Michał Łysek z Targi Kielce S.A.

Targi Kielce 💬 Młodość cechuje ten wyjątkowy rodzaj odwagi, który wynosi ponad przeciętność. Michał Łysek należy do grona nieszablonowych profesjonalistów, którego zdecydowanie, talent i zapał już zaprowadziły na wyżyny sukcesu.

Michał Łysek w Targach Kielce przeszedł wiele szczebli kariery. 💼 Rozpoczynając pracę w firmie przed siedmioma laty podjął się działań marketingowych w projekcie targów odnawialnych źródeł energii Enex. Wydarzenie z jednej hali w tamtym czasie rozrosło się do siedmiu hal dziś i jest największe w tej branży w Polsce. Ostatnim jego pomysłem promującym Enex jest nowatorska akcja „Energetyczne Poranki”.

Na scenie czuje się jak ryba w wodzie, rokrocznie prowadzi rozdanie nagród „Defender” podczas sztandarowej imprezy Targów Kielce – Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego MSPO. Jako konferansjer znakomicie poprowadził galę 25-lecia Targów Kielce w Teatrze Polskim w Warszawie.

Dusza showmana ujawnia się w czasie licznych nagrań promujących targi.🎤 Michał żadnej roli się nie boi i wcielał się m.in. w postać Doktora Plastica w filmie dotyczącym targów przetwórstwa tworzysz sztucznych Plastpol oraz pielgrzyma w promocji targów branży sakralnej Sacroexpo. Zainicjował i współrealizował teledysk, do którego bazą był muzyczny hit, a obrazował sytuację w branży w styczniu 2020 roku. Dedykowany był wszystkim związanym z targami – dziś ma ponad 158 tysięcy wyświetleń na kanale Targów Kielce w portalu YouTube.

Spełnienie w roli managera brand marketingu zaprowadziło Michała do Wydziału Organizacji Targów. Z jego inicjatywy po raz pierwszy w 2022 roku zorganizowano Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Dach Forum. Dzięki jego działaniom oraz pracy całej grupy zadaniowej wydarzenie w dwa lata stało się największym w branży pokryć dachowych. 👌

Nieszablonowy, pełen energii, wulkan pomysłów, człowiek wielu talentów, profesjonalista i ekspert od zadań niemożliwych został doceniony przez Zarząd Targów Kielce oraz dyrektorów wydziałów tytułem „Pracownika Roku 2022”. 🤝

W poprzednich latach również jego praca była nagradzana – w 2017 został „Pracownikiem Roku” w kategorii „Kreatywność”, zaś w 2016 – w kategorii „Debiut”.

Prywatnie Michał uwielbia motocykle, ale z ryzykanckiej jazdy rezygnuje na rzecz spędzania czasu z żoną Angeliką i dziećmi – trzyletnią córeczką Oliwią i dwumiesięcznym synkiem Kubusiem.

#młodziwinnisukcesów #sukces #branżatargowa #targi #praca