Displaying 41–60 of 102  1 2 3 4 5 6
Nazwa Firmy Miasto Telefon Email Url Opis
urarecu@hfdsf.sadsdskfm.com
zakupy@radonexhibitions.pl https://www.radonexhibitions.pl/
zbyszek@promex.eu
zopzao@163.com
A-Z Filipiak Owińska 61 875 2674 office@a-z.com.pl http://www.a-z.com.pl
A.S. MESSE CONSULTING Sp. z o.o. Warszawa 22 855 2490 promocja@as-messe.pl http://www.as-messe.pl Firma jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę niemieckiej spółki targowej Messe Düsseldorf GmbH, organizatora targów i wystaw na świecie oraz jej spółek siostrzanych, firm: Messe Düsseldorf Asia i Messe Düsseldorf China - organizatorów targów w krajach azjatyckich. Reprezentując w Polsce interesy wiodących w branży organizatorów targów na świecie świadczy usługi z zakresu marketingu wystawienniczego i consultingu dla polskich i zagranicznych firm. Zakres działalności firmy obejmuje: prowadzenie biura przedstawicielskiego, obsługę wystawców i zwiedzających targi, kontakty z prasą branżową, współpracę ze związkami i organizacjami branżowymi, doradztwo w wyborze imprez targowych, organizację udziału firm w targach, projektowanie i budowę stoisk wystawienniczych, obsługę projektów targowych i wystaw w Polsce i za granicą, organizację i realizację prezentacji, konferencji prasowych, akcji promocyjnych oraz PR.
ABYSS s.c. Małgorzata i Krzysztof Szofer Dąbrowa 61 868 2352 biuro@abyss.pl http://www.abyss.pl Projektowanie i wykonawstwo ekspozycji targowych. Stoiska wykonywane pod klucz - z pełnym wyposażeniem. Wykonawstwo indywidualnych mebli ekspozycyjnych. Specjalizacja w realizacji nietypowych projektów. Własna pracownia projektowa oraz zaplecze warsztatowo – wykonawcze. Ponadto wykonawstwo ekspozycji z projektów i elementów powierzonych przez klienta. Realizacja projektów w kraju i za granicą.
AMAKO MEDIA s.c. Piotr Pocięgiel Małgorzata Pociegiel Kraków 12 416 7815 biuro@amakoexpo.pl http://www.amakoexpo.pl AMAKO EXPO zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie projektowania i realizacji stoisk targowych, konferencyjnych oraz zabudową w centrach handlowych. Cały proces od pomysłu poprzez projekt, wizualizację, montaż i obsługę na logistyce kończąc jest realizowany przez doświadczoną kadrę, która zdobywała doświadczenie w największych centrach wystawienniczych na terenie kraju oraz za granicą. Proces projektowy realizowany jest na podstawie naszego interaktywnego formularza zapytania na podstawie, którego możemy przedstawić najbardziej optymalne rozwiązanie dla Klienta przedstawiając kompleksową ofertę zawierającą specyfikację techniczna wraz z wizualizacjami 3D. Projektowanie i realizacja stoisk targowych, konferencyjnych, zabudowy w centrach handlowych, wizualizacje 3D, załatwianie formalności targowych, logistyka w kraju i za granicą, pełna obsługa w trakcie trwania imprez targowych, działania towarzyszące (hostessy, eventy itp.), projektowanie oraz druk materiałów poligraficznych, gadżetów itp., systemy wystawiennicze, wynajem multimediów, wynajem mebli, usługi magazynowe.
