Strefa członkowska:

korzyści z członkostwa
  • www.ufi.org
  • www.kig.pl
  • www.exhibition-alliance.eu
Honorowe Tytuły PIPT Ambasador Targów 2016 wręczone podczas Jubileuszowej 30. edycji targów ENERGETAB

W dniu 12 września br. w Bielsku Białej, podczas 30. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB odbyła się uroczystość wręczenia statuetek "Ambasadora Targów 2016" Jackowi Krywultowi - Prezydentowi Bielska – Białej i Karolowi Nagy – byłemu dyrektorowi zarządzającemu CENTREX - Międzynarodowego Związku Statystyk Targowych.

Ukazał się Raport PIPT Targi w Polsce w 2016 roku. Polska branża targowa ma za sobą kolejny udany rok.

Wzrost liczby zwiedzających na targach o 7,2% w porównaniu z rokiem ubiegłym, wzrost liczby wystawców ogółem o 1,7% oraz przyrost powierzchni wynajętej o 9,6% - to wyniki ponad dwustu targów w Polsce w 2016 roku, monitorowanych przez Polską Izbę Przemysłu Targowego, poparte audytem CENTREX - Międzynarodowego Związku Statystyk Targowych, które wskazują na bardzo udany miniony sezon.

Światowa premiera gry Targi Taktyka Okazja

Z okazji Światowego Dnia Targów 2017 miała miejsce światowa premiera gry Targi Taktyka Okazja, której autorem jest Jacek Kisiała z firmy Extend Vision. Gra, nad którą swój patronat objęła Polska Izba Przemysłu Targowego została zgłoszona do prestiżowego konkursu Global Exhibitions Day Awards.

CENTREX Międzynarodowy Związek Statystyk Targowych obchodzi Jubileusz 20-lecia

CENTREX Międzynarodowy Związek Statystyk Targowych, stowarzyszenie wiodących organizatorów Europy Środkowowschodniej, którego celem jest działanie na rzecz transparentności danych statystycznych targów, świętowało Jubileusz 20-lecia istnienia. Z tej okazji w dniach 18-20 maja 2017 roku w Pradze odbyło się Walne Zgromadzenie oraz międzynarodowa konferencja branżowa.

Sukcesem zakończyła się Europejska Konferencja UFI 2017 w Kolonii poświęcona siłom napędowym rozwoju przemysłu targowego w przyszłości

UFI, Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego, platforma łączącą organizatorów targów, zarządzających obiektami targowo – konferencyjnymi oraz krajowe i międzynarodowe stowarzyszenia targowe z Europy i całego świata znów zagląda w przyszłość targów. Zmiana formatu imprez, zmiana oczekiwań wystawców i zwiedzających, globalne kompetencje, a także coraz bardziej inteligentne, cyfrowo zarządzane obiekty – to tematy tegorocznej Europejskiej Konferencji UFI pod tytułem „Nadszedł czas!”, która odbyła się w Kolonii, w Niemczech, w dniach 10-12 maja br.

Światowy Dzień Targów 2017

Jeśli tego jeszcze nie zrobiliście, gorąco zachęcamy Was do przyłączenia się do tej pozytywnej kampanii promocyjnej Światowy Dzień Targów, którą od 2016 roku UFI – Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego realizuje przy wsparciu Partnerów z całego świata: regionalnych i krajowych stowarzyszeń targowych oraz licznych organizatorów targów, operatorów obiektów targowo –konferencyjnych oraz dostawców usług dla przemysłu targowego.

Sukcesem zakończyła się Europejska Konferencja UFI 2017 w Kolonii poświęcona siłom napędowym rozwoju przemysłu targowego w przyszłości

UFI, Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego, platforma łączącą organizatorów targów, zarządzających obiektami targowo – konferencyjnymi oraz krajowe i międzynarodowe stowarzyszenia targowe z Europy i całego świata znów zagląda w przyszłość targów. Zmiana formatu imprez, zmiana oczekiwań wystawców i zwiedzających, globalne kompetencje, a także coraz bardziej inteligentne, cyfrowo zarządzane obiekty – to tematy tegorocznej Europejskiej Konferencji UFI pod tytułem „Nadszedł czas!”, która odbyła się w Kolonii, w Niemczech, w dniach 10-12 maja br.

