Strefa członkowska:

korzyści z członkostwa
 • www.ufi.org
 • www.kig.pl
 • www.exhibition-alliance.eu
Honorowe Tytuły PIPT Ambasador Targów 2016 wręczone podczas Jubileuszowej 30. edycji targów ENERGETAB

W dniu 12 września br. w Bielsku Białej, podczas 30. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB odbyła się uroczystość wręczenia statuetek "Ambasadora Targów 2016" Jackowi Krywultowi - Prezydentowi Bielska – Białej i Karolowi Nagy – byłemu dyrektorowi zarządzającemu CENTREX - Międzynarodowego Związku Statystyk Targowych.

Ukazał się Raport PIPT Targi w Polsce w 2016 roku. Polska branża targowa ma za sobą kolejny udany rok.

Wzrost liczby zwiedzających na targach o 7,2% w porównaniu z rokiem ubiegłym, wzrost liczby wystawców ogółem o 1,7% oraz przyrost powierzchni wynajętej o 9,6% - to wyniki ponad dwustu targów w Polsce w 2016 roku, monitorowanych przez Polską Izbę Przemysłu Targowego, poparte audytem CENTREX - Międzynarodowego Związku Statystyk Targowych, które wskazują na bardzo udany miniony sezon.

Światowa premiera gry Targi Taktyka Okazja

Z okazji Światowego Dnia Targów 2017 miała miejsce światowa premiera gry Targi Taktyka Okazja, której autorem jest Jacek Kisiała z firmy Extend Vision. Gra, nad którą swój patronat objęła Polska Izba Przemysłu Targowego została zgłoszona do prestiżowego konkursu Global Exhibitions Day Awards.

CENTREX Międzynarodowy Związek Statystyk Targowych obchodzi Jubileusz 20-lecia

CENTREX Międzynarodowy Związek Statystyk Targowych, stowarzyszenie wiodących organizatorów Europy Środkowowschodniej, którego celem jest działanie na rzecz transparentności danych statystycznych targów, świętowało Jubileusz 20-lecia istnienia. Z tej okazji w dniach 18-20 maja 2017 roku w Pradze odbyło się Walne Zgromadzenie oraz międzynarodowa konferencja branżowa.

Sukcesem zakończyła się Europejska Konferencja UFI 2017 w Kolonii poświęcona siłom napędowym rozwoju przemysłu targowego w przyszłości

UFI, Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego, platforma łączącą organizatorów targów, zarządzających obiektami targowo – konferencyjnymi oraz krajowe i międzynarodowe stowarzyszenia targowe z Europy i całego świata znów zagląda w przyszłość targów. Zmiana formatu imprez, zmiana oczekiwań wystawców i zwiedzających, globalne kompetencje, a także coraz bardziej inteligentne, cyfrowo zarządzane obiekty – to tematy tegorocznej Europejskiej Konferencji UFI pod tytułem „Nadszedł czas!”, która odbyła się w Kolonii, w Niemczech, w dniach 10-12 maja br.

Światowy Dzień Targów 2017

Jeśli tego jeszcze nie zrobiliście, gorąco zachęcamy Was do przyłączenia się do tej pozytywnej kampanii promocyjnej Światowy Dzień Targów, którą od 2016 roku UFI – Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego realizuje przy wsparciu Partnerów z całego świata: regionalnych i krajowych stowarzyszeń targowych oraz licznych organizatorów targów, operatorów obiektów targowo –konferencyjnych oraz dostawców usług dla przemysłu targowego.

Sukcesem zakończyła się Europejska Konferencja UFI 2017 w Kolonii poświęcona siłom napędowym rozwoju przemysłu targowego w przyszłości

UFI, Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego, platforma łączącą organizatorów targów, zarządzających obiektami targowo – konferencyjnymi oraz krajowe i międzynarodowe stowarzyszenia targowe z Europy i całego świata znów zagląda w przyszłość targów. Zmiana formatu imprez, zmiana oczekiwań wystawców i zwiedzających, globalne kompetencje, a także coraz bardziej inteligentne, cyfrowo zarządzane obiekty – to tematy tegorocznej Europejskiej Konferencji UFI pod tytułem „Nadszedł czas!”, która odbyła się w Kolonii, w Niemczech, w dniach 10-12 maja br.

Walne Zgromadzenie PIPT za nami

Walne Zgromadzenie Polskiej Izby Przemysłu Targowego odbyło się 20 kwietnia 2017 r. (czwartek) o godzinie 12.00 w Poznaniu, World Trade Center. Obrady poprzedzone były szkoleniem, które zorganizowała Polska Izba Przemysłu Targowego wraz z Krajową Izbą Gospodarczą.

Stanowisko PIPT w sprawie projektu ustawy o ograniczeniu handlu w niedzielę

Obywatelski projekt ustawy o ograniczeniu handlu w niedzielę (druk 870)- o co chodzi przedsiębiorcom zrzeszonym w Polskiej Izbie Przemysłu Targowego.

PIPT gospodarzem spotkania z Krajową Izbą Gospodarczą

W dniu 5 kwietnia br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbyło się spotkanie izb zrzeszonych w Krajowej Izbie Gospodarczej z jej prezesem, Andrzejem Arendarskim. Spotkanie, którego gospodarzami byli Andrzej Arendarski, prezes KIG oraz Przemysław Trawa, prezes Rady PIPT, dotyczyło aktualnej sytuacji izb gospodarczych oraz zadań stojących przed Krajową Izbą Gospodarczą. W spotkaniu udział wzięli prezesi izb gospodarczych z województwa wielkopolskiego, dolnośląskiego i zachodniopomorskiego.

Jacek Krywult i Karoly Nagy Ambasadorami Targów 2016

W dniu wczorajszym poznaliśmy Ambasadorów Targów 2016 - zostali nimi Jacek Krywult, Prezydent Bielska-Białej oraz Karoly Nagy, wieloletni dyrektor CENTREX- Międzynarodowego Związku Statystyk Targowych.

Nagrody w konkursie Ekspozycja Roku 2016 wręczone!

W dniu 23 marca br., podczas Gali Złotego Medalu MTP – Wybór Konsumentów, odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie Polskiej Izby Przemysłu Targowego "Ekspozycja Roku 2016" . W tym miejscu znajdziecie Państwo pełną listę nagrodzonych. Serdecznie gratulujemy!

Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu zdali kolejny egzamin z targów

Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, po raz kolejny zagościli w przestrzeni Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tradycyjny egzamin zdawany w uczelnianych ławach, zamienili na prezentację prac zaliczeniowych przed jury złożonym z ekspertów branży targowej. Ta nietypowa forma egzaminu to wynik współpracy Polskiej Izby Przemysłu Targowego i Międzynarodowych Targów Poznańskich ze środowiskiem akademickim.

Odpaliła w Polsce kampania Światowy Dzień Targów 2017

Polska Izba Przemysłu Targowego z radością dołączyła do grona Partnerów organizowanej po raz drugi w przyszłym roku, globalnej kampanii UFI (Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego) pod nazwą Światowy Dzień Targów 2017. Akcję wspierają liczne krajowe i międzynarodowe organizacje targowe, zrzeszone w Komitecie Stowarzyszeń UFI.

Aktualne trendy i wyzwania stojące przed polską branżą targową w centrum uwagi liderów rynku podczas VIII Zimowego Zjazdu PIPT w Ciechocinku

VIII Zimowy Zjazd PIPT już za nami! To doroczne najważniejsze wydarzenie branży targowej w Polsce odbyło się w dniach 23-25 listopada br., tym razem w Ciechocinku, słynnym polskim kurorcie zwanym „perłą polskich uzdrowisk”. Za sprawą organizatora konferencji – Polskiej Izby Przemysłu Targowego, integratora branży i jedynej ogólnopolskiej organizacji samorządu targowego, krajowi liderzy branży targowej spotkali się, aby przedyskutować gorące tematy branżowe i poznać światowe trendy, szkolić się w nowych dziedzinach wiedzy i po prostu, dobrze się bawić.

PIPT i CENTREX będą kontynuować wieloletnią współpracę w dziedzinie audytu danych statystycznych targów w Polsce

W dniu 23 listopada br., podczas VIII Zimowego Zjazdu PIPT w Ciechocinku, miało miejsce podpisanie przez Polską Izbę Przemysłu Targowego oraz CENTREX – Międzynarodowy Związek Statystyk Targowych, kolejnej umowy o współpracy w zakresie audytu i oceny danych statystycznych targów organizowanych przez członków Izby. Umowa zawarta na lata 2017-2019, jest kolejnym etapem wieloletniej współpracy pomiędzy tymi dwoma wiodącymi organizacjami branży targowej z regionu Europy Środkowowschodniej.

Targi dają więcej!

Targi dają więcej! To główne hasło trwającej od maja br. ogólnopolskiej kampanii Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Ma wzmocnić pozytywny wizerunek targów jako istotnego narzędzia marketingowego. Ma przekonać Polaków do tego, że bez względu na wiek, zainteresowania i zawód każdy znajdzie na Targach coś dla siebie.

II Zimowy Bieg Polskiej Izby Przemysłu Targowego

Najbardziej wysportowani i propagujący zdrowy styl życia uczestnicy VIII Zimowego Zjazdu PIPT, w Ciechocinku w dniach 23-25 listopada br., wzięli udział w II Zimowym Biegu PIPT. Bieg został zorganizowany wzdłuż słynnych ciechocińskich tężni solankowych, przy wsparciu miejscowego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Prof. Jacek Majchrowski odbrał Honorowy Tytuł Ambasador Targów 2015

Podczas ceremonii otwarcia 20. Jubileuszowych Targów książki w Krakowie w dniu 27 października br. odbyło się wręczenie Honorowego Tytułu Polskiej Izby Przemysłu Targowego Ambasador Targów 2015. Tytuł ten, decyzją Kapituły PIPT przyznano Panu Prof. Jackowi Majchrowskiemu, Prezydentowi Krakowa.

Goście z EMECA na Międzynarodowych Targach Poznańskich

W dniach 20-21 października na Targach Poznańskich odbyło się walne zgromadzenie EMECA, Europejskiego Stowarzyszenia Głównych Centrów Wystawienniczych.

 • ABISAL sp. z o.o.

  Poznań
  Strzałkowskiego 26/6A, 60-855 Poznań
  +48 61 848 3645, 848 1090, 601 704 831
  +48 61 848 3645, 848 1090
  biuro@abisal.com.pl
  http://www.abisal.com.pl/
  Strzałkowskiego 26/6A, 60-855 Poznań
  +48 61 848 3645, 848 1090, 601 704 831
  +48 61 848 3645, 848 1090
  biuro@abisal.com.pl
  http://www.abisal.com.pl/
  Firma zajmuje się kompleksową realizacją stoisk targowych w kraju i za granicą. Wykonuje projekty, dokumentację i wizualizację stoisk. Zapewnia pełną obsługę wystawców, wyposażenie stoiska w meble i sprzęt gospodarczy. Świadczy usługi graficzno-plastyczne, wydruki wielkoformatowe. Firma buduje stoiska w systemach wystawienniczych Syma i Octa oraz stoiska nietypowe: z płyty kartonowo-gipsowej i z elementów drewnianych. W ofercie również stoiska piętrowe i pawilony na otwartym terenie.
  zobacz więcej
 • ABYSS s.c. Małgorzata i Krzysztof Szofer

  Dąbrowa
  Akacjowa 5, 62-070 Dąbrowa
  +48 61 868 2352, 868 1198
  +48 61 868 2714
  biuro@abyss.pl
  http://www.abyss.pl/
  Akacjowa 5, 62-070 Dąbrowa
  +48 61 868 2352, 868 1198
  +48 61 868 2714
  biuro@abyss.pl
  http://www.abyss.pl/
  Projektowanie i wykonawstwo ekspozycji targowych. Stoiska wykonywane pod klucz - z pełnym wyposażeniem. Wykonawstwo indywidualnych mebli ekspozycyjnych. Specjalizacja w realizacji nietypowych projektów. Własna pracownia projektowa oraz zaplecze warsztatowo – wykonawcze. Ponadto wykonawstwo ekspozycji z projektów i elementów powierzonych przez klienta. Realizacja projektów w kraju i za granicą.
  zobacz więcej
 • AMAKO EXPO

  Kraków
  Gdyńska 19-21 , 31-323 Kraków
  +48 12 416 7815
  + 48 12 416 7818
  biuro@amakoexpo.pl
  http://www.amakoexpo.pl/
  Gdyńska 19-21 , 31-323 Kraków
  +48 12 416 7815
  + 48 12 416 7818
  biuro@amakoexpo.pl
  http://www.amakoexpo.pl/