ANTARES STUDIO I GRUPA Łódź 42 682 2532 biuro@studioantares.pl http://www.stoiskatargowe.pl Projektowanie i realizacja stoisk systemowych i niesystemowych, jednopoziomowych, wielopoziomowych i zewnętrznych. Firma działa od 1994 roku. Własny zespół projektowy. Baza wykonawcza w Poznaniu. Możliwość profesjonalnego, estradowego oświetlania ekspozycji, zmocowanego do ramp wolnostojących lub zwieszanych z dachów hal wystawienniczych. Nagłośnienie stoisk, wyposażenie w multimedia, systemy głosowania, etc. Liczne nagrody za realizacje. Na życzenie pilotaż administracyjny w sprawach związanych z targami, akcje eventowe na stoiskach. Organizacja imprez firmowych.
BCS SOFTWARE S.A. Warszawa 22 866 38 88 biuro@bcs.com.pl BCS Software S.A. jest producentem i dostawcą Systemu ExpoSupport, zaawansowanego technologicznie systemu obsługi targów, konferencji i kongresów. System wspiera organizatorów targów w Polsce i za granicą. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć kompleksowe rozwiązanie, łączące wszystkie niezbędne dla organizacji i obsługi targów funkcjonalności, dołączając również kilka niespotykanych w żadnym innym systemie. Wspieramy organizatora na długo przed rozpoczęciem imprezy, umożliwiając automatyzację wszystkich procesów towarzyszących targom. Od zakupu powierzchni przez wystawców do rejestracji uczestników, poprzez sprzedaż biletów i wydawanie kart wstępu, organizację miejsca wystawowego, kontrolę dostępu , rejestrację prelegentów i konfigurację relacji z wystawcami. „Wisienką na torcie” jest korzystający z wszystkich informacji systemowych tworzony przez organizatora Targowy Portal Informacyjny. Oferuje on uczestnikom aktualne informacje, możliwość tworzenia indywidualnego kalendarza aktywności targowej, nawiązywanie kontaktów i umawianie spotkań (usługa One-to-One Meeting). Portal ten jest współczesną wizytówką targów lub konferencji, oraz narzędziem komunikacji z otoczeniem biznesowym. Wyprodukowany przez nas i codziennie rozwijany Exposupport wykonany został w technologii umożliwiającej jego wynajmowanie organizatorom targów i konferencji oraz sprzedaż licencji operatorom powierzchni targowych.
C. HARTWIG Gdynia S.A. Warszawa 22 609 1901 expo@chg.pl http://www.chg.pl Kompleksowe usługi spedycyjno - transportowe w kraju i za granicą z wykorzystaniem transportu morskiego, lądowego i lotniczego we wszystkich kierunkach geograficznych w eksporcie, imporcie, tranzycie oraz obsługa logistyczna wystaw, targów i konferencji w kraju i zagranicą.
Ecat International Sp z o.o. Stęszew +48 61 651 77 87 sales@ecatgroup.eu Firma Ecat International istnieje na rynku od 2012 roku. Założycielami firmy są osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży targowej, znające doskonale rynek nie tylko europejski, lecz również azjatycki i północnoamerykański. W realizacjach firmy zdecydowanie dominują stoiska indywidualne. Obecnie Ecat to ponad 50 pracowników doskonale funkcjonujących w sprawdzonej strukturze z podziałem na część biurową, stolarnię oraz zespoły montażowe. Dążąc do zapewnienia najwyższej jakości realizowanych projektów, Ecat w sposób ciągły inwestuje w nowe obszary działalności. Prócz dobrze wyposażonej stolarni oraz magazynu, Ecat dysponuje również: - działem projektowym (projekty koncepcyjne stoisk, rysunki techniczne, rysunki wykonawcze CAD), - lakiernią, - pracownią graficzną (projekty graficzne, wydruki na wszelkich materiałach, logotypy i liternictwo 3D), - rozbudowaną flotą samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowy. Projekty realizowane były na obszarze praktycznie całego świata, od Hiszpanii po Łotwę oraz od Włoch po Norwegię. Ponadto Grupa Ecat wykonuje stoiska w całej Azji , Ameryce Północnej , Południowej , Azji , Afryce oraz na Bliskim Wschodzie
ELTAR Tęsna Elżbieta Warszawa 22 617 25 55 biuro@eltar-targi.com.pl http://www.eltar-targi.com.pl ELTAR działa na rynku targowym od 14 lat. Posiada szerokie kontakty z renomowanymi zagranicznymi towarzystwami targowymi i współpracuje z wieloma polskimi firmami i instytucjami. Firma zajmuje się kompleksową organizacją wystąpień polskich firm na targach w kraju i za granicą, projektowaniem i budową "pod klucz" indywidualnych stoisk targowych i ekspozycji narodowych w systemie Octanorm oraz systemach niestandardowych, kompleksową obsługą wystawców (przelot, zakwaterowanie, organizacja spotkań branżowych, konferencji; hostessy, tłumacze) . ELTAR jest wyłącznym reprezentantem na Polskę zagranicznych towarzystw targowych: Hungexpo S.A. – Budapeszt i Veronafiere – Werona. Wyłączny przedstawiciel w Polsce Międzynarodowych Targów Spożywczych GULFOOD w Dubaju.
