Rozliczenia i zmiany umów w branży targowej w związku z COVID – 19 – bezpłatne webinarium

Od ponad trzech miesięcy branża targowa boryka się ze skutkami epidemii COVID-19 spowodowanej przez koronawirusa. Negatywne konsekwencje tej sytuacji dotknęły wszystkie firmy targowe, zarówno organizatorów tragów i operatorów obiektów targowych, firmy projektujące i budujące stoiska targowe, firmy spedycji i transportu targowego oraz dostawców innych usług dla targów. Jednym z problemów stała się renegocjacja umów oraz próby wypowiedzenia umów przez partnerów polskich i zagranicznych. Aby dowiedzieć się, jak poradzić sobie z tymi wyzwaniami zapraszamy na bezpłatny webinar oraz nieodpłatne konsultacje:

1. Sytuacja prawna podmiotów z branży targowej – wprowadzenie.
2. Renegocjowanie kontraktów, instytucja siły wyższej w kontekście realizacji umów.
3. Instytucja zadatku i zaliczki możliwość ich zwrotu i zatrzymania.
4. Odpowiedzialność odszkodowawcza z tytułu kontaktów; kary umowne.
5. Procedura bezpieczeństwa obowiązująca w ośrodkach targowych.
6. Tarcza antykryzysowa dla branży.
7. Wyzwania stojące przed branżą i możliwości zabezpieczania interesów przedsiębiorców z branży targowej i branż związanych z organizacją targów, wystaw i eventów.

Ekspertami wideokonferencji będą: adw. Alicja Wasielewska oraz adw. Piotr Walczak z Kancelarii Walczak Wasielewska Adwokaci.

Wideokonferencja odbędzie się za pośrednictwem platformy ZOOM. . Tych z Państwa, którzy nie korzystali wcześniej z platformy ZOOM – prosimy o pobranie aplikacji ze strony Zoom Client for Meeting i zainstalowanie na swoich komputerach. Jest to bezpieczna i darmowa aplikacja do wideokonferencji.

 

Prosimy o przesłanie zgłoszenia uczestnictwa na adres j.studencki@polfair.com.pl i podanie następujących informacji dotyczących osoby uczestniczącej:
o Imię i nazwisko
o Firma
o Adres e-mail

Na podany w zgłoszeniu adres e-mail 12. maja do godz. 10:00 otrzymają Państwo link z zaproszeniem do zalogowania się na wideokonferencję. W przypadku problemów technicznych związanych z działaniem ZOOM – proszę o kontakt z Janem Studenckim: j.studencki@polfair.com.pl.