  Amako Expo projektuje i buduje stoiska targowe, zapewniając pełną obsługę wystawienniczą. Stoiska autorskie i systemowe naszego autorstwa co roku pracują na sukces naszych Klientów na targach w Polsce i za granicą.Wyróżnia nas indywidualne, „butikowe” podejście do realizowanych projektów, które przygotowujemy mając na uwadze funkcjonalne rozwiązania i najnowsze trendy.Doświadczony zespół specjalistów oferuje Państwu doradztwo oraz pełną obsługę i wsparcie - w czasie targów będąc do pełnej dyspozycji Klienta.


  zobacz więcej
 • ANTARES STUDIO I GRUPA

  Łódź
  Rzgowska 102, lok. 32, 93-153 Łódź
  +48 42 682 2532, 682 2551, 502 030 231
  +48 42 682 4312
  biuro@stoiskatargowe.pl
  http://www.stoiskatargowe.pl/
  Rzgowska 102, lok. 32, 93-153 Łódź
  +48 42 682 2532, 682 2551, 502 030 231
  +48 42 682 4312
  biuro@stoiskatargowe.pl
  http://www.stoiskatargowe.pl/
  Projektowanie i realizacja stoisk systemowych i niesystemowych, jednopoziomowych, wielopoziomowych i zewnętrznych. Firma działa od 1994 roku. Własny zespół projektowy. Baza wykonawcza w Poznaniu. Możliwość profesjonalnego, estradowego oświetlania ekspozycji, zmocowanego do ramp wolnostojących lub zwieszanych z dachów hal wystawienniczych. Nagłośnienie stoisk, wyposażenie w multimedia, systemy głosowania, etc. Liczne nagrody za realizacje. Na życzenie pilotaż administracyjny w sprawach związanych z targami, akcje eventowe na stoiskach. Organizacja imprez firmowych.
  zobacz więcej
 • AZ ZDZISŁAW FILIPIAK Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe sp. z o.o.

  Owińska
  Poprzeczna 3, 62-005 Owińska
  +48 61 875 2672, 875 2674
  +48 61 875 2672
  office@a-z.com.pl
  http://www.a-z.com.pl/
  Poprzeczna 3, 62-005 Owińska
  +48 61 875 2672, 875 2674
  +48 61 875 2672
  office@a-z.com.pl
  http://www.a-z.com.pl/
  Projektowanie i kompleksowa realizacja stoisk targowych, wystaw i wnętrz w kraju i za granicą. Zabudowa niestandardowa z wykorzystaniem nietypowych materiałów i nowoczesnych technologii oraz w oparciu o systemy wystawiennicze. Pełne wyposażenie wykonywanych obiektów w meble, sprzęt gospodarczy i multimedialny. Usługi graficzno – plastyczne. Realizacja “pod klucz” wnętrz obiektów użyteczności publicznej. Od 2004 roku firma pracuje zgodnie z normami systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000. Firma posiada tytuł Lider Usług Targowych.
  zobacz więcej
 • Deko-Bau sp. z o.o.

  Lubin
  ul. Ścinawska 1, 59-300 Lubin
  +48 76 844 20 20
  +48 76 844 20 2
  dekobau@dekobau.pl
  http://www.dekobau.pl/
  ul. Ścinawska 1, 59-300 Lubin
  +48 76 844 20 20
  +48 76 844 20 2
  dekobau@dekobau.pl
  http://www.dekobau.pl/

  Deko-Bau to firma specjalizująca się w produkcji i budowie stoisk targowych systemowych i indywidualnych, scenografii teatralnych oraz ekspozycji muzealnych. Pracujemy na terenie całej Europy, a także, poprzez umowy partnerskie, w Indiach, Emiratach Arabskich, Turcji, Hong Kongu, RPA i USA. Posiadamy ponad 3000 m2 hal produkcyjno-magazynowych, urządzenia i maszyny produkcyjne najnowszej generacji oraz flotę ponad 30 pojazdów.

  zobacz więcej
 • Ecat International Sp z o.o.

  Stęszew
  Bukowska 36, 62-060 Stęszew
  +48 61 651 77 87
  sales@ecatgroup.eu
  http://www.ecatexhibition.eu/
  Bukowska 36, 62-060 Stęszew
  +48 61 651 77 87
  sales@ecatgroup.eu
  http://www.ecatexhibition.eu/

  Firma Ecat International istnieje na rynku od 2012 roku. Założycielami firmy są osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży targowej, znające doskonale rynek nie tylko europejski, lecz również azjatycki i północnoamerykański. W realizacjach firmy zdecydowanie dominują stoiska indywidualne.

  Obecnie Ecat to ponad 50 pracowników doskonale funkcjonujących w sprawdzonej strukturze z podziałem na część biurową, stolarnię oraz zespoły montażowe.

  Dążąc do zapewnienia najwyższej jakości realizowanych projektów, Ecat w sposób ciągły inwestuje w nowe obszary działalności. Prócz dobrze wyposażonej stolarni oraz magazynu, Ecat dysponuje również:

  - działem projektowym (projekty koncepcyjne stoisk, rysunki techniczne, rysunki wykonawcze CAD),

  - lakiernią,

  - pracownią graficzną (projekty graficzne, wydruki na wszelkich materiałach, logotypy i liternictwo 3D),

  - rozbudowaną flotą samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowy.

  Projekty realizowane były na obszarze praktycznie całego świata, od Hiszpanii po Łotwę oraz od Włoch po Norwegię.

  Ponadto Grupa Ecat wykonuje stoiska w całej Azji , Ameryce Północnej , Południowej , Azji , Afryce oraz na Bliskim Wschodzie


  zobacz więcej
 • ELSTAR sp.j. Robert Gloger, Stanisław Szymański

  Poznań
  Dworska 12/10, 61-619 Poznań
  61 826 8293
  61 826 8318
  info@elstar.poznan.pl
  http://www.elstar.poznan.pl/
  Dworska 12/10, 61-619 Poznań
  61 826 8293
  61 826 8318
  info@elstar.poznan.pl
  http://www.elstar.poznan.pl/
  Firma ELSTAR powstała w 1984 roku w Poznaniu, początkowo specjalizując się w obróbce skrawaniem i ślusarstwie. Obecnie jest wiodącym producentem profili i konstrukcji aluminiowych w Polsce.
  Współpracuje z firmami z branży wystawienniczej, licznymi agencjami reklamowymi i eventowymi, oferując kompleksową obsługę oraz bogatą ofertę profili aluminiowych, konstrukcji wystawienniczych, stoisk targowych, reklam wizualnych, kasetonów, standów itp., a także wykładzin eventowych.


  zobacz więcej
 • Expo Code Sp. z o.o.

