Displaying 1–20 of 72 1 2 3 4
Nazwa Firmy Miasto Telefon Email Url Opis
contact-demo-email@famethemes.com
j.studencki@polfair.com.pl
jstudencki@gmail.com http://www.new.polfair.pl
karol@stoiska24.pl http://www.stoiska24.pl
mateusz@mostyl.pl
Natalia.Urbanska@wtcpoznan.pl
slawomir.jaszczak@talex.pl
A-Z Filipiak Owińska 61 875 2674 office@a-z.com.pl http://www.a-z.com.pl
A.S. MESSE CONSULTING Sp. z o.o. Warszawa 22 855 2490 promocja@as-messe.pl http://www.as-messe.pl Firma jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę niemieckiej spółki targowej Messe Düsseldorf GmbH, organizatora targów i wystaw na świecie oraz jej spółek siostrzanych, firm: Messe Düsseldorf Asia i Messe Düsseldorf China - organizatorów targów w krajach azjatyckich. Reprezentując w Polsce interesy wiodących w branży organizatorów targów na świecie świadczy usługi z zakresu marketingu wystawienniczego i consultingu dla polskich i zagranicznych firm. Zakres działalności firmy obejmuje: prowadzenie biura przedstawicielskiego, obsługę wystawców i zwiedzających targi, kontakty z prasą branżową, współpracę ze związkami i organizacjami branżowymi, doradztwo w wyborze imprez targowych, organizację udziału firm w targach, projektowanie i budowę stoisk wystawienniczych, obsługę projektów targowych i wystaw w Polsce i za granicą, organizację i realizację prezentacji, konferencji prasowych, akcji promocyjnych oraz PR.
ABYSS s.c. Małgorzata i Krzysztof Szofer Dąbrowa 61 868 2352 biuro@abyss.pl http://www.abyss.pl Projektowanie i wykonawstwo ekspozycji targowych. Stoiska wykonywane pod klucz - z pełnym wyposażeniem. Wykonawstwo indywidualnych mebli ekspozycyjnych. Specjalizacja w realizacji nietypowych projektów. Własna pracownia projektowa oraz zaplecze warsztatowo – wykonawcze. Ponadto wykonawstwo ekspozycji z projektów i elementów powierzonych przez klienta. Realizacja projektów w kraju i za granicą.
Adfairs Sp. z o.o. Warszawa 22 100 55 58 kontakt@adfairs.pl Mówią o sobie: Łączymy organizatorów, wystawców i gości targów - mobilnie! Adfairs jest najpopularniejszą polską aplikacją przeznaczoną do obsługi targów. Rozwiązanie mobilne to wszechstronny i elastyczny kanał komunikacji. Adfairs jest dynamicznie rozwijającą sie technologią, która pozwala podnieść prestiż i atrakcyjność wydarzeń oraz obiektu, jest dodatkowym źródłem dochodu - poprzez rozszerzenie oferty handlowej, usprawnia komunikację pomiędzy gośćmi a wystawcami i daje dostęp do zaawansowanych statystyk umożliwiających rozwój. Aplikacja to nowy, precyzyjny kanał reklamowy pozwalający na dotarcie do ściśle wyselekcjonowanej grupy odbiorców i skuteczną promocję firmy. Daje lepszą widoczność stoiska dla gości targów, dzięki możliwości szybkiego wyszukania go na mapie hali i wyznaczenia do niego najkrótszej trasy. Umożliwia zbudowanie bazy danych klientów faktycznie zainteresowanych ofertą handlową oraz dostęp do statystyk gości odwiedzających profil firmy w aplikacji. Dla zwiedzających oferuje wygodną wyszukiwarkę wystawców, interaktywną mapę z opcją wyznaczenia trasy do wybranego stoiska i strategicznych punktów na hali (np. sal konferencyjnych, toalet) oraz agendę trwających targów wraz z przypomnieniami o wydarzeniach, a także umożliwia ekspresową wymianę danych z wystawcami (wizytówki, kody QR).
