Displaying 41–60 of 72  1 2 3 4
Nazwa Firmy Miasto Telefon Email Url Opis
MESSE PROJEKT s.c. P. Szczepaniak & R. Molewski Luboń k/Poznania 61 865 8987 marketing@messeprojekt.pl http://www.messeprojekt.pl Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i budowy stoisk targowych na terenie Polski i całej Europy. Realizuje nowatorskie pomysły i oryginalne projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Zapewnia stałą, wysoką jakość wykonania z dbałością o szczegóły i szybki i sprawny serwis w trakcie trwania imprezy targowej. W ofercie firmy: oprawy plastyczne, grafika reklamowa, aranżacje stoisk, druk wielkoformatowy, wyposażanie stoisk w sprzęt elektryczny, oświetleniowy i multimedialny, meble, sprzęt AGD, kwiaty. Firma oferuje program partnerski skupiający najlepsze, wyspecjalizowane firmy branży oraz wykonawców własnych.
Międzynarodowe Centrum Targowe sp. z o.o. Warszawa 22 617 3042 mct@mct.com.pl http://www.zlotosrebroczas.com Firma zajmuje się organizacją targów, sympozjów naukowych i konferencji. Organizuje też prestiżowe konkursy dla wystawców za najlepsze produkty. Świadczy pełen zakres usług związanych z obsługą stoisk targowych. Na życzenie klientów zajmuje się rezerwacją noclegów w hotelach w czasie trwania imprez targowych.
Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. Poznań 61 869 2000 info@mtp.pl http://www.mtp.pl Międzynarodowe Targi Poznańskie są liderem rynku wystawienniczego w Polsce. Firma jest członkiem UFI - Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego i CENTREX - Międzynarodowego Związku Statystyk Targowych. Posiada własne największe w Polsce centrum targowe o powierzchni ponad 110 tys. m2 terenu w halach wystawienniczych i prawie 35 tys. m2 terenu otwartego. Jest organizatorem ponad 50 specjalistycznych targów branżowych corocznie. Nowoczesna infrastruktura obiektów targowych jest dopasowana do potrzeb i oczekiwań wystawców i zwiedzających, Pozwala na dogodne kształtowanie powierzchni ekspozycji i prowadzenie spotkań. Pawilony targowe są w pełni klimatyzowane, wyposażone w kanały medialne - media gwarantujące wysoką jakość i szybkość informacji. Firma oferuje pełen zakres usług w ramach zabudowy powierzchni i obsługi logistycznej produktów : transport, usługi celne, spedycję, usługi gastronomiczne. Sale konferencyjne znajdujące się w obiektach MTP przystosowane są do organizacji przedsięwzięć szkoleniowych, edukacyjnych i biznesowych. Firma jest również organizatorem grupowych wystąpień polskich na targach poza granicami kraju.
MT Targi Polska SA Warszawa awielgos@mttargi.pl
netlog Polska sp. z o.o. Warszawa +48 22 256 70 52 netlog@netlog.org.pl http://www.netlog.de/pl Oficjalny spedytor Amber Expo, Expo Silesia, Targów Kielce, Warszawskiego Centrum Expo XXI.
PARTNER Zenon Żurek Poznań 61 870 5123 partner@partner.targi.pl http://www.partner.targi.pl/ Kompleksowa zabudowa stoisk targowych na największych targach w kraju i za granicą. W ofercie firmy: projektowanie i zabudowa stoisk konwencjonalnych i indywidualnych, wraz z wyposażeniem w meble, sprzęt radiowo- telewizyjny, urządzenia gospodarstwa domowego, sprzęt komputerowy i multimedialny. Prace graficzne i plastyczne. Certyfikat ISO 9001:2000 jest gwarancją wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę dla wystawców.
POLEXPO EXHIBITIONS sp. z o.o. Michałowice k/Warszawy 22 658 1818 poczta@polexpo.pl http://www.polexpo.pl Organizator udziałów polskich firm w zagranicznych imprezach targowych. Organizator wystaw narodowych z cyklu Polish Business Days i Business Polska. Ponadto usługi projektowania, budowy i kompleksowego wyposażania stoisk targowych. Eksport usług targowych.
Polska Izba Przemysłu Targowego Poznań 618661532 info@polfair.com.pl http://polfair.com.pl
Polska Technika Górnicza S.A. Katowice 32 353 7023 ptg@ptg.info.pl http://www.ptg.info.pl Polską Technikę Górniczą S.A. tworzą przedsiębiorstwa produkcyjne o dobrej, ugruntowanej pozycji na rynku górniczym. Celem PTG S.A. jest zapewnienie kompleksowych usług dla przemysłu górniczego, od projektowania do wyposażania całych kompleksów wydobywczych z możliwością realizacji dużych projektów inwestycyjnych, łącznie z ich finansowaniem. Firma jest organizatorem Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutnictwa w Katowicach.