  Rzeszów
  zobacz więcej
 • EXPO LINIA sp. z o.o.

  Buk
  Przemysłowa 3, 64-320 Buk
  +48 61 813 1224, 813 1023
  +48 61 813 1224, 813 1023
  biuro@expolinia.pl
  http://www.expolinia.pl/
  Przemysłowa 3, 64-320 Buk
  +48 61 813 1224, 813 1023
  +48 61 813 1224, 813 1023
  biuro@expolinia.pl
  http://www.expolinia.pl/
  Zabudowa stoisk targowych według indywidualnych projektów architektonicznych. Realizacja stoisk parterowych i piętrowych. Potwierdzeniem kreatywności zespołu i wysokiego standardu usług są otrzymane liczne wyróżnienia przyznane przez organizatorów targów. Kompleksowy zakres usług obejmuje m.in.: wykonanie profesjonalnej dokumentacji projektowej i technicznej, wykonanie zabudowy wystawienniczej, instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, realizację oświetlenia, opracowanie i wykonanie oprawy graficznej stoiska (elementy przestrzenne, podświetlane, wydruki wielkoformatowe), wyposażenie stoiska w meble, wyposażenie zaplecza kuchennego, profesjonalny sprzęt audiowizualny, serwis kwiatowy, techniczny, fotograficzny, sprzątanie stoiska, demontaż stoiska, transport i dostawę eksponatów oraz transport osobowy uczestników targów (w Poznaniu).
  zobacz więcej
 • EXPO STYL Usługi Projektowe i Wystawiennicze Andrzej Janusz

  Warszawa
  Henryka Raabego 8 lok. 3, 05-830 Warszawa
  +48 22 855 42 96
  +48 22 256 71 53
  biuro@expostyl.com
  http://www.expostyl.com/
  Henryka Raabego 8 lok. 3, 05-830 Warszawa
  +48 22 855 42 96
  +48 22 256 71 53
  biuro@expostyl.com
  http://www.expostyl.com/
  EXPO STYL działa w branży wystawienniczej od ponad piętnastu lat. Posiada ogromne doświadczenie w zakresie projektowania i wykonywania „pod klucz” wszelkiego rodzaju zabudowy targowej. Na etapie przygotowywania projektu prowadzi szczegółowe konsultacje z klientem, aby ustalić spójną wizję oczekiwań zleceniodawcy i możliwości technicznych. Podczas ustawiania stoiska targowego zapewnia profesjonalną obsługę. Służy poradą w zakresie technicznym oraz merytorycznym. Podczas realizacji projektu, każdorazowo prowadzi nadzór techniczny nad właściwym wykonaniem stoiska wystawienniczego. Ponadto oferuje również swoje usługi w dopełnieniu wszelkich formalności targowych. Stoiska targowe w oparciu o najnowsze trendy w zakresie wystawiennictwa i przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Projekty stoisk wystawienniczych niestandardowych, wykorzystując ciekawe, niebanalne pomysły i propozycje klientów. Wszystkie prace wykonywane są w oparciu o systemy OCTANORM, MAXIMA LIGHT. Zabudowa targowa opiera się również o konstrukcje piętrowe, konstrukcje typu „trilok” czy „struktura” z wykorzystaniem płyt MDF, pleksi, szkła, poliwęglanu komórkowego, stali, blachy perforowane, drewna, roślin, wysokiej jakości wykładziny podłogowej, paneli itp.
  zobacz więcej
 • EXTEND VISION sp. z o.o.

  Kraków
  Kamienna 43, 31-403 Kraków
  +48 12 415 5111
  + 48 12 415 5155, 415 5111
  biuro@extendvision.pl
  http://www.wystawa.pl/
  Kamienna 43, 31-403 Kraków
  +48 12 415 5111
  + 48 12 415 5155, 415 5111
  biuro@extendvision.pl
  http://www.wystawa.pl/
  Firma Extend Vision działa na rynku marketingu wystawienniczego od roku 1994 r. Klienci firmy mogą wybierać wśród szerokiej gamy ekonomicznych rozwiązań wystawienniczych. Podstawowy profil działalności firmy to obsługa w zakresie wyposażenia firm w systemy wystawiennicze, konferencyjne, targowe, promocyjne, począwszy od projektu graficznego po finalny produkt. Całość oferty koncentruje się na trzech głównych dziedzinach: sprzedaży mobilnych systemów wystawienniczych, dających możliwość samodzielnego montażu i demontażu, autorskiej i systemowej zabudowie, kompleksowej obsłudze targowej oraz solventowym i atramentowym druku wielkoformatowym. Firma wciąż poszerza zakres swojej działalności w obrębie rynku wystawienniczego. Działalność Extend Vision została uhonorowana licznymi nagrodami i wyróżnieniami: Gazela Biznesu, Oko Reklamy, Statuetka Fair Play, Złoty Medal MTP, Acanthus Aureus.
  zobacz więcej
 • Fair Team Michał Hempowicz

  Poznań
  zobacz więcej
 • FAIRTEX-DESIGN Agencja Usług Targowych

  Poznań
  Podgórna 1c/27, 61-828 Poznań
  + 48 61 870 5521
  + 48 61 870 5023
  biuro@fairtex.com.pl
  http://www.fairtex.com.pl/index.html
  Podgórna 1c/27, 61-828 Poznań
  + 48 61 870 5521
  + 48 61 870 5023
  biuro@fairtex.com.pl
  http://www.fairtex.com.pl/index.html
  Firma działa w segmencie usług związanych z projektowaniem i wykonywaniem stoisk wystawienniczych. Wykonuje zabudowę stoisk w Polsce i w całej Europie. Stosuje różne techniki prezentacji wystawców: architektoniczne, graficzne, wizyjne, oświetleniowe. Dla gości przyjeżdżających do Poznania prowadzi dział zakwaterowań z bogatą bazą noclegową.
  zobacz więcej
 • HERMES STUDIO EXPO Krzysztof Boczkowski

  Poznań
  ul. Hawelańska 1, 61- 625 Poznań
  +48 61 847 6001 w. 239, +48 601 736 781
  +48 61 841 1881
  biuro@hermes.poznan.pl
  http://www.hermes.poznan.pl/
  ul. Hawelańska 1, 61- 625 Poznań
  +48 61 847 6001 w. 239, +48 601 736 781
  +48 61 841 1881
  biuro@hermes.poznan.pl
  http://www.hermes.poznan.pl/
  Kompleksowa realizacja niesystemowych stoisk targowych według indywidualnych projektów, stoisk w systemie oktagonalnym lub z elementów drewnianych i płyt gipsowo-kartonowych, wraz z oprawą plastyczną, wykonaniem instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. Stoiska piętrowe i pawilony na powierzchni otwartej.
  zobacz więcej
 • IDEAEXPO.MTP

