Grupa MTP nagrodzona prestiżowym godłem „Teraz Polska”

Grupa MTP została nagrodzona w XXIX edycji konkursu „Teraz Polska” za usługi targowo-eventowe dołączając do elitarnego grona instytucji, które znacząco wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. Nagrodę, podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim w Warszawie, odebrał 3 czerwca prezes zarządu Przemysław Trawa.


Konkurs „Teraz Polska” ma charakter niekomercyjny i od blisko 30 lat wzmacnia konkurencyjność oraz sukces rynkowy wyróżnionych tytułem laureatów. Nagrody wręczane są w trzech kategoriach: za Najlepsze Produkty i Usługi, dla Gmin oraz dla Innowacyjnych Przedsięwzięć. Jest to kolejne wyróżnienie, po honorowej nagrodzie “Teraz Polska” za projekt Cavaliada Tour, jakim kapituła Fundacji nagrodziła Grupę MTP.

Cieszymy się, że po raz kolejny znaleźliśmy się w tak doborowym gronie laureatów. Godło „Teraz Polska” jakim wyróżniono nasze usługi to niezaprzeczalny dowód wysokiego poziomu naszych kompetencji, oferty i infrastruktury – podkreśla Przemysław Trawa, prezes zarządu. – Udany event to kombinacja wielu elementów: unikatowych treści, atrakcyjnej lokalizacji, profesjonalnych usług, kompleksowego podejścia i skali działania. Grupa MTP spełnia te wszystkie warunki – dodaje.

Godło „Teraz Polska” jest najbardziej rozpoznawalnym symbolem promującym polskich przedsiębiorców. Przez blisko 30 lat biało-czerwonym znakiem odzwierciedlającym najwyższą polską jakość wyróżniono ponad 600 produktów i firm, wzmacniając ich siłę rynkową, rozpoznawalność oraz sukces. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta RP.

Źródło i fot: Grupa MTP