Mateusz Nowaczy, szef zespołu sprzedaży z AmberExpo.

Młodzi, energiczni z głowami pełnymi pomysłów! 💥 W ten sposób możemy w skrócie scharakteryzować osoby, które pracują w branży targowej. Dzięki ich zaangażowaniu, pracowitości i innym indywidualnym cechom, efekty pracy nad poszczególnymi projektami – targami, konferencjami, wystawami – możemy uznać za sukces! 

W naszym jubileuszowym cyklu 𝗠Ł𝗢𝗗𝗭𝗜 𝗪𝗜𝗡𝗡𝗜 𝗦𝗨𝗞𝗖𝗘𝗦𝗢́𝗪 𝗡𝗔 𝗧𝗔𝗥𝗚𝗔𝗖𝗛 będziemy przedstawiać osoby oraz całe teamy, które stoją za danym sukcesem.

W pierwszym poście z cyklu przedstawiamy Mateusz Nowaczyk z AmberExpo.

AmberExpo 💬 “Młodzi, wspaniali, pełni energii i pasji” to oni stoją za sukcesem naszej firmy!

Jedną z takich osób jest niewątpliwie Mateusz Nowaczyk, szef zespołu sprzedaży AmberExpo. Razem ze swoim teamem Mateusz sprowadza i organizuje w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym AmberExpo największe eventy w Polsce.

Jego zaangażowanie i profesjonalizm to jedne z wielu cech, które sprawiają, że jest on doskonałym liderem. Dzięki pracy Mateusza i całego zespołu 👥 Jarmark Bożonarodzeniowy Gdańsk zajął drugie miejsce w konkursie European Best Christmas Market 2023! 🥈

Ten wyjątkowy projekt został doceniony przez prawie 50 tys. głosów turystów z 179 państw. 🔝🔝🔝

Poza pracą Mateusz jest wielkim miłośnikiem piłki nożnej  i innych gier zespołowych. Ostatnio największą radość sprawia mu jednak spędzanie czasu z 2-letnią córką Basią, grając w różne gry i zabawy”.

Mateuszowi i całemu teamowi pracującemu nad Bożonarodzeniowym Jarmarkiem gratulujemy odniesionego sukcesu.

Młodzi Winni Sukcesów – Mateusz Nowaczyk, Amber Expo