  Poznań
  Głogowska 14, 60-734 Poznań
  +48 61 869 23 33
  +48 61 869 29 63
  ideaexpo@mtp.pl
  http://www.ideaexpo.pl/pl/
  Głogowska 14, 60-734 Poznań
  +48 61 869 23 33
  +48 61 869 29 63
  ideaexpo@mtp.pl
  http://www.ideaexpo.pl/pl/

  IDEAEXPO.MTP to wyspecjalizowany departament Międzynarodowych Targów Poznańskich zajmujący się budową stoisk targowych oraz aranżacją wszelkiego rodzaju powierzchni ekspozycyjnych zarówno na terenie MTP w Poznaniu, jaki i we liczących się centrach wystawienniczych w Polsce i za granicą. Ogromne doświadczenie zespołu potwierdza ponad 30-letnie doświadczenie, które przekłada się na blisko 6.000 stoisk roczne.

  Zespół IDEAEXPO.MTP wyróżnia się na rynku swoim unikatowym podejściem do klientów. Jako integralna część MTP zawsze postrzega udział w targach w szerokim aspekcie, uwzględniając ich specyfikę, profil zwiedzających, obecność konkurencji, kondycję branży czy też nowe trendy pojawiające się w obszarze szeroko pojętej komunikacji marketingowej.

  Jako ekspert w budowie stoisk IDEAEXPO.MTP gwarantuje kompleksowe i zindywidualizowane podejście do udziału w targach. Doświadczeni konsultanci przygotują zoptymalizowaną ofertę w zakresie budowy stoiska wraz z jego pełną obsługą logistyczną, magazynowaniem oraz montażem na dowolnych targach w Polsce i na świecie. Doradzą co zrobić, aby stoisko przyciągało uwagę oraz wyróżniało się na tle konkurencji. Pomogą też w opracowaniu koncepcji targowego wystąpienia, tak by strategię marketingową firmy skutecznie przełożyć na projekt stoiska. Do dyspozycji Wystawców pozostaje także serwis techniczny oraz największa w Polsce kolekcja mebli i nowoczesnych akcesoriów.

  zobacz więcej
 • INEXPO - Poznańska Agencja Targowa Jan Lisiak Piotr Wojewodzic s.j.

  Poznań
  Śniadeckich 3/4, 60-773 Poznań
  +48 61 865 8043, 865 8044
  +48 61/ 865 8043, 865 8044
  targi@inexpo.com.pl
  http://inexpo.pl/
  Śniadeckich 3/4, 60-773 Poznań
  +48 61 865 8043, 865 8044
  +48 61/ 865 8043, 865 8044
  targi@inexpo.com.pl
  http://inexpo.pl/

  Pełen zakres usług wystawienniczych w kraju i za granicą: projekty i dokumentacje, uzgodnienia z organizatorami, zabudowa systemowa i niesystemowa, stoiska piętrowe i pawilony zewnętrzne. Wykonanie instalacji i kompletne wyposażanie stoisk w meble, oświetlenie, instalację elektryczną, sprzęt audiowizualny i nagłośnienie.W ofercie nowoczesny system kształtowania przestrzeni użytkowej Nova Form. Hostessy, catering, organizacja imprez towarzyszących.


  zobacz więcej
 • JMT POLSKA sp. z o.o.

  Komorniki k/Poznania
  Fabianowska 151/153, 62-052 Komorniki k/Poznania
  +48 61 864 3587, 840 8218, 502 141 201, 501 713 144
  +48 61 864 3846
  jmt@jmt.poznan.pl
  http://www.jmt.poznan.pl/
  Fabianowska 151/153, 62-052 Komorniki k/Poznania
  +48 61 864 3587, 840 8218, 502 141 201, 501 713 144
  +48 61 864 3846
  jmt@jmt.poznan.pl
  http://www.jmt.poznan.pl/
  Firma JMT Polska jest oddziałem holenderskiej firmy JMT, od ponad 20 lat obecnej na rynkach wystawienniczych Europy Zachodniej. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie wyposażanie stoisk targowych w meble i akcesoria oraz organizacji imprez plenerowych. W ofercie firmy znajduje się ponad 5 tysięcy sztuk mebli w 200 wzorach oraz akcesoria takie jak: naczynia, nakrycia stołowe i sprzęt AGD. Poza tradycyjnym asortymentem firma proponuje swoim klientom najnowsze modele odpowiadające światowym trendom. W ofercie firmy namioty o wymiarach od 25 - 1000 m2, wyposażone w podłogi, profesjonalne sceny, oświetlenie i nagłośnienie.
  zobacz więcej
 • LITTERA Iwona Pecko

  Gdańsk
  Warszawska 96/41, 80-180 Gdańsk
  +48 58 307 5670, 307 5671
  +48 58 307 5671
  littera.biuro@use.pl ; littera@use.pl
  http://www.littera.com.pl/
  Warszawska 96/41, 80-180 Gdańsk
  +48 58 307 5670, 307 5671
  +48 58 307 5671
  littera.biuro@use.pl ; littera@use.pl
  http://www.littera.com.pl/
  Podstawowym zakresem działalności firmy Littera jest wystawiennictwo. Firma współpracuje ze wszystkimi największymi centrami targowymi w Polsce. Posiada własne architektoniczne biura projektowe, pracownię graficzną oraz realizacyjną, magazyn i środki transportu. Dysponuje oryginalnym systemem z profili aluminiowych firmy Octanorm oraz wszystkimi niezbędnymi elementami wyposażenia stoisk (profesjonalne oświetlenie, meble, sprzęt gospodarczy).
  zobacz więcej
 • MAD-EXPO sp. z o.o.

