SAVE THE DATE: GED 2022 odbędzie się 1 czerwca!

Szósty w historii Global Exhibition Day, który odbył się 2 czerwca 2021 r., rozpowszechnił przesłanie, że „targi są najszybszą drogą do szybkiego ożywienia gospodarczego” na całym świecie.

GED 2021 zademonstrował jedność branży i udowodnił, że targi tworzą platformy dla wzrostu i odnowy biznesu na równi stawiając bezpieczeństwo i sukces. Oczywiste jest, że rok 2021 to kluczowy rok dla światowego przemysłu targowego. Targi generują rocznie 493 miliardy euro (551 miliardów dolarów) sprzedaży biznesowej. Ponadto wydatki na zwiedzających i wystawców generują łącznie 299 mld EUR (334 mld USD) w całym łańcuchu wartości branży targowej (organizatorzy targów, miejsca w których odbywają się targi i dostawcy usług na targi) oraz w działalności związanej z turystyką (zakwaterowanie, jedzenie i podróże).

Rynki na całym świecie zaczynają się ponownie otwierać do gry wracają Europa, Stany Zjednoczone i Azji. Branża jest gotowa być lepsza niż kiedykolwiek! Od filmów po spotkania, od webinariów po wydarzenia hybrydowe, od webcastów po kampanie społeczne i wirtualne konkursy i nie tylko – w GED 2021 wzięły udział osoby i organizacje z około 110 krajów/regionów.

Kluczowe przesłania z GED 2021 będą nadal przekazywane przez cały rok, a kolejny Global Exhibition Day odbędzie się 1 czerwca 2022 r.