EXACTUS s.j. Łódź 42 632 2866 info@exactus.pl http://www.exactus.pl Firma działa od 1991 roku i zajmuje się organizacją wystaw, kongresów i zjazdów medycznych w Polsce. Jest organizatorem Środkowoeuropejskiej Wystawy Stomatologicznej: CEDE.
EXPO LINIA sp. z o.o. Buk 61 813 1224 biuro@expolinia.pl http://www.expolinia.pl Zabudowa stoisk targowych według indywidualnych projektów architektonicznych. Realizacja stoisk parterowych i piętrowych. Potwierdzeniem kreatywności zespołu i wysokiego standardu usług są otrzymane liczne wyróżnienia przyznane przez organizatorów targów. Kompleksowy zakres usług obejmuje m.in.: wykonanie profesjonalnej dokumentacji projektowej i technicznej, wykonanie zabudowy wystawienniczej, instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, realizację oświetlenia, opracowanie i wykonanie oprawy graficznej stoiska (elementy przestrzenne, podświetlane, wydruki wielkoformatowe), wyposażenie stoiska w meble, wyposażenie zaplecza kuchennego, profesjonalny sprzęt audiowizualny, serwis kwiatowy, techniczny, fotograficzny, sprzątanie stoiska, demontaż stoiska, transport i dostawę eksponatów oraz transport osobowy uczestników targów (w Poznaniu).
EXPO MAZURY S.A. Ostróda 89 647 78 00 Sekretariat@ExpoMazury.pl http://www.expomazury.pl/ Expo Mazury S.A. jest organizatorem Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie, odbywających się od 16 lat, w dwóch edycjach: wiosną i jesienią. Firma jest właścicielem hali o powierzchni wystawienniczej 12 000 m2, która wkrótce zwiększy się do 20 000 m2, a także rozpoczęła inwestycję budowy nowoczesnego centrum targowo-konferencyjnego w Ostródzie. Pozwoli to usatysfakcjonować wystawców, których liczba rośnie i przekracza obecne możliwości organizacyjne targów. Scenariusz rozwoju imprez wystawienniczych i handlowych wpisuje się w strategię turystycznego i targowego wizerunku miasta, a spółka dysponuje listami gratulacyjnymi i wyróżnieniami samorządu. Zainteresowanie targami ze strony branży meblarskiej jest duże i przekłada się na rosnącą liczbę wystawców i zwiedzających, zarówno z kraju jak i zagranicy – z Litwy, Czech i Niemiec.