  Poznań
  Parkowa 3/1, 60-775 Poznań
  +48 61 866 2610
  +48 61 866 2610
  biuro@madexpo.com.pl
  http://www.madexpo.pl/
  Parkowa 3/1, 60-775 Poznań
  +48 61 866 2610
  +48 61 866 2610
  biuro@madexpo.com.pl
  http://www.madexpo.pl/
  Mad-Expo działa na rynku wystawienniczym od kilkunastu lat. Oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie projektowania i budowy stoisk targowych. Realizuje zamówienia na targach krajowych i zagranicznych. Oferuje projekty oraz wykonanie stoisk targowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb wystawcy. Oferta firmy obejmuje bogate i oryginalne pomysły oraz aranżacje ekspozycji. Świadczy kompleksową obsługę podczas trwania targów.
  zobacz więcej
 • MAXPOL sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

  Warszawa
  Puławska 479, 02-844 Warszawa
  +48 22 628 0621, 629 9621, 625 1408
  +48 22 621 0373
  maxpol@maxpol-targi.com.pl; m.ryttel@maxpol-targi.com.pl
  http://www.maxpol-targi.com.pl/
  Puławska 479, 02-844 Warszawa
  +48 22 628 0621, 629 9621, 625 1408
  +48 22 621 0373
  maxpol@maxpol-targi.com.pl; m.ryttel@maxpol-targi.com.pl
  http://www.maxpol-targi.com.pl/

  Firma PPH „Maxpol” Sp. z o.o. od 1990 roku zajmuje się organizacją międzynarodowych targów poza granicami kraju oraz w kraju w wybranych branżach. Jesteśmy firmą z Rekomendacją Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Posiadamy wiele certyfikatów organizatorów targów na świecie. Posiadamy również certyfikat ISO 9001. Wystąpienia polskich firm organizujemy kompleksowo w ponad 30 państwach Europy oraz w Azji, Afryce, Ameryce Północnej i Południowej. Wykonujemy indywidualne projekty stoisk dostosowane do potrzeb wystawcy, zapewniamy odpowiednią powierzchnię, zabudowę systemową lub indywidualną, pełną aranżację i wyposażenie stoisk; przewóz eksponatów na targi; organizację pobytu uczestników targów – indywidualną i grupową (przelot samolotem, lokalny transport, hotel), reklamę w lokalnej prasie i TV, obsługę stoisk przez hostessy oraz tłumaczy, organizację spotkań biznesowych. Wyłączny przedstawiciel w Polsce Międzynarodowych Targów Spożywczych IFE w Wielkiej Brytanii i IFEA w Republice Południowej Afryki.


  zobacz więcej
 • MELIŃSKI MINUTH sp. z o.o.

  Poznań
  Obornicka 253 A,B, 60-693 Poznań
  +48 61 842 9283
  +48 61 842 9252
  biuro@melinski-minuth.com.pl
  http://www.melinski-minuth.com.pl/
  Obornicka 253 A,B, 60-693 Poznań
  +48 61 842 9283
  +48 61 842 9252
  biuro@melinski-minuth.com.pl
  http://www.melinski-minuth.com.pl/
  Projektowanie i zabudowa stoisk targowych, aranżacja wnętrz biurowych i wystawowych oraz profesjonalna obsługa konferencji. Specjalizujemy się w projektach nietypowych
  i indywidualnych. Jesteśmy kreatywni, zaangażowani i nie boimy się nowych wyzwań. Służymy pomocą i fachowym doradztwem podczas całego procesu realizacji: od projektu, poprzez zabudowę do technicznej opieki w trakcie trwania imprezy targowej. Naszym klientom towarzyszymy podczas wystąpień targowych w kraju i za granicą, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Francji, Hiszpanii, Rosji, na Białorusi, w Holandii i Turcji. Nasze projekty opracowujemy wspólnie z klientem dbając o to, aby efekt końcowy w jak najlepszym stopniu spełnił cele targowe wystawcy i zapadł na długo w pamięci zwiedzających. Naszą jakość wykonawstwa potwierdza praca zgodnie z normami jakości ISO 9001: 2000 i znak „ Stoiska z rekomendacją Polskiej Izby Przemysłu Targowego”. Jesteśmy członkiem organizacji IFES- International Federation of Exhibition and Event Services.
  zobacz więcej
 • MESSE-PROJEKT s.c. P. Szczepaniak & R. Molewski

  Luboń k/Poznania
  Fryderyka Chopina 15A, 62-030 Luboń k/Poznania
  +48 61/ 8131 756
  +48 61/ 8131 756
  marketing@messeprojekt.pl
  http://www.messeprojekt.pl/
  Fryderyka Chopina 15A, 62-030 Luboń k/Poznania
  +48 61/ 8131 756
  +48 61/ 8131 756
  marketing@messeprojekt.pl
  http://www.messeprojekt.pl/
  Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i budowy stoisk targowych na terenie Polski i całej Europy. Realizuje nowatorskie pomysły i oryginalne projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Zapewnia stałą, wysoką jakość wykonania z dbałością o szczegóły i szybki i sprawny serwis w trakcie trwania imprezy targowej. W ofercie firmy: oprawy plastyczne, grafika reklamowa, aranżacje stoisk, druk wielkoformatowy, wyposażanie stoisk w sprzęt elektryczny, oświetleniowy i multimedialny, meble, sprzęt AGD, kwiaty. Firma oferuje program partnerski skupiający najlepsze, wyspecjalizowane firmy branży oraz wykonawców własnych.
  zobacz więcej
 • PARTNER

  Poznań
  Bobrownicka 1C, 61-306 Poznań
  +48 61 870 5123, 872 6011, 872 6264
  +48 61 870 5123, 872 6011, 870 5123
  partner@partner.targi.pl
  http://www.partner.targi.pl/
  Bobrownicka 1C, 61-306 Poznań
  +48 61 870 5123, 872 6011, 872 6264
  +48 61 870 5123, 872 6011, 870 5123
  partner@partner.targi.pl
  http://www.partner.targi.pl/
  Kompleksowa zabudowa stoisk targowych na największych targach w kraju i za granicą. W ofercie firmy: projektowanie i zabudowa stoisk konwencjonalnych i indywidualnych, wraz z wyposażeniem w meble, sprzęt radiowo- telewizyjny, urządzenia gospodarstwa domowego, sprzęt komputerowy i multimedialny. Prace graficzne i plastyczne. Certyfikat ISO 9001:2000 jest gwarancją wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę dla wystawców.
  zobacz więcej
 • POLEXPO EXHIBITIONS sp. z o.o.

  Michałowice
  Słoneczna 26, 05-816 Michałowice
  +48 22 658 1818, 658 1819
  +48 22 822 0979, 883 0297
  poczta@polexpo.pl
  http://www.polexpo.pl/
  Słoneczna 26, 05-816 Michałowice
  +48 22 658 1818, 658 1819
  +48 22 822 0979, 883 0297
  poczta@polexpo.pl
  http://www.polexpo.pl/
  Organizator udziałów polskich firm w zagranicznych imprezach targowych. Organizator wystaw narodowych z cyklu Polish Business Days i Business Polska. Ponadto usługi projektowania, budowy i kompleksowego wyposażania stoisk targowych. Eksport usług targowych.
  zobacz więcej
 • Pracownia Sztuk Plastycznych sp. z o.o.

