Polską Izbą Przemysłu Targowego pokieruje dr Beata Kozyra

Od 1 lipca funkcję prezesa zarządu Polskiej Izby Przemysłu Targowego będzie pełniła dr Beata Kozyra. To nowe stanowisko w strukturze organizacyjnej PIPT. Wyboru prezesa zarządu w drodze postępowania konkursowego dokonała Rada Izby pod kierunkiem prezesa Przemysława Trawy.

Beata Kozyra jest menedżerem, przedsiębiorcą, autorką książek, doktorem nauk ekonomicznych. Jest trenerem biznesu, coachem oraz wykładowcą studiów podyplomowych i MBA na różnych uczelniach w Polsce i za granicą (Niemcy, Włochy, Hiszpania, Turcja, Wielka Brytania). Ceniona za nietuzinkowe poczucie humoru, wiedzę ekspercką oraz pragmatyczne podejście do tematu.

Z powodzeniem łączy dydaktykę, wiedzę naukową oraz doświadczenie biznesowe. Współpracowała z ponad 50 firmami i organizacjami. Była prezesem, członkiem zarządu
i doradcą zarządu w kilku firmach, m.in. w Instytucie Lotnictwa w Warszawie, IPT Holding
w Łodzi, czy B&K Simple Solution w Warszawie.

Jest autorką kilkudziesięciu artykułów o tematyce biznesowej raz 4 książek: Praktyczne zarządzanie zmianą w firmie. Nie taki diabeł straszny; Zarządzanie sobą. Zrozum siebie i realizuj swoje marzenia; Komunikacja bez barier. Czyli wilk syty o owca cała; Alians strategiczny jako wstęp do fuzji i przejęcia.  

Prywatnie mama wspaniałego syna Mateusza i właścicielka kundelka Farta. Uwielbia aktywny wypoczynek. Jej pasja to maratony, nurkowanie, jazda na rowerze, narty oraz fitness.