Walne Zgromadzenie PIPT za nami

Walne Zgromadzenie Polskiej Izby Przemysłu Targowego odbyło się 20 kwietnia 2017 r. (czwartek) o godzinie 12.00 w Poznaniu, World Trade Center. Obrady poprzedzone były szkoleniem, które zorganizowała Polska Izba Przemysłu Targowego wraz z Krajową Izbą Gospodarczą.

Stanowisko PIPT w sprawie projektu ustawy o ograniczeniu handlu w niedzielę

Obywatelski projekt ustawy o ograniczeniu handlu w niedzielę (druk 870)- o co chodzi przedsiębiorcom zrzeszonym w Polskiej Izbie Przemysłu Targowego.

PIPT gospodarzem spotkania z Krajową Izbą Gospodarczą

W dniu 5 kwietnia br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbyło się spotkanie izb zrzeszonych w Krajowej Izbie Gospodarczej z jej prezesem, Andrzejem Arendarskim. Spotkanie, którego gospodarzami byli Andrzej Arendarski, prezes KIG oraz Przemysław Trawa, prezes Rady PIPT, dotyczyło aktualnej sytuacji izb gospodarczych oraz zadań stojących przed Krajową Izbą Gospodarczą. W spotkaniu udział wzięli prezesi izb gospodarczych z województwa wielkopolskiego, dolnośląskiego i zachodniopomorskiego.

Jacek Krywult i Karoly Nagy Ambasadorami Targów 2016

W dniu wczorajszym poznaliśmy Ambasadorów Targów 2016 - zostali nimi Jacek Krywult, Prezydent Bielska-Białej oraz Karoly Nagy, wieloletni dyrektor CENTREX- Międzynarodowego Związku Statystyk Targowych.

Nagrody w konkursie Ekspozycja Roku 2016 wręczone!

W dniu 23 marca br., podczas Gali Złotego Medalu MTP – Wybór Konsumentów, odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie Polskiej Izby Przemysłu Targowego "Ekspozycja Roku 2016" . W tym miejscu znajdziecie Państwo pełną listę nagrodzonych. Serdecznie gratulujemy!

Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu zdali kolejny egzamin z targów

Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, po raz kolejny zagościli w przestrzeni Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tradycyjny egzamin zdawany w uczelnianych ławach, zamienili na prezentację prac zaliczeniowych przed jury złożonym z ekspertów branży targowej. Ta nietypowa forma egzaminu to wynik współpracy Polskiej Izby Przemysłu Targowego i Międzynarodowych Targów Poznańskich ze środowiskiem akademickim.

Odpaliła w Polsce kampania Światowy Dzień Targów 2017

Polska Izba Przemysłu Targowego z radością dołączyła do grona Partnerów organizowanej po raz drugi w przyszłym roku, globalnej kampanii UFI (Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego) pod nazwą Światowy Dzień Targów 2017. Akcję wspierają liczne krajowe i międzynarodowe organizacje targowe, zrzeszone w Komitecie Stowarzyszeń UFI.

Aktualne trendy i wyzwania stojące przed polską branżą targową w centrum uwagi liderów rynku podczas VIII Zimowego Zjazdu PIPT w Ciechocinku

VIII Zimowy Zjazd PIPT już za nami! To doroczne najważniejsze wydarzenie branży targowej w Polsce odbyło się w dniach 23-25 listopada br., tym razem w Ciechocinku, słynnym polskim kurorcie zwanym „perłą polskich uzdrowisk”. Za sprawą organizatora konferencji – Polskiej Izby Przemysłu Targowego, integratora branży i jedynej ogólnopolskiej organizacji samorządu targowego, krajowi liderzy branży targowej spotkali się, aby przedyskutować gorące tematy branżowe i poznać światowe trendy, szkolić się w nowych dziedzinach wiedzy i po prostu, dobrze się bawić.