AKTUALNOŚCI Wydawnictwo Targowe Poznań 61 664 7000 aktualnosci@aktualnosci.pl http://www.aktualnosci.pl Firma powstała w 1992 roku. Wiodącym tytułem wydawnictwa jest magazyn informacyjno-reklamowy Aktualności Targowe wydawany na wybrane, najbardziej prestiżowe targi w kraju. Firma związana jest z obszarem działalności Międzynarodowych Targów Poznańskich i innymi czołowymi ośrodkami targowymi - w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Kielcach. Głównym założeniem funkcjonowania magazynu Aktualności Targowe jest wspieranie działać promocyjnych dużych firm, zachęcanie małych i średnich przedsiębiorstw do udziału w targach, propagowanie innowacji w polskiej gospodarce. Na łamach magazynu tworzone są również dogodne warunki promocji polskich liderów rynku, a także organizacji branżowych i naukowych.
AMAKO MEDIA s.c. Piotr Pocięgiel Małgorzata Pociegiel Kraków 12 416 7815 biuro@amakoexpo.pl http://www.amakoexpo.pl AMAKO EXPO zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie projektowania i realizacji stoisk targowych, konferencyjnych oraz zabudową w centrach handlowych. Cały proces od pomysłu poprzez projekt, wizualizację, montaż i obsługę na logistyce kończąc jest realizowany przez doświadczoną kadrę, która zdobywała doświadczenie w największych centrach wystawienniczych na terenie kraju oraz za granicą. Proces projektowy realizowany jest na podstawie naszego interaktywnego formularza zapytania na podstawie, którego możemy przedstawić najbardziej optymalne rozwiązanie dla Klienta przedstawiając kompleksową ofertę zawierającą specyfikację techniczna wraz z wizualizacjami 3D. Projektowanie i realizacja stoisk targowych, konferencyjnych, zabudowy w centrach handlowych, wizualizacje 3D, załatwianie formalności targowych, logistyka w kraju i za granicą, pełna obsługa w trakcie trwania imprez targowych, działania towarzyszące (hostessy, eventy itp.), projektowanie oraz druk materiałów poligraficznych, gadżetów itp., systemy wystawiennicze, wynajem multimediów, wynajem mebli, usługi magazynowe.
ANTARES STUDIO I GRUPA Łódź 42 682 2532 biuro@studioantares.pl http://www.stoiskatargowe.pl Projektowanie i realizacja stoisk systemowych i niesystemowych, jednopoziomowych, wielopoziomowych i zewnętrznych. Firma działa od 1994 roku. Własny zespół projektowy. Baza wykonawcza w Poznaniu. Możliwość profesjonalnego, estradowego oświetlania ekspozycji, zmocowanego do ramp wolnostojących lub zwieszanych z dachów hal wystawienniczych. Nagłośnienie stoisk, wyposażenie w multimedia, systemy głosowania, etc. Liczne nagrody za realizacje. Na życzenie pilotaż administracyjny w sprawach związanych z targami, akcje eventowe na stoiskach. Organizacja imprez firmowych.
BCS SOFTWARE S.A. Warszawa 22 866 38 88 biuro@bcs.com.pl BCS Software S.A. jest producentem i dostawcą Systemu ExpoSupport, zaawansowanego technologicznie systemu obsługi targów, konferencji i kongresów. System wspiera organizatorów targów w Polsce i za granicą. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć kompleksowe rozwiązanie, łączące wszystkie niezbędne dla organizacji i obsługi targów funkcjonalności, dołączając również kilka niespotykanych w żadnym innym systemie. Wspieramy organizatora na długo przed rozpoczęciem imprezy, umożliwiając automatyzację wszystkich procesów towarzyszących targom. Od zakupu powierzchni przez wystawców do rejestracji uczestników, poprzez sprzedaż biletów i wydawanie kart wstępu, organizację miejsca wystawowego, kontrolę dostępu , rejestrację prelegentów i konfigurację relacji z wystawcami. „Wisienką na torcie” jest korzystający z wszystkich informacji systemowych tworzony przez organizatora Targowy Portal Informacyjny. Oferuje on uczestnikom aktualne informacje, możliwość tworzenia indywidualnego kalendarza aktywności targowej, nawiązywanie kontaktów i umawianie spotkań (usługa One-to-One Meeting). Portal ten jest współczesną wizytówką targów lub konferencji, oraz narzędziem komunikacji z otoczeniem biznesowym. Wyprodukowany przez nas i codziennie rozwijany Exposupport wykonany został w technologii umożliwiającej jego wynajmowanie organizatorom targów i konferencji oraz sprzedaż licencji operatorom powierzchni targowych.
