WZÓR UMOWY PARTNERSKIEJ

 

PODSUMOWANIE 13. ZIMOWEGO ZJAZDU PIPT

 

Kielce przywitały i pożegnały Uczestników Zjazdu istnie zimową aurą ❄, natomiast w samym hotelu panowała wysoka temperatura. 🌡 Wszystko to za sprawą zarówno wyjątkowych okazji do świętowania, ciekawych tematów kilku wystąpień oraz ożywionych dyskusji wśród Uczestników.
🗓 Pierwszego dnia Zjazdu odbyły się spotkania poszczególnych Sekcji oraz Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie PIPT.
Zwieńczeniem tego dnia była uroczysta kolacja z okazji obchodów 30-lecia firmy BWS Expo TARGI MESSE FAIR 🎉oraz drugie już rozgrywki w darta, które wśród Uczestników Zjazdu cieszą się ogromną popularnością, a które możliwe były dzięki firmie beMatrix.
🗓 Drugiego dnia Zjazdu odbyła się Konferencja Branżowa PIPT, następnie — o czym już pisaliśmy — nastąpiło oficjalne otwarcie Zjazdu przez Pana Tomasza Kobierskiego, prezesa Rady PIPT.
W dalszej części dnia odbyło się aż sześć wystąpień na różne tematy:
1. Światowe trendy rynku targowego, przedstawił Pan Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targi Kielce S.A.
2. Aktualną sytuację branży targowej w Polsce i perspektywę 2023 roku, przedstawił Pan Tomasz Kobierski, prezes zarządu Grupy MTP.
3. Informację na temat przygotowań Izby do obchodów Jubileuszu 30-lecia PIPT wraz z programem, przedstawiła Pani Beata Kozyra, prezes zarząd PIPT.
4. O Projekcie Monter Expo opowiedział wraz z Panią Beatą Kozyrą Pan Krzysztof Szofer, wiceprezes zarządu firmy BWS.
5. Jak przygotować się do nadchodzących wyzwań prawnych z zakresu #ESG zreferowała dla Uczestników mecenas Agnieszka Skorupińska, Wiceprzewodnicząca Komitetu ds. ESG Krajowa Izba Gospodarcza, Partner CMS.
6. Teraźniejszość i przyszłość wystawiennictwa: materiały używane przez organizatorów targów i firmy budujące stoiska w Europie na przykładzie Rewind® – to temat, kóry przedstawiła Pani Bénédicte Lobel – Business Development Manager Tradeshow, Beaulieu Flooring Solutions.
Po wystąpieniach odbyły się dwie dyskusje 🗣️ na temat wyzwań i problemów firmy targowych oraz 🗣️ na temat efektywnej współpracy organizatorów targów i obiektów targowych z firmami oferującymi usługi projektowania i budowania stoisk targowych.
A wieczorową porą odbyła się uroczysta kolacja z okazji obchodów 30-lecia Targów Kielce🎉, w której jako zaproszony gość wziął udział również Prezydent Kielc Bogdan Wenta. Podczas kolacji zgromadzeni mieli okazję między innymi obejrzeć niezwykle ciekawy film ukazujący historię Targów Kielce, a przy okazji powspominać dawne czasy…Mamy nadzieję, że dla wszystkich Uczestników Zjazdu poszczególne wystąpienia i dyskusje oraz czas spędzony na networkingu i integracji był bardzo wartościowy i przyjemny. 👌
… do zobaczenia w czerwcu! 🙂
 
DZIĘKUJĘMY PARTNEROM 13. ZIMOWEGO ZJAZDU PIPT!