PIPT i CENTREX będą kontynuować wieloletnią współpracę w dziedzinie audytu danych statystycznych targów w Polsce

W dniu 23 listopada br., podczas VIII Zimowego Zjazdu PIPT w Ciechocinku, miało miejsce podpisanie przez Polską Izbę Przemysłu Targowego oraz CENTREX – Międzynarodowy Związek Statystyk Targowych, kolejnej umowy o współpracy w zakresie audytu i oceny danych statystycznych targów organizowanych przez członków Izby. Umowa zawarta na lata 2017-2019, jest kolejnym etapem wieloletniej współpracy pomiędzy tymi dwoma wiodącymi organizacjami branży targowej z regionu Europy Środkowowschodniej.

Targi dają więcej!

Targi dają więcej! To główne hasło trwającej od maja br. ogólnopolskiej kampanii Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Ma wzmocnić pozytywny wizerunek targów jako istotnego narzędzia marketingowego. Ma przekonać Polaków do tego, że bez względu na wiek, zainteresowania i zawód każdy znajdzie na Targach coś dla siebie.

II Zimowy Bieg Polskiej Izby Przemysłu Targowego

Najbardziej wysportowani i propagujący zdrowy styl życia uczestnicy VIII Zimowego Zjazdu PIPT, w Ciechocinku w dniach 23-25 listopada br., wzięli udział w II Zimowym Biegu PIPT. Bieg został zorganizowany wzdłuż słynnych ciechocińskich tężni solankowych, przy wsparciu miejscowego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Prof. Jacek Majchrowski odbrał Honorowy Tytuł Ambasador Targów 2015

Podczas ceremonii otwarcia 20. Jubileuszowych Targów książki w Krakowie w dniu 27 października br. odbyło się wręczenie Honorowego Tytułu Polskiej Izby Przemysłu Targowego Ambasador Targów 2015. Tytuł ten, decyzją Kapituły PIPT przyznano Panu Prof. Jackowi Majchrowskiemu, Prezydentowi Krakowa.

Goście z EMECA na Międzynarodowych Targach Poznańskich

W dniach 20-21 października na Targach Poznańskich odbyło się walne zgromadzenie EMECA, Europejskiego Stowarzyszenia Głównych Centrów Wystawienniczych.

logo_typogram_targi

"Targi z rekomendacją Polskiej Izby Przemysłu Targowego" to ważny certyfikat jakości dla imprez targowych organizowanych przez Członków PIPT, przyznawany na wniosek organizatora targów po spełnieniu warunków regulaminowych na okres trzech edycji. Poniżej przedstawiamy listę targów z rekomendacją Polskiej Izby Przemysłu Targowego:Branża: bezpieczeństwo, ochrona przeciwpożarowa, obrona

14th_BALT_MILITARY_EXPO_Baltic_Military_Fair

BALT MILITARY EXPO - Bałtyckie Targi Militarne - organizator Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A.

europoltech

EUROPOLTECH - Międzynarodowe Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa - organizator Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A.

securex_logo_1

SECUREX - Międzynarodowa Targi Zabezpieczeń - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

sawo2_1

SAWO - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.


Branża: biżuteria, zegarki i akcesoria

amberif_2016
AMBERIF - Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich - organizator Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A.
ambermart-14-miedzynarodowe-targi-bursztynu_1

AMBERMART - Międzynarodowe Targi Bursztynu - organizator Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A.


Branża: budownictwo, infrastruktura

budma_logo_kolor_rgb
BUDMA - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
logo_INTERBUD

INTERBUD - Targi Budownictwa - organizator Interservis sp. z o.o.

logo_bez_rozszerzenia

INTERMASZ - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

Kominki_MTP_2015_11_09_09_33_56_thumb
KOMINKI - Międzynarodowe Targi Kominkowe - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
targi_budowlane_lubdom
LUBDOM - Targi Budowlane - organizator Targi Lublin S.A.
stone_logo_kolor_72dpi_rgb

STONE - Targi Branży Kamieniarskiej - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.


Branża: chemia


epla_logo_2014_transparent
EPLA - Targi Tworzyw Sztucznych i Gumy - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

Branża: edukacja


1267
Targi Edukacyjne Festiwal Zawodów w Małopolsce - organizator Targi w Krakowie sp. z o.o.
Page_2
Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie - organizator Targi w Krakowie sp. z o.o.
poznan_targi_edukacyjne
TARGI EDUKACYJNE - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
edu_bez_daty
TARGI EDUKACYJNE - organizator Targi Lublin S.A.

