Konkurs Ekspozycja Roku 2019 – czekamy na Wasze wnioski!

Wystartowała kolejna edycja konkursu  “Ekspozycja Roku”! Konkurs „Ekspozycja Roku”organizowany jest przez Polską Izbę Przemysłu Targowego dla firm świadczących usługi projektowania,  realizacji ekspozycji targowych i eventowych na targach w Polsce i za granicą – członków PIPT.

Celem konkursu  jest promocja najlepszych polskich firm realizujących usługi projektowania i budowy, zarówno stoisk na targach, jak i ekspozycji podczas wydarzeń biznesowych i kulturalnych. Ten sektor polskich usług jest wysoko ceniony przez klientów w kraju i za granicą –to jedna z wyróżniających się polskich specjalizacji eksportowych w dziedzinie usług, mająca sporą przewagę konkurencyjną na rynku Unii Europejskiej, a także poza nią.

Na Państwa wnioski czekamy do 31 stycznia 2020. Regulamin konkursu jest dostępny na stronach PIPT.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących konkursu prosimy o kontakt z p. Janem Studenckim z biura PIPT.

Jednocześnie chcielibyśmy zasygnalizować, że po dyskusji w sekcji branżowej firm budujących stoiska targowe oraz w Radzie PIPT, kolejna edycja konkursu – “Ekspozycja Roku 2020”, będzie po raz pierwszy organizowana w formule otwartej, z udziałem zainteresowanych firm, nie będących członkami PIPT. Zmiany regulaminu w przygotowaniu.