Monter Expo na Targach Edukacyjnych!

W niedzielę 13 marca 2022 r. zakończyły się Targi Edukacyjne w Poznaniu, na których gościliśmy ze stoiskiem #MonterExpo.
Zainteresowanie nowymi zawodami ze strony uczniów oraz ich rodziców przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Podczas trzech dni targów nasze stoisko odwiedziły setki uczniów, którzy mogli dowiedzieć się z pierwszej ręki od przedstawicieli Zespołu Szkół Budowlano-Drzewnych oraz od naszych Członków  jak będzie wyglądała nauka i perspektywy nowych zawodów:
 
▶️Monter Konstrukcji Targowo-Wystawienniczych na poziomie branżowej szkoły I stopnia
▶️Technik Obsługi Przemysłu Targowo-Wystawienniczego na poziomie branżowej szkoły II i technikum
 
Przyszli adepci mogli również spróbować swoich sił podczas pokazów montażu prostych konstrukcji targowych oraz osobiście porozmawiać z przedstawicielami firm targowych, którzy już dziś czekają na nowych pracowników.
Wspaniałe stoisko targowe Polskiej Izby Przemysłu Targowego na którym wraz z Zespołem Szkół Budowlano-Drzewnych Izba mogła zaprezentować szerokiej publiczności projekt #MonterExpo powstało dzięki uprzejmości Prezesa Zarządu Grupy MTP Tomasza Kobierskiego i fenomenalnemu zaangażowaniu firmy IDEA Expo, która zaprojektowała i zbudowała stoisko Monter Expo.
 
DZIĘKUJEMY!
 
Dziękujemy również pozostałym Partnerom, którzy zaangażowali się w projekt i wyposażenie stoiska #MonterExpo:
ABYSS s.c.
Meliński Minuth
SQM quality multimedia!
Expo Construct
Ecat Expo International
BWS Expo TARGI MESSE FAIR
4EXPO
 
Dziękujemy także Członkom PIPT oraz nauczycielom z ZSBD, którzy jako eksperci w dziedzinie projektowania i budowy stoisk, przez ostatnie trzy dni odpowiadali na wszystkie pytania młodzieży.