Branża: energia i ochrona środowiskaExpopower_logo
EXPOPOWER - Międzynarodowe Targi Energetyki - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
greenpower2012_logopl
GREENPOWER - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
logo_eps_pol_eco_sys
POL-ECO-SYSTEM - Międzynarodowe Targi Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
energetics
ENERGETICS - Targi Energetyczne - organizator Targi Lublin S.A.
energetab
ENERGETAB - Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie  - ZIAD Bielsko - Biała S.A.

Branża: inżynieria przemysłowa, maszyny, narzędzia, artykuły żelazne


logo_drema
DREMA - Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
dremasilesia
DREMASILESIA - Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
logo_eurotool

EUROTOOL - Międzynarodowe Targi Obrabiarek i Urządzeń do Obróbki Materiałów - organizator Targi w Krakowie sp. z o.o.

focast_logoPL
FOCAST - Forum Odlewnicze - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
instalacje
INSTALACJE - Międzynarodowe Targi Instalacyjne - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
itm_logo
ITM POLSKA - Innowacje Technologie Maszyny Polska - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
targi_katowice
KATOWICE - Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego - organizator Polska Technika Górnicza S.A.
logo_big
KOMPOZYT EXPO - Międzynarodowe Targi Materiałów Technologii i Wyrobów Kompozytowych - organizator Targi w Krakowie sp. z o.o.
technicon
TECHNICON - INNOWACJE - Targi Techniki Przemysłowej, Nauki i Innowacji - organizator Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A.

Branże: meble i wyposażenie wnętrz


arena_facebook_profile_picture_2016
ARENA DESIGN - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
furnica

FURNICA - Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

home_decor
HOME DECOR - Targi Wnętrz - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
PPE_PL_logo_meble
MEBLE POLSKA - Targi Mebli - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

Branża: nieruchomości


targi_torun
OD DZIAŁKI PO DOM & INVEST-TOR- organizator Targi Toruńskie sp. z o.o.

Branża: odpoczynek, hobby, rozrywka


logo_Boatshow__276
BOATSHOW - Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych - organizator Interservis sp. z o.o.
cavaliada_logo_tour
CAVALIADA TOUR - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
festiwal_logo_01
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
fitexpo_logo
FIT - EXPO - Fitness & Sport Park - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
gardenia_z_nazwa

 GARDENIA - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

LOGO_gra_i_zabawa_podstawowe

GRA I ZABAWA - Festiwal Gramy - organizator Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A.

hobby_logo_pl_male

1088010_677388_kameleon_z_nazwa_final

HOBBY / AQUAZOO - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
kiermaszz_ogrodniczy
KIERMASZ OGRODNICZY - organizator Targi Toruńskie sp. z o.o.
pga_logo11
POZNAŃ GAME ARENA- organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
poznan_sportexpo
POZNAŃ SPORT EXPO - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
rybomania_logo_bez_daty

 RYBOMANIA - Targi Wędkarstwa - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

RYBOMANIA_Lublin
RYBOMANIA LUBLIN- Targi Wędkarstwa - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
max_bda3_special_logo
SPECIAL DAYS - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
zoo16_banner_1000x350_2015_12_03_1_1
ZOOPARK - Wystawa Zoologiczna - organizator Targi Lublin S.A.

Branża: podróże

4_targi_turystyczne_tour_salon_2016
TOUR SALON - Targi Regionów i Produktów Turystycznych - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
wypoczynek
WYPOCZYNEK - organizator Targi Toruńskie sp. z o.o.

Branża: poligrafia, opakowania, maszyny i urządzenia

packaging

PACKAGING INNOVATIONS - Międzynarodowe Targi Opakowań - organizator Targi w Krakowie sp. z o.o.

pakfood_www

PAKFOOD - Targi Opakowań dla Przemysłu Spożywczego - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

taropak_pl

TAROPAK - MiędzynarodowyTargi Techniki Pakowania i Etykietowania - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.