C. HARTWIG Gdynia S.A. Warszawa 22 609 1901 expo@chg.pl http://www.chg.pl Kompleksowe usługi spedycyjno - transportowe w kraju i za granicą z wykorzystaniem transportu morskiego, lądowego i lotniczego we wszystkich kierunkach geograficznych w eksporcie, imporcie, tranzycie oraz obsługa logistyczna wystaw, targów i konferencji w kraju i zagranicą.
DEKO-BAU Sp. z o. o. Lubin 76 844 20 20 dekobau@dekobau.pl http://www.dekobau.pl/ Deko-Bau to firma specjalizująca się w produkcji i budowie stoisk targowych systemowych i indywidualnych, scenografii teatralnych oraz ekspozycji muzealnych. Pracujemy na terenie całej Europy, a także, poprzez umowy partnerskie, w Indiach, Emiratach Arabskich, Turcji, Hong Kongu, RPA i USA. Posiadamy ponad 3000 m2 hal produkcyjno-magazynowych, urządzenia i maszyny produkcyjne najnowszej generacji oraz flotę ponad 30 pojazdów.
Ecat International Sp z o.o. Stęszew +48 61 651 77 87 sales@ecatgroup.eu Firma Ecat International istnieje na rynku od 2012 roku. Założycielami firmy są osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży targowej, znające doskonale rynek nie tylko europejski, lecz również azjatycki i północnoamerykański. W realizacjach firmy zdecydowanie dominują stoiska indywidualne. Obecnie Ecat to ponad 50 pracowników doskonale funkcjonujących w sprawdzonej strukturze z podziałem na część biurową, stolarnię oraz zespoły montażowe. Dążąc do zapewnienia najwyższej jakości realizowanych projektów, Ecat w sposób ciągły inwestuje w nowe obszary działalności. Prócz dobrze wyposażonej stolarni oraz magazynu, Ecat dysponuje również: - działem projektowym (projekty koncepcyjne stoisk, rysunki techniczne, rysunki wykonawcze CAD), - lakiernią, - pracownią graficzną (projekty graficzne, wydruki na wszelkich materiałach, logotypy i liternictwo 3D), - rozbudowaną flotą samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowy. Projekty realizowane były na obszarze praktycznie całego świata, od Hiszpanii po Łotwę oraz od Włoch po Norwegię. Ponadto Grupa Ecat wykonuje stoiska w całej Azji , Ameryce Północnej , Południowej , Azji , Afryce oraz na Bliskim Wschodzie
ELSTAR sp.j. Robert Gloger, Stanisław Szymański info@elstar.poznan.pl 61 826 8293 info@elstar.poznan.pl Firma ELSTAR powstała w 1984 roku w Poznaniu, początkowo specjalizując się w obróbce skrawaniem i ślusarstwie. Obecnie jest wiodącym producentem profili i konstrukcji aluminiowych w Polsce. Współpracuje z firmami z branży wystawienniczej, licznymi agencjami reklamowymi i eventowymi, oferując kompleksową obsługę oraz bogatą ofertę profili aluminiowych, konstrukcji wystawienniczych, stoisk targowych, reklam wizualnych, kasetonów, standów itp., a także wykładzin eventowych.
ELTAR Tęsna Elżbieta Warszawa 22 617 25 55 biuro@eltar-targi.com.pl http://www.eltar-targi.com.pl ELTAR działa na rynku targowym od 14 lat. Posiada szerokie kontakty z renomowanymi zagranicznymi towarzystwami targowymi i współpracuje z wieloma polskimi firmami i instytucjami. Firma zajmuje się kompleksową organizacją wystąpień polskich firm na targach w kraju i za granicą, projektowaniem i budową "pod klucz" indywidualnych stoisk targowych i ekspozycji narodowych w systemie Octanorm oraz systemach niestandardowych, kompleksową obsługą wystawców (przelot, zakwaterowanie, organizacja spotkań branżowych, konferencji; hostessy, tłumacze) . ELTAR jest wyłącznym reprezentantem na Polskę zagranicznych towarzystw targowych: Hungexpo S.A. – Budapeszt i Veronafiere – Werona. Wyłączny przedstawiciel w Polsce Międzynarodowych Targów Spożywczych GULFOOD w Dubaju.
Displaying 1–20 of 72 1 2 3 4