska z rekomendacją Polskiej Izby Przemysłu Targowego”. Jesteśmy członkiem organizacji IFES- International Federation of Exhibition and Event Services.
MESSE PROJEKT s.c. P. Szczepaniak & R. Molewski Luboń k/Poznania 61 865 8987 marketing@messeprojekt.pl http://www.messeprojekt.pl Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i budowy stoisk targowych na terenie Polski i całej Europy. Realizuje nowatorskie pomysły i oryginalne projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Zapewnia stałą, wysoką jakość wykonania z dbałością o szczegóły i szybki i sprawny serwis w trakcie trwania imprezy targowej. W ofercie firmy: oprawy plastyczne, grafika reklamowa, aranżacje stoisk, druk wielkoformatowy, wyposażanie stoisk w sprzęt elektryczny, oświetleniowy i multimedialny, meble, sprzęt AGD, kwiaty. Firma oferuje program partnerski skupiający najlepsze, wyspecjalizowane firmy branży oraz wykonawców własnych.
Międzynarodowe Centrum Targowe sp. z o.o. Warszawa 22 617 3042 mct@mct.com.pl http://www.zlotosrebroczas.com Firma zajmuje się organizacją targów, sympozjów naukowych i konferencji. Organizuje też prestiżowe konkursy dla wystawców za najlepsze produkty. Świadczy pełen zakres usług związanych z obsługą stoisk targowych. Na życzenie klientów zajmuje się rezerwacją noclegów w hotelach w czasie trwania imprez targowych.
Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. Poznań 61 869 2000 info@mtp.pl http://www.mtp.pl Międzynarodowe Targi Poznańskie są liderem rynku wystawienniczego w Polsce. Firma jest członkiem UFI - Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego i CENTREX - Międzynarodowego Związku Statystyk Targowych. Posiada własne największe w Polsce centrum targowe o powierzchni ponad 110 tys. m2 terenu w halach wystawienniczych i prawie 35 tys. m2 terenu otwartego. Jest organizatorem ponad 50 specjalistycznych targów branżowych corocznie. Nowoczesna infrastruktura obiektów targowych jest dopasowana do potrzeb i oczekiwań wystawców i zwiedzających, Pozwala na dogodne kształtowanie powierzchni ekspozycji i prowadzenie spotkań. Pawilony targowe są w pełni klimatyzowane, wyposażone w kanały medialne - media gwarantujące wysoką jakość i szybkość informacji. Firma oferuje pełen zakres usług w ramach zabudowy powierzchni i obsługi logistycznej produktów : transport, usługi celne, spedycję, usługi gastronomiczne. Sale konferencyjne znajdujące się w obiektach MTP przystosowane są do organizacji przedsięwzięć szkoleniowych, edukacyjnych i biznesowych. Firma jest również organizatorem grupowych wystąpień polskich na targach poza granicami kraju.
MT Targi Polska SA Warszawa awielgos@mttargi.pl
netlog Polska sp. z o.o. Warszawa +48 22 256 70 52 netlog@netlog.org.pl http://www.netlog.de/pl Oficjalny spedytor Amber Expo, Expo Silesia, Targów Kielce, Warszawskiego Centrum Expo XXI.
PARTNER Zenon Żurek Poznań 61 870 5123 partner@partner.targi.pl http://www.partner.targi.pl/ Kompleksowa zabudowa stoisk targowych na największych targach w kraju i za granicą. W ofercie firmy: projektowanie i zabudowa stoisk konwencjonalnych i indywidualnych, wraz z wyposażeniem w meble, sprzęt radiowo- telewizyjny, urządzenia gospodarstwa domowego, sprzęt komputerowy i multimedialny. Prace graficzne i plastyczne. Certyfikat ISO 9001:2000 jest gwarancją wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę dla wystawców.
POLEXPO EXHIBITIONS sp. z o.o. Michałowice k/Warszawy 22 658 1818 poczta@polexpo.pl http://www.polexpo.pl Organizator udziałów polskich firm w zagranicznych imprezach targowych. Organizator wystaw narodowych z cyklu Polish Business Days i Business Polska. Ponadto usługi projektowania, budowy i kompleksowego wyposażania stoisk targowych. Eksport usług targowych.
Polska Izba Przemysłu Targowego Poznań 618661532 info@polfair.com.pl http://polfair.com.pl
Polska Technika Górnicza S.A. Katowice 32 353 7023 ptg@ptg.info.pl http://www.ptg.info.pl Polską Technikę Górniczą S.A. tworzą przedsiębiorstwa produkcyjne o dobrej, ugruntowanej pozycji na rynku górniczym. Celem PTG S.A. jest zapewnienie kompleksowych usług dla przemysłu górniczego, od projektowania do wyposażania całych kompleksów wydobywczych z możliwością realizacji dużych projektów inwestycyjnych, łącznie z ich finansowaniem. Firma jest organizatorem Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutnictwa w Katowicach.
POŁANIECKI Przedsiębiorstwo Gastronomiczne Kielce 41 347 7021 biuro@polaniecki.net http://www.polaniecki.net Firma prowadzi działalność w zakresie żywienia indywidualnego (restauracja i bar szybkiej obsługi na terenie Targów Kielce) i zbiorowego (wesela, bankiety, przyjęcia okolicznościowe, konferencje). Kompleksowa obsługa imprez plenerowych, targowych (catering na stoiskach), muzycznych, sportowych i innych. Wykwalifikowany i doświadczony personel, własna logistyka i serwis oraz nowoczesne zaplecze produkcyjne. Świeże i naturalne produkty stosowane przez firmę gwarantują wysoką jakość usług. Główny cel jaki stawia sobie przedsiębiorstwo „Połaniecki” to pełne zadowolenie klienta i satysfakcja z wykonanej pracy.
Displaying 61–80 of 102  1 2 3 4 5 6