Grupa MTP TOP MARKĄ wśród organizatorów targów i wystaw!

Kolejna prestiżowa nagroda trafiła w ręce Grupy MTP. Ranking @Magazynu „Press” oraz agencji monitorowania mediów „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów” wyróżnia marki najsilniej obecne w mediach. Grupa MTP wygrywa w rankingu już po raz drugi.

Ranking pokazał, że Grupa MTP wyróżnia się największą, spośród organizatorów targów i wystaw, liczbą publikacji w mediach oraz największym dotarciem. Znane i cenione wydarzenia targowe takie jak Poznań Motor Show, Polagra, Budma czy Drema, wydarzenia sportowe – Cavaliada czy koncerty i konferencje odbywające się w Poznań Congress Center, cieszą się dużym zainteresowaniem ogólnopolskich mediów.

Wartością decydującą o miejscu brandu w rankingu jest niezmiennie siła marki – wypadkowa kilku zmiennych świadczących zarówno o liczbie kontaktów odbiorców z marką, jak i jakościowej ocenie komunikatu na jej temat.
XII edycja badania Top Marka objęła aż 500 marek z 50 branż. Raport przygotowano w oparciu o analizę materiałów z prasy, internetu i social media opublikowanych w okresie od 1 lipca 2018 roku do 30 czerwca 2019 roku – łącznie 73 mln informacji: 2 mln tekstów prasowych, 10 mln internetowych i 61 mln postów w mediach społecznościowych.

Wyniki rankingów zostały upublicznione w dodatku specjalnym do magazynu Press.