  Warszawa
  Rzymska 13/19 m.2, 03-976 Warszawa
  +48 22 617 4191
  +48 22 617 4191 w.102
  psp@psp.com.pl
  http://www.psp.com.pl/
  Rzymska 13/19 m.2, 03-976 Warszawa
  +48 22 617 4191
  +48 22 617 4191 w.102
  psp@psp.com.pl
  http://www.psp.com.pl/
  Ponad 55-letnie doświadczenie na polskim rynku usług plastycznych. Organizacja, promocja i oprawa plastyczna targów i wystaw w Polsce i za granicą, kongresów, konferencji, seminariów, bankietów i innych imprez towarzyszących targom. Projektowanie i wykonawstwo standarowej i indywidualnej zabudowy stoisk wystawienniczych. Małe formy rzeźbiarskie, medale okolicznościowe i materiały reklamowe na potrzeby targów. Usługi graficzne w zakresie grafiki użytkowej.
  zobacz więcej
 • PROBUDEX Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe sp. z.o.o.

  Kraków
  Mazowiecka 68A/67, 30-019 Kraków
  +48 12 415 69 35
  +48 12 415 68 53
  biuro@probudex.com.pl, biuro@probudex.pl
  http://www.probudex.pl/
  Mazowiecka 68A/67, 30-019 Kraków
  +48 12 415 69 35
  +48 12 415 68 53
  biuro@probudex.com.pl, biuro@probudex.pl
  http://www.probudex.pl/
  Projektowanie wraz z wizualizacją oraz budowa stoisk targowych na bazie systemów (Octanorm, Maxima, Maxima Light) oraz pozasystemowych-autorskich, z wykorzystaniem najnowszych technologii wystawienniczych. Organizacja kongresów, seminariów, wystaw i imprez plenerowych. Budowa stoisk piętrowych w systemie Doppelform oraz innych. Zastosowanie najnowszych technik oświetlenia oraz cyfrowych technik przekazu. Nowa linia stoisk Future Design stworzona dzięki środkom z Unii Europejskiej. Pełna obsługa we wszystkich centrach targowych w kraju oraz za granicą. Obsługiwane przez firmę centra europejskie to głównie: Mediolan, Werona, Genewa, Duesseldorf, Norymberga oraz Kolonia.
  zobacz więcej
 • PROMOCJA s.c. W.Gola B.Gola- Przedsiębiorstwo Organizacji Wystaw i Obsługi Targów

  Poznań
  Tatarakowa 4, 61-680 Poznań
  +48 61 866 5058, 866 6384, 865 4777
  +48 61 865 8047, 865 6120
  info@promocja-w-gola.com.pl
  http://www.promocja-w-gola.com.pl
  Tatarakowa 4, 61-680 Poznań
  +48 61 866 5058, 866 6384, 865 4777
  +48 61 865 8047, 865 6120
  info@promocja-w-gola.com.pl
  http://www.promocja-w-gola.com.pl
  Zabudowa stoisk w systemie oktagonalnym według indywidualnych projektów z dowolnych materiałów. Stoiska piętrowe i pawilony zewnętrzne. Realizacje na terenie Polski i Europy. Akcje promocyjne dla wystawców podczas trwania imprezy targowej. Rezerwacja noclegów, zatrudnianie hostess i tłumaczy, catering. Projektowanie i produkcja materiałów reklamowych.
  zobacz więcej
 • REKORD Hale Namiotowe sp. z o.o.

  Wrocław
  Mazowiecka 17, 50-412 Wrocław
  +48 71 34 38 388
  +48 71 34 23 190
  rekord@halenamiotowe.com.pl
  http://www.halenamiotowe.com.pl
  Mazowiecka 17, 50-412 Wrocław
  +48 71 34 38 388
  +48 71 34 23 190
  rekord@halenamiotowe.com.pl
  http://www.halenamiotowe.com.pl

  Firma od 1998 roku zajmuje się projektowaniem i budową hal namiotowych różnego przeznaczenia. Nasze 60 000 m2 zadaszeń pozwala spełnić wszystkie oczekiwania organizatorów imprez masowych. Dysponujemy halami namiotowymi o różnych kształtach i rozmiarach, od najmniejszych o szer. 5m i dł. 5m do największych o szer. 50m i dł. ponad 100m, także halami sferycznymi i piętrowymi. Nasze obiekty wyposażamy w podłogi, oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzację. Każdą imprezę, nawet największą zorganizowaną w dowolnym terenie zabezpieczymy w energię elektryczną i sanitariaty z pełnym serwisem technicznym. Dysponujemy biurem projektowym i kwalifikowanym nadzorem robót z odpowiednimi uprawnieniami. Świadczymy usługi w kraju i za granicą.

  zobacz więcej
 • SIMPEX Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe

  Poznań
  Nowowiejskiego 7, 61-731 Poznań
  +48 61 852 55 94 , +48 601 26 77 40
  +48 61 852 55 94
  simpex@simpextargi.pl
  http://www.simpextargi.pl/
  Nowowiejskiego 7, 61-731 Poznań
  +48 61 852 55 94 , +48 601 26 77 40
  +48 61 852 55 94
  simpex@simpextargi.pl
  http://www.simpextargi.pl/
  Projektowanie i zabudowa stoisk targowych w systemie oktagonalnym - stelażowym oraz stoisk indywidualnych - z płyty MDF na targach w kraju i za granicą. Realizacja stoisk piętrowych i pawilonów zewnętrznych. Wyposażenie w meble i sprzęt gospodarczy. Grafika. Hostessy.
  zobacz więcej
 • SQM sp. z o.o. sp.k.

