AKCJA ZIELONE ŚWIATŁO DLA BRANŻY

Ogólnopolska Akcja Polskiej Izby Przemysłu Targowego i Komitetu Obrony Branży Targowej

w dniu Global Exhibitions Day GED 2021

2 czerwca 2021, godz. 21:00

ZIELONE ŚWIATŁO DLA BRANŻY!

Dołącz do nas!

Podświetl swój obiekt na zielono!

Zapraszamy Państwa do włączenia się w Akcję „Zielone światło dla branży”, w ramach, której 02 czerwca 2021 r., wieczorem o godz. 21:00-22:00 planujemy podświetlenie na zielono wszystkich obiektów związanych z szeroko pojętą branżą spotkań i wydarzeń w całej Polsce.

Akcja „Zielone światło dla branży”

Niech duże i małe firmy, obiekty i hale targowo-kongresowe, Wasze miejsca pracy wybuchną zieloną nadzieją. Pokażmy, że jesteśmy, przygotowujemy wydarzenia targowe, kongresowe, eventy i czekamy w blokach startowych na odmrożenie naszej branży, a przede wszystkim na Wystawców i Zwiedzających!

 

Udział w akcji zadeklarowali już: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Międzynarodowe Targi Gdańskie, Targi w Krakowie, Targi Kielce. Nie może zabraknąć i Was!

Prosimy o potwierdzenie udziału w Akcji na: info@polfair.com.pl. W tytule prosimy wpisać: „Zielone światło dla branży”.

Będziemy wdzięczni za podzielenie się z Izbą zdjęciami Państwa podświetlonych obiektów i ewentualnymi komentarzami, które umieścimy na kanałach social media PIPT oraz za przekazywanie dalej informacji o naszej Akcji „Zielone światło dla branży”. Im nas więcej, tym bardziej będziemy widoczni!

Zachęcamy również Państwa zarówno do umieszczenia zdjęć podświetlonych na zielono obiektów na swoich kanałach social media oraz do oznakowywania komunikatów, informacji ze zdjęciami z Akcji hasztagami: #backtobusiness #zieloneswiatlodlabranzy