POŁANIECKI Przedsiębiorstwo Gastronomiczne Kielce 41 347 7021 biuro@polaniecki.net http://www.polaniecki.net Firma prowadzi działalność w zakresie żywienia indywidualnego (restauracja i bar szybkiej obsługi na terenie Targów Kielce) i zbiorowego (wesela, bankiety, przyjęcia okolicznościowe, konferencje). Kompleksowa obsługa imprez plenerowych, targowych (catering na stoiskach), muzycznych, sportowych i innych. Wykwalifikowany i doświadczony personel, własna logistyka i serwis oraz nowoczesne zaplecze produkcyjne. Świeże i naturalne produkty stosowane przez firmę gwarantują wysoką jakość usług. Główny cel jaki stawia sobie przedsiębiorstwo „Połaniecki” to pełne zadowolenie klienta i satysfakcja z wykonanej pracy.
Pracownia Sztuk Plastycznych sp. z o.o. Warszawa 22 617 4191 psp@psp.com.pl http://www.psp.com.pl Ponad 55-letnie doświadczenie na polskim rynku usług plastycznych. Organizacja, promocja i oprawa plastyczna targów i wystaw w Polsce i za granicą, kongresów, konferencji, seminariów, bankietów i innych imprez towarzyszących targom. Projektowanie i wykonawstwo standardowej i indywidualnej zabudowy stoisk wystawienniczych. Małe formy rzeźbiarskie, medale okolicznościowe i materiały reklamowe na potrzeby targów. Usługi graficzne w zakresie grafiki użytkowej.
PROBUDEX Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe sp. z.o.o. Kraków 12 415 69 35 biuro@probudex.com.pl http://www.probudex.com.pl Projektowanie wraz z wizualizacją oraz budowa stoisk targowych na bazie systemów (Octanorm, Maxima, Maxima Light) oraz pozasystemowych-autorskich, z wykorzystaniem najnowszych technologii wystawienniczych. Organizacja kongresów, seminariów, wystaw i imprez plenerowych. Budowa stoisk piętrowych w systemie Doppelform oraz innych. Zastosowanie najnowszych technik oświetlenia oraz cyfrowych technik przekazu. Nowa linia stoisk Future Design stworzona dzięki środkom z Unii Europejskiej. Pełna obsługa we wszystkich centrach targowych w kraju oraz za granicą. Obsługiwane przez firmę centra europejskie to głównie: Mediolan, Werona, Genewa, Duesseldorf, Norymberga oraz Kolonia.
Promedia Jerzy Osika Warszawa + 48 22 559 39 61 biuro@promedia.biz.pl http://www.promedia.biz.pl/ Odwiedzający targi, wystawcy i organizatorzy imprez wystawienniczych korzystają ze wsparcia firmy Promedia w zakresie: edukacji i marketingu wystawienniczego. Dzięki organizowanym na targach wykładom, szkoleniom i konferencjom Promedia dostarcza odwiedzającym wiedzy z zakresu:: sprzedaży, marketingu, zarządzania, visual merchandisingu trendów konsumenckich i biznesowych, e-commerce. Wystawcy i organizatorzy targów zyskują wiedzę z marketingu wystawienniczego dzięki szkoleniom organizowanym bezpośrednio w firmach, na targach marketingu, jak też na corocznej konferencji Expo Marketing. W skutecznym dotarciu do klientów pomaga im Promedia jako agencja reklamowa i PR oraz wydawca czasopism (.jak np. Ambiente, Moda Męska) i portali branżowych. (np. Fshionbusiness.pl). Na targach zagranicznych polski biznes promowany jest poprzez wydawnictwa anglojęzyczne (np. Amiente International) oraz wykłady, które prowadzi prezes firmy Jerzy Osika.
PROMOCJA s.c. W.Gola B.Gola- Przedsiębiorstwo Organizacji Wystaw i Obsługi Targów Poznań 61 866 5058 info@promocja-w-gola.com.pl http://www.promocja-w-gola.com.pl Zabudowa stoisk w systemie oktagonalnym według indywidualnych projektów z dowolnych materiałów. Stoiska piętrowe i pawilony zewnętrzne. Realizacje na terenie Polski i Europy. Akcje promocyjne dla wystawców podczas trwania imprezy targowej. Rezerwacja noclegów, zatrudnianie hostess i tłumaczy, catering. Projektowanie i produkcja materiałów reklamowych.
