05 czerwca 2019 – Global Exhibitions Day 2019. Centrum Praskie Koneser w Warszawie

5 czerwca na całym świecie obchodzony będzie Global Exhibitions Day, czyli święto branży targowej. W Polsce świętować będziemy już po raz czwarty. W tym roku obchody Święta Branży Targowej zaplanowano w warszawskim Centrum Praskim Koneser, a ich głównym elementem będzie gala wręczenia nagród laureatom konkursu Targi 4.0 i Ekspozycja Roku 2018.

Polskie obchody patronatem honorowym objęli: Andżelika Możdżanowska Sekretarz Stanu, Pełnomocnik Rządu do spraw Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, Krajowa Izba Gospodarcza oraz Studenckie Forum Business Centre Club.

Przypomnijmy, że zadaniem uczestników konkursu Targi 4.0. było przygotowanie eseju, prezentacji multimedialnej czy spotu prezentującego ich wizję rozwoju targów w przyszłości. Podczas gali wręczenia nagród odbędzie się oficjalna prezentacja zwycięskiej pracy. Tego dnia wręczone zostaną także nagrody w konkursie Ekspozycja Roku 2018, w ramach którego wyłaniane są najlepsze realizacje, obejmujące usługi projektowania i budowy ekspozycji targowych i eventowych. Nagrodzone przez jury prace będzie można także obejrzeć w Centrum Praskim Koneser.

Galla GED19 oraz uroczystość wręczenia nagród rozpocznie się o godz. 16.30. Tego dnia w tym samym miejscu od rana odbywać się będzie konferencja Expo Marketing. To cykl wykładów i paneli dyskusyjnych,  które poprowadzi ekspert ds. marketingu wystawienniczego – Jerzy Osika oraz zaproszeni przez niego goście – wybitni specjaliści i praktycy w swoich dziedzinach, począwszy od marketingu internetowego po dofinansowania do działań eksportowych. Można będzie także skorzystać z indywidualnych porad wystawców. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Wszystkich Członków PIPT serdecznie zapraszamy!