Branża: rolnictwo, leśnictwo, rybołóstwo


agro_park_png
AGRO-PARK - Targi Rolnicze - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. / Targi Lublin S.A.
eko_las
EKO-LAS - Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
vetmedica_logo
VETMEDICA - Targi Medycyny Weterynaryjnej - organizator Interservis sp. z o.o.

Branża: samochody, motocykle


moto_show

Moto Show w Krakowie - organizator Targi w Krakowie sp. z o.o.

motor_show
MOTOR SHOW - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
ttm_logo_opis_pl_kolor_na_czarnym

TTM - Targi Techniki Motoryzacyjnej - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.


Branża: targi społeczne


HB_full

HAPPY BABY - Targi Zabawek i Artykułów dla Dzieci - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

Lubsacro

LUBSACRO - Targi Sakralne - organizator Targi Lublin S.A.

memento
MEMENTO POZNAŃ - Targi Funeralne - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
___15_11_19_Dziekujemy
ONA & ON - Ślub, Studniówka, Karnawał - organizator Targi Lublin S.A.
sakralia_kolor
SAKRALIA - Targi Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów- organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
VIVA_Seniorzy_logo_z_nazwa_i_rozszerzeniem
VIVA SENIORZY! - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

Branża: tekstylia, odzież, moda


Intermic

INTERMIC - Targi Maszyn i Komponentów dla Przemysłu Włókienniczego, Odzieżowego i Obuwniczego - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

targi_mody_pozna__
TARGI MODY POZNAŃ (edycja wiosna / lato i edycja jesień / zima) - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

Branża: transport, logistyka, gospodarka morska


maintenance
MAINTENANCE -  Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji - organizator Targi w Krakowie sp. z o.o.
symas2016
SYMAS - Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych - organizator Targi w Krakowie sp. z o.o.
trako TRAKO - Międzynarodowe Targi Kolejowe - organizator Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A.

Branża: uroda, kosmetyki


Look
LOOK - Forum Fryzjerstwa - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
uroda
URODA - Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie - organizator Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A.

Branża: usługi dla biznesu, handel detaliczny


reklama360_n_p
REKLAMA 360 - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
subcontracting
SUBCONTRACTING - Targi Kooperacji Przemysłowej - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

Branża: zdrowie, optyka,sprzęt medyczny


CEDE_2015_logo_1
CEDE - Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych - organizator Exactus s.j.
dolnoslaskie_targi_stomatologiczne_1
DENTAMED -  Dolnośląskie Targi Stomatologiczne we Wrocławiu - organizator Targi w Krakowie sp. z o.o.
krakdent_dwie_kolumny
KRAKDENT -  Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie - organizator Targi w Krakowie sp. z o.o.
optyka
OPTYKA - Targi Optyczne - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
poznanskie_salon_optyczny_2016
POZNAŃSKI SALON OPTYCZNY - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
rehabilitacja_3
REHABILITACJA - Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji - organizator Interservis sp. z o.o.
salmed
SALMED - Międzynarodowy Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

Branża: żywność i napoje, HORECA


bakepol_logo_532medium
BAKEPOL - Targi Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
ENOEXPO
ENOEXPO - Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie - organizator Targi w Krakowie sp. z o.o.
food_to_go_logo
FOOD-to-GO -  Targi Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii - organizator Targi w Krakowie sp. z o.o.
horeca
HORECA - Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii - organizator Targi w Krakowie sp. z o.o.
investhotel_logo
INVEST - HOTEL - Targi Wyposażenia Hoteli - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
mleczna_rewia_2013
MLECZNA REWIA - Targi Mleczarstwa i Lodziarstwa - organizator Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A.
polagra_food_pl
POLAGRA  FOOD - Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
polagra_gastro_pl
POLAGRA GASTRO - Międzynarodowe Targi Gastronomii - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
polagratech_granat
POLAGRA TECH - Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
polagra_premiery_logo
POLAGRA-PREMIERY - Międzynarodowe Targi Rolnicze - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
polfish_logo260en
POLFISH - Międzynarodowe Targi Przetwórstwa i Produktów Rybnych - organizator Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A.
smaki_regionow_logo_targi_cmyk
SMAKI REGIONÓW - organizator Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.