REKORD Hale Namiotowe sp. z o.o. Wrocław +48 71 34 38 388 rekord@halenamiotowe.com.pl http://www.halenamiotowe.com.pl/ Firma od 1998 roku zajmuje się projektowaniem i budową hal namiotowych różnego przeznaczenia. Nasze 60 000 m2 zadaszeń pozwala spełnić wszystkie oczekiwania organizatorów imprez masowych. Dysponujemy halami namiotowymi o różnych kształtach i rozmiarach, od najmniejszych o szer. 5m i dł. 5m do największych o szer. 50m i dł. ponad 100m, także halami sferycznymi i piętrowymi. Nasze obiekty wyposażamy w podłogi, oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzację. Każdą imprezę, nawet największą zorganizowaną w dowolnym terenie zabezpieczymy w energię elektryczną i sanitariaty z pełnym serwisem technicznym. Dysponujemy biurem projektowym i kwalifikowanym nadzorem robót z odpowiednimi uprawnieniami. Świadczymy usługi w kraju i za granicą.
RUGER EXPO Sp. z o.o. Katowice +48 32 223 59 70 pl.info@rugerexpo.com http://www.rugerexpo.com/ Firma wykonuje pełną obsługę logistyczną wystaw, targów oraz eventów. Jest rekomendowanym spedytorem na obiektach ExpoSilesia oraz na Międzynarodowych Targach Katowickich a dzięki partnerom możemy obsłużyć logistycznie każdą imprezę na terenie Polski, jak również w całej Europie. Kompleksowa obsługa przesyłek targowych począwszy od podjęcia materiałów wystawowych u klienta, a skończywszy na ich zwrocie po zakończonej imprezie targowej. Oferta obejmuje w szczególności organizację transportu, usługi rozładunków i załadunków na obiekcie targowym, pomoc w organizacji stoiska sprzętem ciężkim, usługi agencji celnej, przeprowadzki przemysłowe, rozładunki i załadunki sprzętem ciężkim.
SIMPEX Poznań +48601267740 simpex.targi@wp.pl http://www.simpextargi.pl NIKT NIE BUDUJE LEPIEJ !!!! Projektowanie i kompleksowa zabudowa stoisk i ekspozycji na targach w całej Europie. Realizacja stoisk piętrowych i pawilonów zewnętrznych.
SQM sp. z o.o. sp.k. Poznań + 48 61 666 1184 biuro@sqm.pl http://www.sqm.pl/ SQM rozpoczęło swoją działalność w roku 2004, stając się tym samym jednym z pionierów rynku Digital Signage w Polsce. SQM skupia się na dwóch płaszczyznach działalności – SQM Digital Signage oraz SQM Rental&Events. W ramach DS rozwija swoje kompetencje w zakresie obsługi 360 st., czyli budowania strategii marketingowych z wykorzystaniem nośników cyfrowych, doradzając jakie rozwiązania wybrać, aby maksymalnie wykorzystać korzyści płynące z nowoczesnych technologii. W obrębie R&E doskonali swoje umiejętności w zakresie multimedialnej obsługi eventów, skupiając się przede wszystkim na innowacyjnych rozwiązaniach indoor do wykorzystania podczas wydarzeń targowych, konferencji czy eventów. Obecnie właśnie multimedialna obsługa stoisk targowych stanowi dla firmy core business. Wraz z Partnerami, takimi jak organizatorzy targów czy firmy budujące stoiska, SQM obsługuje wystawców na terenie całej Europy ze szczególnym uwzględnieniem Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Włoch oraz Szwecji. Klientami są między innymi firmy takie jak KGHM, Koreańska Organizacja Turystyczna, Chińskie Koleje Państwowe czy firmy farmaceutyczne. Firma jest nieprzerwanie od roku 2011 dostawcą multimediów dla Międzynarodowych Targów Poznańskich na potrzeby budowanych przez Partnera stoisk targowych. Centrala firmy znajduje się w Komornikach koło Poznania (przy węźle autostradowym A2) co stanowi dogodną lokalizację zarówno na potrzeby obsługi wydarzeń polskich, jak i zagranicznych. W ramach dalszej ekspansji poza granice kraju, w końcówce roku 2012 założona została spółka w Wielkiej Brytanii - SQM Rental&Events Ltd.
STANDPOL Miłobądz k/Gdańska +48 536 19 94 28 biuro@standpol.pl https://standpol.pl/ Kreatywne i nowoczesne rozwiązania w zakresie zabudowy stoisk wystawienniczych. Oferujemy wysokiej jakości stoiska targowe w atrakcyjnych cenach. Specjalizujemy się w systemie zabudowy nietypowej, zabudowa tego typu pozwala na realizację najśmielszych założeń projektowych naszych klientów.
Targi Bydgoskie Sawo sp. z o.o. Bydgoszcz +48 52 581 10 09 info@sawo.pl http://www.sawo.pl/ Firma od powstania w 1989 roku zajmuje się organizacją imprez targowych, wystaw, konferencji, wyjazdów biznesowych i misji gospodarczych oraz kompleksowym przygotowaniem uczestnictwa indywidualnego i grupowego polskich przedsiębiorstw w targach zagranicznych. Laureat wielu nagród krajowych i branżowych oraz wyróżnień nadanych przez urzędy centralne oraz władze i samorządy miasta Bydgoszczy i Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Displaying 41–60 of 72  1 2 3 4