EKSPOZYCJA ROKU – konkurs PIPT

Ekspozycja Roku 2016

W kategorii ekspozycji targowych do 50 m² , Jury przyznało:

I miejsce - ekspozycji wystawcy D+H Polska, według projektu Marty Pietrucha i Przemysława Furmana (Project Managera) z firmy Meliński Minuth z Poznania, wykonanej przez Meliński Minuth na targach Securex 2016 w Poznaniu.

I miejsce – ekspozycji wystawcy HUSH Creative Design Group, według projektu Tomasza Kwiecińskiego z firmy Meliński Minuth z Poznania, wykonanej przez Meliński Minuth na targach Orgatec 2016 w Kolonii.

W kategorii ekspozycji targowych powyżej 50 m², Jury przyznało:

I miejsce - ekspozycji wystawcy Asten Group (Plastigo) z Częstochowy, według projektu Sławomira Kaczmarka, Zuzanny Weiss-Bartkowiak i Tomasza Kwiecińskiego z firmy Meliński Minuth z Poznania, wykonanej przez Meliński Minuth na targach Plastpol 2016 w Kielcach.

I miejsce – ekspozycji wystawcy Somfy z Warszawy, według projektu Magdaleny Gyurkovich z firmy WMG Studio z Poznania koordynowanego przez Kazimierza Głuchowskiego, wykonanej przez IDEA EXPO.MTP na targach Budma 2016 w Poznaniu.

III miejsce – ekspozycji firmy Komplet Polska z Tarnowa Podgórnego k/Poznania, według projektu Pauliny Brodowskiej z firmy Meliński Minuth z Poznania, wykonanej przez Meliński Minuth na targach Polagra Tech 2016 w Poznaniu.

Ze względu na niezmiernie wysoki poziom nadesłanych realizacji Jury postanowiło przyznać także wyróżnienia:

  • ekspozycji firmy Mazaya, według projektu Gizeli Rozwadowskiej-Mylki i Anastasii Ratsko z firmy Expo - Linia z Buku k/Poznania, wykonanej przez Expo – Linia na targach Inter Tabac w Dortmundzie,
  • ekspozycji firmy CASE IH z Płocka, według projektu Marcina Gradkowskiego z firmy Fairtex Design z Poznania, wykonanej przez Fairtex Design na targach Agro Show 2016 w Bednarach,
  • ekspozycji firmy R2 Trade AG (ELIXA), według projektu Marty Pietrucha z firmy Meliński Minuth z Poznania, wykonanej przez Meliński Minuth na targach Inhorgenta w Monachium,
  • ekspozycji Grupy Kęty, według projektu Pauliny Brodowskiej z firmy Meliński Minuth z Poznania, wykonanej przez Meliński Minuth na targach Aluminium w Dusseldorfie.

W kategorii ekspozycji eventowych, Jury przyznało:

I miejsce - ekspozycji Cavaliada Summer Jumping, według koncepcji Dominika Nowackiego / Zbigniewa Józefioka, wykonanej w Kołobrzegu przez firmę IDEAEXPO.MTP ,

III miejsce - ekspozycji Zgromadzenie Narodowe, koordynator techniczny: Zbigniew Józefiok, wykonanej w Poznaniu przez firmę IDEAEXPO.MTP 

III miejsce - ekspozycji Renault Polska, według projektu Marty Pietrucha i Anny Widźgowskiej z firmy Meliński Minuth, wykonanej w Poznaniu przez firmę Meliński Minuth na targach POZNAŃ MOTOR SHOW.

EKSPOZYCJA ROKU 2015

W kategorii ekspozycji targowych do 50 m² , Jury przyznało:

I miejsce - ekspozycji wystawcy WAGO ELWAG z Wrocławia, według projektu Agnieszki Stachowiak z firmy Meliński Minuth z Poznania, wykonanej przez Meliński Minuth na targach ENERGETAB 2015 w Bielsku Białej.

II miejsce – ekspozycji wystawcy HTL-STREFA S.A. z Ozorkowa, według projektu Lucyny Modrakowskiej z firmy World Expo International z Bydgoszczy, wykonanej przez World Expo International na targach MEDICA 2015 w Düsseldorfie, Niemcy.

W kategorii ekspozycji targowych powyżej 50 m², Jury przyznało:

I miejsce - ekspozycji wystawcy Marmite S.A. z Zakrzewa, według projektu Marty Pietrucha i Tomasza Kwiecińskiego z firmy Meliński Minuth z Poznania, wykonanej przez Meliński Minuth na targach ISH 2015 we Frankfurcie nad Menem, Niemcy.

II miejsce – ekspozycji wystawcy Canpol z Warszawy, według projektu Marty Pietrucha i Pauliny Brodowskiej z firmy Meliński Minuth z Poznania, wykonanej przez Meliński Minuth na targach KIND + JUGEND 2015 w Kolonii, Niemcy.

III miejsce – ekspozycji firmy Adamus HT ze Szczecina, według projektu Macieja Kaczmarka z Szamotuł, wykonanej przez firmę Mad-Expo z Poznania na targach ACHEMA 2015 we Frankfurcie nad Menem, Niemcy.

Ze względu na niezmiernie wysoki poziom nadesłanych realizacji Jury postanowiło przyznać także dwa wyróżnienia:

•    ekspozycji firmy Dr.Reddy’s Laboratories Limited, według projektu Gizeli Rozwadowskiej-Mylki i Anastasii Ratsko z firmy Expo - Linia z Buku k/Poznania, wykonanej przez Expo – Linia na targach CPHI w Madrycie, Hiszpania,

•    ekspozycji wystawcy IMI Hydronic Engineering International SA ze Szwajcarii, według projektu Pauliny Brodowskiej z firmy Meliński Minuth z Poznania, wykonanej przez Meliński Minuth na targach ISH 2015 we Frankfurcie nad Menem, Niemcy.

W kategorii ekspozycji eventowych, Jury przyznało:

I miejsce - ekspozycji Nadleśnictwa Zielona Góra, koordynowanej przez Rafała Durczaka, wykonanej w Ochli k/Zielonej Góry przez firmę IDEAEXPO.MTP Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.

II miejsce - ekspozycji firmy BERGERAT MONNOYEUR sp. z o.o., koordynowanej przez Krzysztofa Pokorskiego, wykonanej w Dębskiej Woli k/Morawicy przez firmę IDEAEXPO.MTP Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.

III miejsce - ekspozycji Krajowego Związku Grup Producentów Owoców i Warzyw, koordynowanej przez  Marzannę Wiśniewską, wykonanej w Katowicach przez firmę IDEAEXPO.MTP Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.

W tej kategorii również Jury przyznało trzy wyróżnienia dla:

•ekspozycji Hayne Polska Sp. z o.o. z Poznania, według projektu Marty Pietrucha i Pauliny Brodowskiej z firmy Meliński Minuth z Poznania, wykonanej przez Meliński Minuth na Kongresie KRIO / Wystawie Optycznej OPTYKA 2015 w Wiśle.

•ekspozycji Canpol z Warszawy, według projektu Marty Pietrucha i Pauliny Brodowskiej z firmy Meliński Minuth z Poznania, wykonanej przez Meliński Minuth na targach KIND + JUGEND 2015 w Kolonii, Niemcy.

•ekspozycji Gilead Sciences Poland Sp. z o. o., według projektu Macieja Maklesa, wykonanej przez Extend Vision z Krakowa, na Konferencji Naukowej AIDS VISTULA w Łodzi.

Źródło: Polska Izba Przemysłu Targowego