EXPO STYL Usługi Projektowe i Wystawiennicze Andrzej Janusz Warszawa 22 855 42 96 biuro@expostyl.com http://www.expostyl.com/ EXPO STYL działa w branży wystawienniczej od ponad piętnastu lat. Posiada ogromne doświadczenie w zakresie projektowania i wykonywania „pod klucz” wszelkiego rodzaju zabudowy targowej. Na etapie przygotowywania projektu prowadzi szczegółowe konsultacje z klientem, aby ustalić spójną wizję oczekiwań zleceniodawcy i możliwości technicznych. Podczas ustawiania stoiska targowego zapewnia profesjonalną obsługę. Służy poradą w zakresie technicznym oraz merytorycznym. Podczas realizacji projektu, każdorazowo prowadzi nadzór techniczny nad właściwym wykonaniem stoiska wystawienniczego. Ponadto oferuje również swoje usługi w dopełnieniu wszelkich formalności targowych. Stoiska targowe w oparciu o najnowsze trendy w zakresie wystawiennictwa i przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Projekty stoisk wystawienniczych niestandardowych, wykorzystując ciekawe, niebanalne pomysły i propozycje klientów. Wszystkie prace wykonywane są w oparciu o systemy OCTANORM, MAXIMA LIGHT. Zabudowa targowa opiera się również o konstrukcje piętrowe, konstrukcje typu „trilok” czy „struktura” z wykorzystaniem płyt MDF, pleksi, szkła, poliwęglanu komórkowego, stali, blachy perforowane, drewna, roślin, wysokiej jakości wykładziny podłogowej, paneli itp.
EXPOSPED sp. z o.o. Warszawa 22 256 7172 exposped@exposped.com.pl http://www.exposped.com.pl ExpoSped jest firmą spedycyjną, specjalistą w logistyce targowej i wyłącznym spedytorem na terenie Warszawskiego Centrum EXPO XXI. Firma świadczy usługi na terenach targowych w Polsce i na całym świecie. Doświadczony personel (spedytorzy i agenci celni) zna doskonale specyfikę targów i wystaw, co gwarantuje wysoką jakość usług. Współpraca poza granicami z siecią renomowanych partnerów zagranicznych gwarantuje klientom sprawną obsługę przesyłek. Profesjonalny program logistyczny jest ściśle dostosowany do wymagań wystawców oraz organizatorów targów. W ofercie firmy: organizacja transportu eksponatów na teren targów, prace przeładunkowe towarów targowych zgodnie z instrukcjami nadawcy, kompleksowa obsługa celna, obsługa magazynowa eksponatów i opakowań, odbiór ze stoisk i dostawa pustych opakowań po zakończeniu imprezy, organizacja transportu powrotnego, formalności związane z wystawieniem karnetu ATA w imieniu zleceniodawcy. Działalność firmy ExpoSped obejmuje również kompleksową obsługę spedycyjną przy organizacji międzynarodowych kongresów i sympozjów w kraju i za granicą.
EXTEND VISION sp. z o.o. Kraków 12 415 5111 biuro@extendvision.pl http://www.wystawa.pl Firma Extend Vision działa na rynku marketingu wystawienniczego od roku 1994 r. Klienci firmy mogą wybierać wśród szerokiej gamy ekonomicznych rozwiązań wystawienniczych. Podstawowy profil działalności firmy to obsługa w zakresie wyposażenia firm w systemy wystawiennicze, konferencyjne, targowe, promocyjne, począwszy od projektu graficznego po finalny produkt. Całość oferty koncentruje się na trzech głównych dziedzinach: sprzedaży mobilnych systemów wystawienniczych, dających możliwość samodzielnego montażu i demontażu, autorskiej i systemowej zabudowie, kompleksowej obsłudze targowej oraz solventowym i atramentowym druku wielkoformatowym. Firma wciąż poszerza zakres swojej działalności w obrębie rynku wystawienniczego. Działalność Extend Vision została uhonorowana licznymi nagrodami i wyróżnieniami: Gazela Biznesu, Oko Reklamy, Statuetka Fair Play, Złoty Medal MTP, Acanthus Aureus.
Fair Team Michał Hempowicz Poznań +48 604 971 910 info@fairteam.pl http://fairteam.pl/ Projektowanie i budowa stoisk targowych.
Displaying 41–60 of 102  1 2 3 4 5 6