  Komorniki k/Poznania
  Poznańska 164, 62-052 Komorniki k/Poznania
  + 48 61 666 1184
  + 48 61 66 15832
  biuro@sqm.pl
  http://www.sqm.pl/
  Poznańska 164, 62-052 Komorniki k/Poznania
  + 48 61 666 1184
  + 48 61 66 15832
  biuro@sqm.pl
  http://www.sqm.pl/
  SQM rozpoczęło swoją działalność w roku 2004, stając się tym samym jednym
  z pionierów rynku Digital Signage w Polsce. SQM skupia się na dwóch płaszczyznach działalności – SQM Digital Signage oraz SQM Rental&Events. W ramach DS rozwija swoje kompetencje w zakresie obsługi 360 st., czyli budowania strategii marketingowych z wykorzystaniem nośników cyfrowych, doradzając jakie rozwiązania wybrać, aby maksymalnie wykorzystać korzyści płynące z nowoczesnych technologii. W obrębie R&E doskonali swoje umiejętności w zakresie multimedialnej obsługi eventów, skupiając się przede wszystkim na innowacyjnych rozwiązaniach indoor do wykorzystania podczas wydarzeń targowych, konferencji czy eventów. Obecnie właśnie multimedialna obsługa stoisk targowych stanowi dla firmy core business. Wraz z Partnerami, takimi jak organizatorzy targów czy firmy budujące stoiska, SQM obsługuje wystawców na terenie całej Europy ze szczególnym uwzględnieniem Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Włoch oraz Szwecji. Klientami są między innymi firmy takie jak KGHM, Koreańska Organizacja Turystyczna, Chińskie Koleje Państwowe czy firmy farmaceutyczne.
  Firma jest nieprzerwanie od roku 2011 dostawcą multimediów dla Międzynarodowych Targów Poznańskich na potrzeby budowanych przez Partnera stoisk targowych.
  Centrala firmy znajduje się w Komornikach koło Poznania (przy węźle autostradowym A2) co stanowi dogodną lokalizację zarówno na potrzeby obsługi wydarzeń polskich, jak i zagranicznych. W ramach dalszej ekspansji poza granice kraju, w końcówce roku 2012 założona została spółka w Wielkiej Brytanii - SQM Rental&Events Ltd.
  zobacz więcej
 • TECON SERVICE Kompleksowa Zabudowa Stoisk Targowych

  Dopiewo
  Bukowska 17 Dąbrowa k/Poznania, 62-070 Dopiewo
  +48 61 865 8228, 652 3645 (magazyn)
  +48 61 865 6909
  biuro@tecon.poznan.pl
  http://www.tecon.poznan.pl/
  Bukowska 17 Dąbrowa k/Poznania, 62-070 Dopiewo
  +48 61 865 8228, 652 3645 (magazyn)
  +48 61 865 6909
  biuro@tecon.poznan.pl
  http://www.tecon.poznan.pl/
  Projektowanie i kompleksowa zabudowa stoisk targowych w kraju i za granicą. Aranżacja wraz z pełnym wyposażeniem stoisk. Stoiska standardowe oraz wg indywidualnych projektów architektonicznych z dowolnych materiałów. Stoiska piętrowe, pawilony i namioty na otwartej przestrzeni. Wizualizacja komputerowa stoisk oraz realizacja usług graficzno-plastycznych.
  zobacz więcej
 • TOMEX Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

  Osielsko k/Bydgoszczy
  Słoneczna 17, 86-031 Osielsko k/Bydgoszczy
  +48 52 381 3110, 602 236 228
  +48 52 381 3937, 381 3607
  biuro@tomex.pl
  http://www.tomex.pl/
  Słoneczna 17, 86-031 Osielsko k/Bydgoszczy
  +48 52 381 3110, 602 236 228
  +48 52 381 3937, 381 3607
  biuro@tomex.pl
  http://www.tomex.pl/
  Kompleksowa zabudowa stoisk targowych według projektów własnych lub wystawcy na terenie całego kraju oraz za granicą. Budowa pawilonów wolnostojących na terenie otwartym. Wyposażenie stoisk w meble, sprzęt gospodarstwa domowego oraz profesjonalne oświetlenie estradowe. Projekty i realizacja oprawy graficznej stoisk, wykonywanie instalacji elektrycznej i wodnokanalizacyjnej.
  zobacz więcej
 • VON HAGEN POLSKA sp. z o.o.

  Kielce
  Klonowa 55, 25-553 Kielce
  +48 22 827 57 11
  +49 0 5235 9525 75
  polska@vonhagen.net
  http://www.vonhagen.net/pl/strona-glowna.html
  Klonowa 55, 25-553 Kielce
  +48 22 827 57 11
  +49 0 5235 9525 75
  polska@vonhagen.net
  http://www.vonhagen.net/pl/strona-glowna.html

  Von Hagen jest międzynarodowym przedsiębiorstwem działającym w dziedzinie projektowania i montażu stoisk targowych. W Polsce działa spółka von Hagen Polska sp. z o.o. Zespół kreatywnych projektantów stwarza miejsce do komunikowania się marek. Posiadanie własnych warsztatów zapewnia terminowe przygotowanie niezbędnych półproduktów - od przetwarzania drewna do produkcji do produkcji dużych odbitek cyfrowych. Wysoką jakość produkcji oraz prac montażowych zapewniają doświadczeni rzemieślnicy i monterzy. Od ponad 15 lat realizujemy projekty targowe dla znanych przedsiębiorstw i instytucji na całym świecie.


  zobacz więcej
 • WMG STUDIO Magdalena Gyurkovich

  ,
  +48 602 628 123
  +48 61 825 0864
  pracownia@wmgstudio.pl
  http://www.wmgstudio.pl/
  ,
  +48 602 628 123
  +48 61 825 0864
  pracownia@wmgstudio.pl
  http://www.wmgstudio.pl/
  Projektowanie stoisk targowych, współpraca z doświadczonymi firmami wystawienniczymi. Zrealizowane projekty otrzymały szereg medali i wyróżnień targowych. Laureat nagrody i dwóch wyróżnień w konkursie Stoisko Roku.
  zobacz więcej
 • ZEBRA P.W.P. Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

  Suchy Las
  Lipowa 25 Złotkowo, 62-002 Suchy Las
  + 48 61 25 00 740
  zebra@zebraexpo.com
  http://www.zebrapwp.com.pl/
  Lipowa 25 Złotkowo, 62-002 Suchy Las
  + 48 61 25 00 740
  zebra@zebraexpo.com
  http://www.zebrapwp.com.pl/

  Zebra Expo to firma wystawiennicza, która od 25 lat realizuje stoiska targowe na terenie całej Europy. Posiadamy: zespół profesjonalistów, zaplecze produkcyjno - logistyczne oraz szeroki asortyment sprzętu wystawienniczego. Ten potencjał umożliwia nam wykonywanie każdego rodzaju zabudowy: stoisk systemowych, stoisk drewnianych, stoisk piętrowych oraz pawilonów. Za równo projektujemy jak i budujemy stoiska. Zapraszamy do współpracy!

  zobacz więcej